Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mi az amit egy versenytõl elvársz?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
81 hozzászólás a témában

#41
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Akkor itt van pár dolog:

1. A rajtnál való "gyerünkoszmásszunkkeresztülmindenkinhogyazelejérõlindulhassunk"-ot a chip-es idõméréssel ki lehet köszöbölni. Szvsz nagyon sokat érne. ::)

2. Ez nem az én ötletem, de a frissítés lehetne boxutca-szerû, szalaggal elválasztva a tényleges pályától. Tudom, ehhez hely kell, de így megoldható lenne, hogy aki kiáll ne zavarja a droidokat. Bocs ;)

3. Ez nem a szervezéshez tartozik, de aki montis létére szanaszét dobája a szemetét az igenis szégyellje magát! >:(

#42
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Mit várok egy versenytõl?
Gyõzelmet, gyõzelmet, gyõzelmet. >:( ;D


#43
RobScabRóka

RobScabRóka

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Minden verseny a szervezettségtõl függ!
Én Dirtelek,és egy dirtversenynek sokkal inkább show-szerünek kell lennie.Az a minimum, hogy a speakerek tudják a trükkök neveit...
Fõ elvárásom a pálya igényes megcsinálása,és a mentõ készenlétbehelyezése!!!
Szerintem minden szakágban a balesetmentesség és a biztonság a legfontosabb!
Amig ezek nincsenek rendben,addig csak a közönség vérszomját elégitjük ki,és semmi sem jön át a sport valódi hangulatából... :'(

#44
Bzmot

Bzmot

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás

Jófajta havas maratont is szeretnék!
Kíváncsi lennék az indulók számára meg a stabilitásukra!

Vérbefagyva Maraton? :-)

A 24 óráson milyen idõre vagy kíváncsi?
A megtett körök számítanak, azt meg egyébként is elmondták az eredményhirdetésnél.
Úgy emlékszem, valahol láttam a Neten az eredménylistát.

Értelemszerûen, itt a körök érdekelnek, de úgy hallottam, hogy az SW rögzítette a köridõket is.
2001-es és 2002-as tényleg van a neten.


#45
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Jófajta havas maratont is szeretnék!
Kíváncsi lennék az indulók számára meg a stabilitásukra!
Természetesn én is indulnék!

Bzmot!
A 24 óráson milyen idõre vagy kíváncsi?
A megtett körök számítanak, azt meg egyébként is elmondták az eredményhirdetésnél.
Úgy emlékszem, valahol láttam a Neten az eredménylistát.

Keres......

#46
Bzmot

Bzmot

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás

Kicsit megvédeném a 24órást.

Az eredményeket pedig már rég kihírdették.


Ott elmondták a helyezéseket, aztán annyi. Szeretném tudni, hogy kik végeztek elöttem, mögöttem.
Ugye azt sem nevezzük eredménylistának, amiben nincsenek feltüntetve az idõk.
Ja, hogy itt még ilyensem volt?

Elvárom még egy versenytõl, vagyis a szervezõitõl, hogy nekik ne akkor érjen véget a verseny, mikor leintik az utolsó befutót. Tartson addig, míg a pályát megtisztítják a szemetektõl és a szalagoktól.

#47
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Nyugi !nJoy!

Mi csak annyit szeretnénk (asszem a többiek nevében is írhatom), hogy legyen több DH verseny itthon, ami meg is valósul és nem úgy, ahogy a 2003-as OB, inkább a tokodi arcokkal kellene értekezni. Nekik érdekes megy...

