Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

NWD4 - magyarországi filmpremier

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
329 hozzászólás a témában

#81
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Köszi a rendezõknek a bulit! A beeresztés azért kissé gáz volt. Sokkal egyszerûbb lett volna, ha minden jegyre kézzel ráírták volna a hely/szék számát - mint ahogy ez egy normál moziban szokás -, és máris elejét lehetett volna venni a lincshangulatnak az ajtónál. Meg persze egy-egy fecni az ajtókon, hogy VIP ill. egyéb/mûkedvelõk/átlagnézõ...stb. is leállította volna az ingázást a két ajtó között.

Az ajándékosztás - bár nekem a bikkmakkos csomagon kívül más nem jutott - aranyos gesztus volt, még ha kissé esetlenül is lett kihírdetve.

A film maga meg szerintem nem túl sok újat mutatott. Sõt a vége felé én untam. Oké, lincseljetek meg, de nekem az elõzõ rész sokkal jobban visszadta, azt az érzést, amirõl számomra a freeride szól. Ez már túl pénzszagú volt. Hasonló helyszíneken, hasonló figurákat ugrált mindenki, eltekintve egy-két nagyon üdítõ kivételtõl.

A zenék viszont kimondottan rosszak voltak. Erõsebb, lendületesebb, jobban vágott (nem olyan nyersen lekevert) muzsika jól esett volna.

Mindenestre várom a következõt, és remélem, hogy mindet meg lehet majd néznünk ilyen körülmények között. :D

#82
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy!

A rendezvény a kisebb csúszás ellenére is jó volt, a filmhez csak annyit, hogy tartom a véleményem miszerint a régebbi NWDk és a SPRUNG5 jobban vissazadja a kerékpározás iránti szerelmet, és a moziban jobban kiütközött a folyamatos mádáfáká' zenei kollekció... :( talán két szám volt, ami bejött...

A rendezvény szervezõinek hálás köszönet!

#83
Vinyisoft

Vinyisoft

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Tisztelt BZS és minden szervezõ!

Köszi a tegnap estét, szuperr volt a film, s bár a társaság meglepõen fiatal, a nyeremények mellett sokan mehettek haza egy újszerû élménnyel, azaz hogy a plázákban már nem csak dirr-durr csitt-csatt filmeket, hanem a sport kedvelõinek is fincsi csemegéket lehet megtekinteni. Remélem ez csak a kezdet volt, és kialakul egy ilyen irányzat is idehaza.

Akit meg laposra nyomott a tömeg az ajtónál, az szálljon fel a 4/6 villamosra fél hatkor! ;D

Ja és köszi a Bájmeg(ek)et, most gondolkodom, hova kerüljenek a Maxxis matricák! :o :o



#84
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Na re.
Kicsit érdekes 5let volt nem 1szerre kinyitni az ajtókat;aki a jobb oldalnál állt,és meglátta a vetítést,azt hitte,a film már megy,és mikor kinyílt ez az ajtó is,hmmm....Aki ott volt,tudja:)
Vicces volt nézni,h még a 8 éves srácok is állig FOXba vannak felöltözve :o És találó volt ezzel kapcs Brother bekiabálása :) Jahh,és a FOX esernyõtõl már tényleg lehidaltam :D
A film fain volt :)
A nyeremények is nyamm:) Majd megkérem a barátosnõmet,h ezentúl a FOX helyett az Oakleyt hordja:D
Volt 3 srác,akik összeszedtek kb 50 Bikemaget:) - és volt pár hülyegyerek :DD akik csináltak Bikemag matricát,és Maxxis villamost:D

#85
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
nöi oakley felso, EZER maxxis matrica, ride the lightening dvd, maxxis dh belso, kona markolat, stb...


#86
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
valaki avasson má be milyen nyeremény volt...
(mármint a bikkmakkon kívül!)

#87
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
naon kul volt ;) mar haza is ertem ;)
sajna nekem sem jutott semmi a szekem ala, de az elso sor kb vegig nyert ;) viszont van EZER maxxis matricam ;) sajna senkit nem lattam [rob] poloban ;) pedig direkt figyeltem!
remelem lesz meg ilyen program!
(szegeny shrek lufi, mexivta a musort ;))

#88
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
érdekes....
korosztályban nem pont erre számítottam....
ha csak egy 12-es karika kint lett volna a vásznon, máris csak fele-annyian lettünk volna a teremben... :-X

#89
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás

Mindenkinek köszönjük, hogy eljött. Reméljük jól éreztétek magatokat.

Üdv
a Rendezõk


a .IV Egri delegacio neveben
koszonet a rendezoknek..
/misi/kosz a franko helyet,az igazan szinvonalas musort,ez egyebkent is az egeszet egy jo otletnek talaltuk..megerte !! me'g me'g !!





#90
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

U.i.:mikor lesz még ehhez hasonló?


Mivel már Major is kérdezte: Igen lesz még hasonló, de ígérni idõpontot, filmet, akármit még nem tudok.

#91
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Jó buli volt, és a dvd extra miatt már megérte elmenni:)
Tour rulez:)
Köszönjük az ajándékokat!!!!
Azért az ajtónál álló fiatalok 8) lehettek volna normálisabbak is a bevonuláskor!Senki sem szereti, ha összenyomják!
Üdv:Thy
U.i.:mikor lesz még ehhez hasonló?

#92
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
A rendezvényrõl lesz egy összefoglaló a VIVÁ-n 2004. február 18-án (szerda) 22:00 - 23:00 óra között. Illetve valamikor lesz az RTL Klubbon is...

(Ha valakinek módjában áll pls digizze be...)

#93
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
Mindenkinek köszönjük, hogy eljött. Reméljük jól éreztétek magatokat.

Üdv
a Rendezõk

#94
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

Sajna az én székem alatt nem volt semmi...


no, ajándék dvd volt minden szék alatt, vagy mi? :)

#95
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
JA meg mert siattem haza!!!

Mikor lesz a következõ jlyen program? ? ? :)

#96
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
akkor azert pottyantal ide ij gyorsan!
:-)

#97
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Jó volt!!! :D

Köszi a szervezõknek, csak így tovább!!! ;)

Sajna az én székem alatt nem volt semmi... :-\

#98
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
bizonyíték,nem igéret,de vasárnap,mire felértem a fogassal,15 fokból átment 0-ba,és Lkezdõsött az özönvízszerû esõ,én meg szarrá áztam :)
cuppogó cipõben flash táncolni:D

#99
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás

és semmi garancia arra hogy ma nem lesz ugyanez.


nezz ki az ablakon, ez bizonyitek nem igeret.
en asszem strandpapucsba megyek ;D

igat tegnap is napsutessel kezdodott, de akkor sok felho volt, most meg nincsen.

#100
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
gyorsabb voltam kb 40 mp-cel ;)