Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trükkök és figurák elsajátítása

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1800 hozzászólás a témában

#121
Demon

Demon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 314 hozzászólás
nemvagyok dh-s de nekem nem jött be
Taposd a pedált és hallgass metált
eladó cuccok

#122
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
igaz amit nekem mondtak hoyg dhban a farolós lábletevõs kanyartechnika nem jó?
állítólag azzal csomóst veszít az ember, csak bringásfilmekben azért kanyarodnak így mert látványos

#123
P.rider

P.rider

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás

Hát nehéznek nehéz :). De nem ez a lényeg. Kicsit be kell lógatni az elsõkereket és úgy visszarántani, de nem hirtelen hanem ilyen erõsödõ húzással, és csak a végén rántani. :D
Jó hülyén hangzik de csak így tom leírni. Én is ezt gyakorlom most.

ez a "belógatós" figura bejött, köszi :) nem sikerült még teljesen hátraugrani, de így tényleg könnyeb, csak nemvoltmár erõm tovább gyakorolni mer hamar lefáradtam...
a kp menetközbe meg már egyre jobban megy:)



#124
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás

más: abubacánál a hátraugrásnak van vmi trükkje? mer én egy sima lépcsõfokon gyakorlom sík talajra vissza, és soha nemtudok teljesen visszaugrani... avyg még nem gyakoroltam eleget?! vagy túl nehéz a hátsókerekem?(doubletrack900g, atomlab agy600g, hollyroller900g)


Hát nehéznek nehéz :). De nem ez a lényeg. Kicsit be kell lógatni az elsõkereket és úgy visszarántani, de nem hirtelen hanem ilyen erõsödõ húzással, és csak a végén rántani. :D
Jó hülyén hangzik de csak így tom leírni. Én is ezt gyakorlom most.

#125
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
próbálj ív tetejére kiállni, onnan menni fog a visszaugrás.
Síkon, egy lépcsõfokról nem lehet sok idõd, bár onnan még nem próbáltam.
Nekem a fakie része nem megy, mindig elkanyarodok pár tekerés után :S

#126
P.rider

P.rider

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
nah rmx kp-s videójától lázbajöttem, és megint elkzdtem gyakorloni, meg is van az eredménye: szétb*sztam combom/térdem belsõ felét, de már menetközben is néha összejön a kp!:)
más: abubacánál a hátraugrásnak van vmi trükkje? mer én egy sima lépcsõfokon gyakorlom sík talajra vissza, és soha nemtudok teljesen visszaugrani... avyg még nem gyakoroltam eleget?! vagy túl nehéz a hátsókerekem?(doubletrack900g, atomlab agy600g, hollyroller900g)



#127
madmantis

madmantis

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
azmá megy úgyahogy :P

#128
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
bunnyhop-ot

#129
madmantis

madmantis

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
ja meg még egy kérdés: teljesen kezdõnek milyen trükköket ajánéanátok?

#130
madmantis

madmantis

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás

Hát, ahol kezdõk is el lehetnek, Sashegy, bár ott van egy icipici sor, aztán utána már egybõl nagyok:S
Szóval Káposztásmegyer(Iv. Ker Farkaserdõ u., Óceánárok utca) ami nagyon jó hely ilyen szempontból, van icipici sor, kicsit nagyobb asztalok, még nagyobb asztalok aztán iszonyat hosszú duplák:)
Park pedig pl. Görzenál (szentendrei Hév Tímár utca megálló).
Én ennyit tok, ill tudok még helyeket de azokhoz már kell egy ,,pici" tudás:)


Köszi az infókat, a görzit már láttam nagyjából a hév ablakából de nekem az még talán sok majd nyáron... :)

#131
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás

Nekem alig van idõm bringázni meg társaság sincs, úgyhogy én a trükköket hanyagolom, street bringám meg nincs

nektek vizsgaidõben hogy van idõ bringázni??


Egyetem és kar függõ...
Nekem semmi idõm sincs ilyenkor kb. másfél hónapig...
GYTK rulez :S

#132
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Hát, ahol kezdõk is el lehetnek, Sashegy, bár ott van egy icipici sor, aztán utána már egybõl nagyok:S
Szóval Káposztásmegyer(Iv. Ker Farkaserdõ u., Óceánárok utca) ami nagyon jó hely ilyen szempontból, van icipici sor, kicsit nagyobb asztalok, még nagyobb asztalok aztán iszonyat hosszú duplák:)
Park pedig pl. Görzenál (szentendrei Hév Tímár utca megálló).
Én ennyit tok, ill tudok még helyeket de azokhoz már kell egy ,,pici" tudás:)

#133
madmantis

madmantis

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
hello mindenki. nekem csak az lenne a kérdésem (tudom hogy van ilyen topic több is, de azokat már 1 éve senki nme nézte) hogy merre találok budapesten olyan dirt pályát ahol nyugisan gyakorolhat az ember, de mások is járnak oda szóval nem esik szét (abszolut kezdõ vagyok) köszi

#134
Demon

Demon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 314 hozzászólás
Zsír
nekem 1 év is kevés lenne h megtanuljam
(nameg 1 másabb bike)
Taposd a pedált és hallgass metált
eladó cuccok

#135
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
Az elsõ barspinek :)

(és nem azért van levágva a videók vége mert elesek, vagy elõdõlök; nincs semmi ilyesmi :) )

#136
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Nekem is fáj tõle rendesen a lábam..épp ezért nem is gyakorlom mostanában..
Nekem holnap írásbeli vizsga, de még mentem ma is, tegnap is, annyira vészes nem lesz:)
szal most van idõm, szóbeli elõtt már nem nagyon lesz..
Pálya nekem legközelebb Bp-en, vagy leányváron...szal mindenképp vonatoznom kell az meg minden nap kissé drága lenne:(

#137
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás

háj!
hogy énis hozzászóljak a témához: nektek a kp nem b*ssza szét a combotokat ott ahol befogjátok az ülést? nekem kb félóra kp-zgatás után mindig fáj 1-2napig...


nekem csak egy kicsit lila :P

#138
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
olyan mint a CC-s nyergek.

Betörik - az ember - és utána fel se veszi már :)

#139
P.rider

P.rider

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
háj!
hogy énis hozzászóljak a témához: nektek a kp nem b*ssza szét a combotokat ott ahol befogjátok az ülést? nekem kb félóra kp-zgatás után mindig fáj 1-2napig...



#140
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás

Nekem alig van idõm bringázni meg társaság sincs, úgyhogy én a trükköket hanyagolom, street bringám meg nincs

nektek vizsgaidõben hogy van idõ bringázni??


Még van pár hetem az elsõ vizsgáig, és azt maximálisan kihasználom. :) Amúgy itt sincs társaság nagyon 2 ember van akivel rendszeresen szoktam menni, a pályát szétverték (a legközelebbi normális ugrató 10km-re van). De ha már ilyen szép biciklim van nehogy már a pincébe rohadjon :D