Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Caprine Maraton 2004 - Szilvásvárad

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
432 hozzászólás a témában

#1
Scele

Scele

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
képek:

http://scele.kepeim.hu

Üdv.:
Scele

#2
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Sziasztok!

Íme videók Bartus István "Tuci" jóvoltából:

http://www.item.hu/bagi/

#3
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Ne mondjátok senkinek, de már van pár kép a honlapon... :-X ;)

#4
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Na ezt még nem hagyhatom ki:

http://www.bikemag.h...=20_Libasor_001

Lovas Gabi ritka pilanatainak egyike... ;D ;D

#5
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Hopsz, a link elmaradt... ;D

http://www.bikemag.h...album524&page=1

#6
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Sziasztok!

Na itt vannak még újabb képek Tuci
(Õ az a srác, aki, egy kiskõrösi sisakba integrált digikamerával hajtotta végig a maratont, akkora arc, mint állat!)
jóvoltából, én kaptam a jogokat a megjelentetéshez :-)

Vannak nagyon fílinges videók is, de egyszerûen nem tudom õket felrakni a galériába. Ha valaki segítene bármilyen formában, kérem jelentkezzen.

Üdv.

#7
misee

misee

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
;)Ezek tényleg jó ötletek. Eszembe se jutottak.
no majd jövõre ;D ;D ;D
Reszkessetek sisaknélküliek! Rajtszám meg ugye alap lesz (remélem) ::)

#8
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör

Lovas Gabi:
"A gulyás finom volt, az alkoholmentes barna sör szintén, kár, hogy nem jegyeztem meg a márkáját!"


KÖTHENER Lager ... éppen most dobom ki a dobozt ... ugyanis én hazahoztam és itthon ittam meg ... nekem annyira nem ízlett ;)

#9
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Lovas Gabi!

Csalánosba??
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


ez jó!! ;)

#10
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Misee!
Szerintem meg nyugodtan meg lehetne fogni a sisak nélkülieket.
Az egyik ellenõrzõ pontra is így ért be egy srác, még meg is jegyeztük, hogy rajtszám igen, sisak nem???
Itt is meg lehet fogni õket, egyszerûen kettévágni a rajtszámot, magyarul: érvényteleníteni. Innentõl õ már nem versenyzõ, hanem kizárt induló, eredménye nem értékelhetõ, mert ugye az egyik alap elõírás szerint vétett. Ennyi.
Még csak kifogást sem emelhet, hiába is akarna. Elõírás a sisak, még neki is.
Ez a rajtszám dolog érdekes, nem tudom elhinni, hogy nem tudja fölrakni a kormányra a számot.
Ez megint hülyeség, ellenõrzõ pontnál kiszûrhetõ.
Vagy lökjük be õket a csalánosba??? ;) ;D ;D ;D

#11
misee

misee

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
Hali!

Ádámnak hívják. A helyzet az, hogy aki rajtszám nélkül jött be, azt ugye nem tudjuk regisztrálni. Elõször ezért kezdte megszólítani õket Ádám, hogy mondják meg a számukat, hátha csak leesett. Azonban az volt a tendencia, hogy senki sem mondta meg. Mivel nem volt mit... Személy szerint láttam egy bicajos társunkat (szám nélküli) , aki 2 másik társával (nevezettek) együtt ért be, a célban még össze is ölelkeztek, mint aki jól végezte dolgát, de számot nem mondott a fickó. Emlékeztem rá... Egyszer 1 dunántúli versenyrõl jöttünk haza vonattal, és õt Tatabányán heves anyázás közepette szállította le a kalauz. Nem volt jegye. Nagy nehezen 2 vasutas letessékelte õt és a legalább 300 000-ret érõ bicaját... Úgy látszik nem szeret fizetni. Na ezért mondtam Ádámnak, hogy akár szólhatna is a számtalanoknak.
sisaktalanok: lehetetlen kiszûrni õket, csak a rajtnál látod meg, nem tudod kivenni a tömegbõl, biztos van magyarázata, nagy veszekedés lenne ha megfognánk (5000 meg minden...). Talán rájuk lehetne alkalmazni a "mindenki saját felelõsségre indul" részt. Nem tudom.

#12
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
Visszatérve a gumikhoz. Én Contit használok, de szerintem ebbe a sárba ami ott volt teljesen mindegy, hogy milyen gumival szenvedtem volna. Utálom a sarat. Ez az én egyénui véleményem. Amugy ez a Conti kemény száraz talajra tökéletes amivel én mentem.

