Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

NWD4 - magyarországi filmpremier

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
329 hozzászólás a témában

#41
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Elõttem is ültek ilyen hülyék...

Amint valami szponzor jelent meg rögtön megvolt a megjegyzés... "kopik mint a szar", "törik mint a szar" stb...

Nem is értem... Ahelyett, hogy örülnének, hogy van ilyen lehetõség csak kritizálni tudnak... Nem értem én ezeket... Után ameg kifelé a felra ragasztották a maxxis mazticát... :-\ Nem értem én ezt... :-[

Egyetlen baj, hogy iszonat hangs volt a leghátsó sorban a film és majd kiszakadt a dobhártyám...

De az, hogy a barátnõmnek ugyanúgy tetszett mint nekem krápótolt mindenért!!! :)

#42
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Major:Még ;D
Mellettem eggyel ült egy kis pöcs, és folyamatosan kritizálta a filmbéli trükköket...csak ennyi, ez olyan nagy show, hát ezt íg ymeg úgy kellett volna stb. csaka afene nagy türelmemnek, meg a leányzónak mellettem (nem akartam rosz képet festeni magamról ;D)köszönhetõen nem kapott egy félórás altatót....


#43
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hú köszönöm!!! :)

Átadom neki!!! ;)

Pont ma voltunk 4 év 5 hónaposak... Hogy repül az idõ!!!

Amõgy neki is nagyon tetszett a film és megnyugoott, hogyén ilyet nem csinálok!!! ;D

#44
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
A Major barátnõjére mutogattunk Majort kiabálva! :) (meg kell hagyni,szép leányzó:D )

#45
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Mi, hol, ki, miért??? ???

#46
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
k!svajda !
Rám mutogattatok Majort kiabálva !! ;D (nekem is mesélték, ha hallom bemutatkoztam volna ! ;) )

#47
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
nemtom, lehet en gondolom rosszul, de marahra nemzavart h ki volt ott..
en jol elvoltam, kesz. ha valaki fiatal, meg gazdag, attol meg....
jo csaj volt ;) EZER aranyos kislany ;)
atlag iq: forumtim is kepviselte nagyban magat... szal el lehet donteni, felfele vittuk e ;)
semmi extra nemvolt, max 1-2 kissrac menozott nem? (mondjuk en semmi ilyet nem lattam)
egyszeruen csak kibontakozott belolunk az IGAZI biciklis....

#48
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás

;)

U.I.: a rozsaszin fox-os kiscsaj szamat nemtudja valaki megadni? ;)


06 90es, jöhet? ;D
jajj izé amúgy jó vót? kissé prózai a kérdés, tudom.. nem voltam ott mert már láttam, meg volt valami sejtésem az átlag iqról, bár lehet, hogy kár volt kihagyni... hmm télleg szar volt a minõsége?

#49
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Inkabb a Circus legyen ;D

#50
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
DIVAT!!!!!:)
Ez volt a fox. :)
Mondjuk van benne valami.... ::)
Legalább lehetett leckét venni a fríííí arcoktól,h hogyan (nem) kéne :P :)
Legközelebb Ride to the hills legyen!:)

#51
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
;)
kancso volt aki vegigulte a napszemcsiben a musort ;) persze, azert a feher lencset tette be, nem a feketet.....
amugy jo buli volt az egesz, csak hat latszott, hogy nem egy kulturnep gyult ossze..
(mondhatni egy igencsak szedett vedett csapat idiota kerekparos)

U.I.: a rozsaszin fox-os kiscsaj szamat nemtudja valaki megadni? ;)


#52
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
Életkor: mi mint szervezõk abszolút nem lepõdtünk meg ezen... Tudjuk, hogy ilyen sok extrém sport közeli fiatal van. Õket _is_ szerettük volna megtalálni a rendezvénnyel. Mi örülünk, hogy ott voltak / voltatok. :)

Beengedés: nem teljesen így volt tervezve, de egy technikai baki miatt képtelenség volt korábban nyitni az ajtót. Talán néhányan láttak mikor 18:40 körül átrohantam a területen... Akkor érkezett a szalag és ezután kellett még képet és hangot állítani (ezt ugye full teremnél már nem tehettük volna).

Minõség: a film egy stúdió DVCam -rõl ment gyak. DVD minõségben. Sajnos a DVD-nek ekkora a "képernyõn" már ilyen a képe (7?? * 5?? pixel a felbontás).

Film: relatív új filmet szerettünk volna vetíteni ezért lett az NWD4...

Beengedés: mint írtam egyrészt a késés miatt volt ilyen gázos. Említette itt valaki, hogy legalább ki lett volna írva --> ki volt írva, esetleg a tömegtõl nem látszódott.
Mellesleg a beengedés szinvonalán az is sokat rontott, hogy egyesek teljesen kivetkõztek emberi mivoltukból (lökdösték az 50kg -os csajokat)... :-\

VIP: mindenkinek tisztában kellene lennie azzal, hogy a VIP léte / nemléte majdnem egyenes arányban áll a sport illetve hasonló rendezvények létével / nemlétével.
Itt a vetítést és az ajándékokat részben finanszírozó cégek / partnerek, a sajtó képviselõi, rokonaink illetve egyéb prominens személyiségek (pld. Víg Balázs mint legöregebb DH versenyzõ, Milán mint az egyik legismertebb freeride arc, stb...) ültek.

(szegeny shrek lufi, mexivta a musort ;))

Ez nem neked szól thez, hanem azoknak akik csinálták illetve a vásznat palackkal dobálóknak >:( :

Egyfelõl remélem ezt a kultúrált magatartást a szüleid elõtt is fel mered vállalni és édesanyád / édesapád elõtt is ilyen ügyi vagy.

Másodszor: amennyiben miattatok a Palace MOM Park elzárkózik újabb rendezvények elõl remélem a "maradék" közönség megtalál benneteket...

#53
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
iljics te vmi nagy szoros alatrol leszedted a felsojet?
azota meg sirva keres teged, hoyg egy jo kepeu srac ott hagyta.
:-)
:-/...

#54
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
indián f*sza nagy, óvszer eldurran
traktorgumi nagy, indián f*sza eldurran.... ;D

#55
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

A Maxxis DH belsovel szerencsere nincsenek ilyen gondjaim :P :P ;D ;D


Pedig azt is fel lehet húzni ! ;)

#56
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

De ha kivan a köldököm akkor nehogy má' férfi legyen!!?


Ez a '70-es évek !! ;D

Egyébként az én Oakley-m sötétkék, hosszúújjas és a tökömig ér. Akkor miért nõi ?? ??? ;D

Vagy lehet, hogy elhoztam valakiért ?? ;D ;D

#57
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
A Maxxis DH belsovel szerencsere nincsenek ilyen gondjaim :P :P ;D ;D

#58
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Az utóbbi hozzászólások alapján áttehetnétek a fórumról a székhelyet a Capellába! ;D

#59
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
mondtam én, hogy adjátok nekem! ;)

de csak akkor, ha szigorúan s-es!

#60
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Engem a dekoltazs zavart, de ha azt mondjatok unisex... majd legyantaztatom a mellem ;D ;D ;D ;D