Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

NWD4 - magyarországi filmpremier

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
329 hozzászólás a témában

#21
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás

jah..kabe. azert kicsit utanajarhattak volna az egesznek hogy mi hogy van. na mindegy. ez MO.


Gondolj bele akkor a többi riportjuk mennyire hiteles... ::) ;D


Elvileg a biciklisek szimbiózisban kellene hogy éljenek a természettel és a saját környezetükkel (bár ez talán minden emberre kéne hogy vonatkozzon). DE! Lehet hogy csak én nem szoktam moziba járni, de azért NEM KELLETT volna szétszórni a szemetet! Én megfogtam, kivittem és beledobtam a kukába, és még el sem fáradtam!!
Na nem akarok papolni, ez csak a privát véleményem volt.
Pá!


igen... akinek inge, most vegye nyugodtan magára. - ezek a rendezvények egyebek mellett arra is jók, hogy tükröt állítanak az emberek elé, és ilyenkor mikor a visszajelzések jönnek lehetne gondolkodni kicsit.
de általában akiknek kéne, azok nem szoktak.
és aztán jön az általánosítás és az egész banda megítélése... , aztán jövõre majd nem engednek be..... stb stb:-X

#22
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Mi is láttunk titeket sala-kisvajda-thez-aron-stb... Csak lusta voltam :) Meg láttuk Majorékat. Szerintem tök király volt a vetítés, csak kár, hogy nem volt aji a székem alatt :) És mi voltunk az elsõ civilek, akik bementek! 8) Hiába, a helyezkedés... ;D

#23
DM

DM

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Ah!

Azért egyvalami elszomorított, pedig igen jó kezdeményezés volt ez az egész.
Elvileg a biciklisek szimbiózisban kellene hogy éljenek a természettel és a saját környezetükkel (bár ez talán minden emberre kéne hogy vonatkozzon). DE! Lehet hogy csak én nem szoktam moziba járni, de azért NEM KELLETT volna szétszórni a szemetet! Én megfogtam, kivittem és beledobtam a kukába, és még el sem fáradtam!!
Na nem akarok papolni, ez csak a privát véleményem volt.
Pá!

#24
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Buruczki ;) a nagy letoresugro.
Gizmo apank meg megint elohozta a serules temat, es egesz veletlenul a kulcscsonttorest ;) navajon miert? ;D
mind1, azert a viva-n jobb lesz, mert ott nem cc-st interjuvoltak meg, hanem a Misi bá'-t......
majd o leotlja a nepet ;)

#25
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
jah..kabe. azert kicsit utanajarhattak volna az egesznek hogy mi hogy van. na mindegy. ez MO.
de legalabb volt egy jo vetitesunk 8)

#26
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
mEG OLIMPIA! ???Mi köze a filmnek az olimpiához? Kimegyek athénba ha ilyeneket nyomnak!

#27
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
rohelyes volt..burucki meg az NWD4...
elhiszem hogy nincs nagy DOLOGja itthon a sportnak de azert nem kellene azt a kicsit is egybenyoni ami van..
es ezzel nem a CC-t akartam leugatni de sztem annak nem itt votl a helye. persze most ismet nem a CC-seket akarom elugatni h eljottek a filmre.
de azert megiscsak..hulye FOKUSZ.
riport is kicsit fura volt...mit is mondott, mennyit kell varni hogy "ezek a fiuk" is ilyeneket csinaljanak mint a burucki :-X :-[

#28
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
he! most volt azertéelklubon a tudósítás a rendezvényrõl.

#29
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
Bibíííííííí!! én benne voltam a fókuszban! 8) ;D

#30
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Rob: Ott voltam csak kint néztük, vagyis végigbeszélgettük a filmet. Kicsit kalandos volt a dolog, haver ottfelejtette az éppen a film elött vásárolt bukóját a büfénél majd fél óra múlva eszünkbejutoot hogy hol lehet. A büféseknek ezer köszi hogy észrevették és elrakták!
Ha gondolod fussunk össze valamikor a rugó miatt! MAjd priviben pontosítunk!!!!!! ;)
A film elég szar minöség volt, sokan is voltak, de legalább ilyenkor összegyülik mindenki akik amúgy csak ritkán taliznak!!! Több ilyet még!!!!

