Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

NWD4 - magyarországi filmpremier

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
329 hozzászólás a témában

#61
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
De ha kivan a köldököm akkor nehogy má' férfi legyen!!?

#62
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
Oakley nõi/ffi póló --> ;D ;D ;D

Ha szembõl megnézitek és nem szûkített a dereka (><) akkor ffi vagy unisex (kinek hogy tetszik).

#63
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
idióták! ;D

ha nincs ráírva, hogy nõi, akkor fogd úgy fel, hogy unisex. ;)

#64
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Az enyem M-es ;) Es a Piros amugyis jol all nekem... biztos noi? ;D

#65
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
lehet, hogy attól, hogy s-es? ;) vagy attól, hogy pántos? ;D
de neked tutira jól állna!


just joking.

#66
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Az Oakley felsõ miért nõi ? Már 10 perce nézem és tiszta buzinak érzem magam, mert nekem teccik és nem bírom kiizzadni, hogy mitõl nõi... ??? ;D

#67
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
fonetikusan irok ;D ;D

#68
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

a riderseknel pedig Garcia rulez.

kovetkezoleg mehetne mondjuk az UNION..jobb muvi.


cedric gracia nem garcia ;)

és az union tényleg jobb film. de az etalon akkor is a jib. (persze csak ha bejön valakinek a street-urban-freeride)

#69
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
nem hiszem el.
ennyire f@sza gyerekek votak ott?

es esetlag amikor a homlokan volt akkor felre forditva nem?
mert ugy kene.
gracia is ugy hordja akkor neki is ugy kell.
lamak ezek.

#70
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
ivan volt..hehe.
a filmet nem jellemzem..a zene egyedul steve peat-nel volt jo.SKA 8) a riderseknel pedig Garcia rulez.
a beengedes szinten sux..mi mar 5re ottvoltunk a moziba, hogy majd jol foglalok egy helyet magunknak, cserebe a 2sorba ultunk :-X
kifolyt a szemem a pixelektol.
a sok kiscsavorol aki meg foxban volt; nem tom miert zavar titeket.aki megteheti isten aldja.en is allanodan abba nyomulnek ha lenne ra zsem..
a misi, mint ustokos kisfilm atomrohelyes volt:P
a vegen valaki lenyulta a fox ernyoket es nekem nem hagyott:)
kala: Maxxis villamos..nemmondod ;D ;D ;D
kovetkezoleg mehetne mondjuk az UNION..jobb muvi.

#71
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
igen... azt a laza csavinyákot Én isnláttam... a film után a moszkva felé jött villamossal, persze a szemén volt a aszemüveg... húúúúdelazaaaaa... :P

#72
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Én láttam bent a teremben egy csáveszt, akinek síszemüveg lógott a nyakában. Lehet, hogy elsöprõ erejû élményre készült? ;D

#73
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
ohhh...

szóval. szerintem jó volt, teccett az eleje, fõleg a pár "menõ" arc bemutatása az elején. :)
a film maga kicsit lapos volt, én jobban díjazom a sok northshore-t és a singletrail videókat, mint az ugrálást, de timo 3* bepróbált duplája király volt. meg ugye watson tour-peloton átugrása ;)

a zene szerintem se volt elég pergõs, a jib-nek vagy a disorder2-nek jobb a zenéje.

és a végén még krisztikének is tetszett. :) hogy lehet? azt hittem, egy ekkora plázacica simán elalszik a film felénél, de elég hangos volt szerencsére, így nem tudott. ha meg ki akart volna menni, a nézõk meglincselik :)

szerencsére elég jó helyünk lett, mondhatni foglalni nem tudtunk volna jobbat, utolsó elõtti sor középen. énnekem valahogy nem látszódtak a pixelek ;) ;D

ami meg a sok kiscsávót illeti: kit érdekel?
volt egy kb 10 éves gyerek, aki akkora menõ volt, hogy még a teremben sem vette le a napszemüvegét, csak mikor leült.... (persze hogy oakley volt.) most akkor az a menõ, aki akkora szemüveggel jár a fején, hogy az egész arcát eltakarja? miért nem vett mindjárt egy síszemüveget.....

persze a jó helyért cserébe ajándék az nulla..... na de mindegy. valahogy kibírom. (de akinek nem kell a nõi felsõ, az jelentkezhet nálam is) 8)

#74
RobScabRóka

RobScabRóka

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
+:film,trailer 8)
-:Gulyás sztárolása,beengedés,V.I.P... :o :( >:( :P :'(
Ennyi!