#13
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
beugrott így utólag még valami a maratonról.

érkeztek be versenyzõk rajtszám nélkül.
Ádám (így hívják?) szinte minden célba beért embernek bemondta a nevét - néha fûzött hozzá egy kis poént - ez úgy ahogy elment ;o)
viszont a rajtszám nélkül beért embereknek igencsak beszólt,hogy hát mekkora pofátlan dolog elindulni úgy ,hogy nevezés nélkül meg minden. a többi ember befizeti a nevezés díját ami nem kevés és õk meg "potyautasként" teljesítik a távot.
figyelemmel kisértem az elsõ 250-300 beérkezõt és azok között volt kb 5-6 aki így ért be.
szerintem nekik nem járt volna ez az "égetés" mert volt aki a beérkezés után szedte elõ a hátitatyóból az igencsak megviselt rajtszámot. biztos vagyok benne,hogy a verseny elsõ negyedében beérkezõk mind befizették a nevezési díjat.
viszont most ,hogy végignéztem a képeket felfigyeltem dolgokra.
hopp! hol vannak a rajtszámok? hol a bukósisak? kép1 kép2
aztán töri szét a fejét és titeket vonnak felelõsségre misee.
tudom ,hogy nehéz az ilyeneket lekapcsolni a szervezõknek de azért csúnyán pillant rá az aki tisztességesen benevezett a maratonra. :-\

#14
Lacika

Lacika

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás
Hali mindenkinek.
Én jó magam 1.5ös black sherk mud-ot használtam ,és nagyon jó volt!!! Szerintem jobb gumit nem rakhattam volna fel. Misee-nek köszönöm a szállást, a kaját meg mindent. A maraton nagyon jó volt, remélem az országban az összes ilyen színvonalas lessz!

#15
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Sajnos volt annyira vizes/sáros a pálya, hogy inkább megyek a köves és dh-s szakaszokon kicsit lassabban, de a sáros fölfeléken harmada annyi energiával 2szer több idõt nyerek vissza, mint 1 dh-sabb gumival amivel a sárban meghalok ... ::)


ui.: amugy pont most érdeklõdtem sárgumik felõl és azt a 1.5-ös swalble black shark mud-ot ajánlották egyértelmûen ... kár hogy darabja kb 6000 ft :o
Majd ha egyszer sok pénzem lesz ... befizetek két olyanra ;D

#16
misee

misee

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
Ilyen vizes idõben szerintem én is a Mimoimmal mentem volna. Haverom 1.5-ösz black shark mud-ot rakott fel, de szerintem a köves részeken nem járt jól vele. Egyébként száraz idõben az ördögoldal lekoptatott semislick gumikkal is mászható, sokat számít a technika és a jó nyomvonalválasztás.

#17
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

Mi a haverral mind a ketten Maxxis-t használunk,õ Mimo-t én a Larsen-t a 110-en harcoltunk és a gumikkal itt is meg voltunk elégedve.Az ára sem egetverõ.

#18
LustaTömzsi

LustaTömzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás
Üdv!
ANO!

1Xûen nem tudnék végigmenni 110en. Minden elismerésem, gratula.
A gumitémafelvetésed értem, a fiam kerekein volt
valami rettenetes sárgyüjtõ 40kg az egész gyerek de 2X annyi sarat szedett össze mint én.

Maga a verseny szerintem remekül sikerült, nekem a müzlisszelet izlett no meg az édes malátasõõõõõr.

#19
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Én IRC MITHOS-II XC-vel mentem, ami szintén nem sárgumi, viszont egy könnyû, jó mintázatú külsõ.
Ebbe sem ragadt bele a sár, kapaszkodott, ahol kellett és az aszfaltozott részeken is jól gurult.

Nem hiszem, hogy külön sár gumit kellene föltenni egy ilyen versenyre.

#20
Tiberius

Tiberius

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 280 hozzászólás
Sajnos én elég kellemetlenül jártam: szombaton reggel lementünk Szilvásra, és bemelegítéskent tekertünk egyet a pálya egy részén.
Csak hát esett az esõ, én buktáztam, csuklóm zúzódott verseny kimaradt...
Pedig nagy nehezen tudtam elszakadni vizsgaidõszak közepén.
Így jártam.
De pólóm van!

Jövõre újrajátszom! ;D