#31
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
en is csak nezelodtam, hatha bevillan a [rob] feliratu polo valahol ;)
de sehol semmi....
akkor meg jo h a masodik sorban ultuk, onnan kimaradt ez a sok fox-os menoarc ;)
este fokusz? hmm....
jaja, allunk. mondom ittvan iljics. megszolal kisvajda hol. mondom itt all mellettunk.. es nem ertette, nem esett le neki ;) szal a reakcioideje megvolt ;)

#32
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
nem az nem ugy volt ;D ;D
rob: csak thez "keresett" de o is csak utana..csak a szaja nagy ;) attol fuggetlenul kerestun kde csak egy koszones erejeig, mint mindenki mast innen a forumorol. csak teged nem is ismerunk.
iljics: az meg ugy volt hogy ott alltatok melletunk, aztan eloszor feltunt a tomegben Major hajkoltemenye 8) amit nem lehet elteveszteni.
aztan erre a tobbiek mondtak hogy ott van iljics is..mondom hol? bamultam a tomegbe..aztan mondtak hogy az a srac melelttem borkabatba hosszu hajjal ;D ;D nem oda neztem..jo na..mashogy kepzeltelek el, de aztan a FOX polo ott is bevillant ;D

#33
ppüsi

ppüsi

    vendég

  • fórumtag
  • 222 hozzászólás
Hi!

Akkó jó volt a vetítés...

Közben én is megnéztem a filmet, és hát valóban, valahogy nem éreztem azt az energiát belõle, mint pl a NWD 2-ben! Bár a castlist király az elején! 8)

Kíváncsi lettem volna a kis extrém bringásokra! :D Pont olyanok, mint a kemény 13 éves rockergyerekek! ;D

De õk a jövõ generációja... nem kirehegni, kigúnyolni... :-X ;)

#34
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
öcsém mondta, hogy kisvajda meg thez meg még v.ki (aki nem jut eszembe - sorry) keresett engem, de nem talált. szerencsére ;D igaz, a rob feliratos póló elmaradt. ;)
én amúgy sajnos (?) nem fox és tsai. cuccban voltam, szinte semmi nem emlékeztetett arra, hogy biciklizem. :) bõrkabát, farmer, csizma. viszont láttam majort, thommey-t, andrást, balázst, atomot, iljicset, palmeréket zsuszival, endroo-t és még nem tudom kit. szóval van aki igazolja, hogy ott voltam :)

persze én is kerestem valakit, személyesen joda-t, de sehol nem volt.....

#35
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
Ha valaki tudja pls digizze be!

És a VIVÁs összefoglalót is ha lehet (2004. február 18-án (szerda) 22:00 - 23:00 óra között)

#36
BrickTop

BrickTop

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
ha jól látom még senki sem írta:
este a kókuszban összefoglaló :D

#37
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
az elsõ arc, akit élõbe' láttam a fórumról eddig... a sárga sapkádat el se lehetett volna téveszteni ;D

#38
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.233 hozzászólás
  • LocationSvájc
Bréko Bréko Zalaegerszeg jelentkezik.
Hazaértem épségben habár a buszon hagytam a pénztárcám de meglett.
1000 köszönet Theznek akivel elüthettem az idõt.Meg a frírájd pizzázást ;)
Szamózának szintén ezer hála a szállásért és a fél üveg Jégerért ;D
Jó volt látni újra a sauhi arcokat.
Lens te még mindig jól nézel ki :-X
A foxos csaj alap.......

#39
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Mikor tûnik el már a pop-up!?

#40
Pifta

Pifta

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Hát ez a film kimaradt... Eddig legalábbis, ui. jön már letöltésben. ;) Persze, nem ugyanaz, mint moziban ülve, de mégiscsak meglesz...