#75
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
Hali!

A rendezvényt nagyon jó ötletnek tarotm! Tetszett!
A beengedést én is csak negatívumként tudom említeni. Mivel a 3. vagy 4. sorban ültem, ezért a felbontás nekem is "kicsit" gázos volt... Olyan érzés volt kb. mintha cdrõl vetítették volna, valami rosszabb rippelés után... :-/
Alapvetõen az elõzõ részek nekem is jobban tetszettek, fõleg a 2. ... Viszont a szponzorokat bemutató rész az ötletes volt... :)
A Tour-os jelenet überebb lett volna, ha mondjuk a USPS-t ugorja át emberünk... ;D ;D ;D De ne legyünk telhetetlenek... ;)
Remélem lesz még sok hasonló rendezvény! Jó lennne, ha ebbõl hagyományt lehetne teremteni...
Az "állig fokszban fesztek kiscsávók" meg télleg mókásak voltak.. de ki tudja? Lehet, hogy a Disorder 16-ban már õket látjuk viszont.... :P :D

[glow=red,2,300]FONTOS!!![/glow]

Tegnap este valószínûleg a MOM parkban a tumultusban elhagytam a napszemüvegem!!! :'( :'( :'(
Ha netán valaki talált egy Oakley a-wire szürke fémkeretes napszemcsit fekete Oakley tokban, és van benne egy kis jóindulat, az kérem jelezze nekem priviben, vagy a 0620 512 2853 telefonszámon! Természetesen jutalom ellenében!


#76
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Nálad a pont! ;D

#77
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Förszt of ól: köszönjük a rendezõknek, hogy létrehozták ezt az egészet! Nekem nagy élmény volt moziban megnézni ezt a filmet, bár a Kranked 5-nek jobban örültem volna ;)

Ami nem jött be:
-a beengedés az qrva gáz volt, mire bejutottunk a jobboldali ajtón át, már csak a mozi elejébe volt hely, mert varázslatos módon a felsõ szekció tele volt... (pedig nyomultunk rendesen) Minek ennyi VIP hely, meg csókos kis csávóknak fenntartott ülések?
-mivel közel ültünk igen jól látszottak a pixelek, milyen felbontás volt ez? Néha majd kiesett a szemem, ahogy próbáltam összerakni a részeket egésszé...
-nem találtam ajándékot a székem alatt :-\
-az ajándék Bikkmakk már megvolt ;D
-a sok kiscsávó, bár én azt hittem több ordibálás lesz, meg kukoricadobálás meg miegymás, de úgy tûnik le voltak nyûgözve

Ami meg jó volt:
-a film
-a Marton Szilagyi movie trailer
-a Brian Lopes snitt

szal volt pozitív, negatív, de a negatívak közül józan gondolkodással sokat ki lehet szûrni, vagy legalább a moziszemélyzet segíthetett volna, vagy egyértelmû jelölés az ajtókon, hogy: "csókosok" ill. "pórnép"

No, ennyi.

#78
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
Nekem tetszett, csak a tömeg...nyomor...
Para neked ezúton is köszönöm a jegyet, a székem alatti ajándékokat pedig a rendezõségnek :D
Ha kell Para a csajodnak a Oakley polo akkor szólj oda adom!!!!!
Szammer


#79
Lacika

Lacika

    vendég

  • fórumtag
  • 229 hozzászólás
Hali mindenkinek!
Én is ott nyomultam tegnap, és megérte. DE: A beengedés vicces volt! Volt aki jegy nélkül is simán bejutott, és volt aki jeggyel is alig akartak beengedni. A film király volt bár az elõzõ része nekem is jobban tetszett! A film minõsége is lehetett volna jobb, de igy is élvezhetõ volt. A lépcsõn ülõ srácoknak csak annyit , hogy egy csomó üres szék volt!!
A rendezvény amúgy nagyon jó volt, remélem lessz még ehhez
hasonló!! Köszönet a rendezõknek!

#80
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás

Vicces volt nézni,h még a 8 éves srácok is állig FOXba vannak felöltözve :o És találó volt ezzel kapcs Brother bekiabálása :) Jahh,és a FOX esernyõtõl már tényleg lehidaltam :D


Mit mondott brader frírájder testvérünk ékes pizzanyelven?
Én többekközt ezért nem voltam hajlandó felvonultatnom magam ezen a nevezetes eseményen, mert pózer dolog. Fox mez, fox sapi, fox kutyaf*sza, és életében nem látott még biciklit. És 8 éves? Uhh, utánpótlás rulez...