#48
Kiskemo

Kiskemo

    vendég

  • fórumtag
  • 195 hozzászólás
Ja... versenyzõk.. nekem annyi lenne a kivetni valóm, hogy pl maratonokon, amikor a juniorokat -engem is- a végére hívnak be és a rajt után tolakodok elõre, és mindenki azt hajtogatja végig hogy :"Mi van kis csíra, ne siess messze van még a vége, ugyis elfáradsz..."
Ettõl nagyon ideges szoktam lenni...
Ilyenkor persze mindenki mondja hogy álljak be elõre... igen... persze és akkor 1 órával a rajt elõtt álljak be... ezek bolondok...
És az ilyen nagyszájúaktól megy el a kedvem..
Szájuk az nagy... de ha menni kell akkor meg nem tudnak... az ilyen mentalitást kéne elfelejteni...
Miért nem tudják megérteni hogy nekem nem mindegy hogy hanyadik vagyok... és volt olyan is hogy feltartottak, egynyomsávoson nem húzódott félre és 50-rõl lassítsak le a kedvéért 20-ra... érdekes...
na mind1, most megint ideges lttem >:(

#49
sianis

sianis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 323 hozzászólás
Nos akkor én is leírom, hogy egy versenytõl mit várok el, illetve a versenyzõktõl mit várok el! Tehát legyen elõnevezés feltétlenül, ne legyen csúszás az indításban, ne legyenek majom Ceremónia MEsterek, mert elveszik a kedvem, plusz hamar lefárasztanak, legyenek rendes itatópontok, ahol persze nem sajnálják tõled azt, hogy inni/frissülni szeretnél, legyen jó a pályakijelölés, a gázosabb helyeken legyen pályabíró, plusz az sem lenne roszz, ha néha regisztrálnák a versenyzõket, hogy egy-egy helyen elhaladtak, mert akkor kisebb lenne a csalás lehetõsége...hát kb ennyi! Amit meg a versenyzõktõl elvárok...legyenek sportszerûek, lelkiismeretesek, szóval engedjük el a gyorsabb embert, ne csaljunk, és amit legfõképpen kérek NE SZEMETELJÜNK!!!! Szerintem ennyi kell és semmi más az összes többi csak a ráadás, nekem ennyi kell és semmi más...


Üdv...Sianis

#50
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
ez most OFF

ja fityisz, bocs. nem nekedesni akartam, csak sztem a single speed nem lóg ki a sorból, habár tény hogy sokkal keményebb ridert kér...


Tudom, hogy nem nekemesni akartál csupán csak lövésed sincs dolgokról..........de ez látszik is a hozzászólásaidból :-X


ON

#51
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
;D az s.s.-en néhány demagóg bekattanhat ;D

#52
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás
Akkor megnyugodtam, hogy nem írtam akkora ostobaságot.

#53
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
az5let nem rossz, csak egy kis fenntartásom van ;)

ha valaki egy egyesület szineiben indul akkor az biztos azt fogja beírni, nem pedig egy nemlétezõt. Viszont a meglévõ egyesülete möge ha beírja zárojelek közé, hogy ss akkor az valóban egy járható út.......(SS)

nekem akkor így fog ez kinézni: egyszeregy k.e. (ss) 8)


Most akkor már azt kell elérni, hogy minden eredmény lista mögé pontosan irják ki az egyesület nevét a szervezõk ::)



#54
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás
Egy 5let a single speedes problemakörhöz.
Eredménylistában ált szerepel az egyesület is, mondjuk ha a maraton nevezési lapján azt írod be az egyesülethez, hogy "single speed SE" vagy valami hasonló akkor megjelenik az eredménylistán.Vagy csak létezõ egyesületnév adható ott meg?
Vagy ez alapból egy hülye 5let?



#55
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
hát az tény hogy igen hosszú kilcsik vannak a dunamarcsán.... hogy mér nem képesek emberbarátul kiírni.... tök ratyli... a matrica viszont jó volt amit adtak... ötletnek... de valahol a megvalósításnál elvérzett: 4-es betûtipust álló bringán se tudnám elolvasni.... meg a kilcsi problem miatt nem volt értelme bogarászni.

a 24-h son pedig király volt a pálya... jó, lehet hogy oli-nak meg robee-nak nem jött be mer nekik durva volt... le a sisakkal elõttük, de a hat fõs brigádoknak szerintem simán feküdt... olyan király ritmusa volt hogy ihaj... tök siri volt: pl le a torony mellett, izom köves, centikre méred logy hol menj, végén nagy lezötty, majd fullsprint, végén ugrat, kiserdõben kislánctányér, esskanyar, fullgáz, bal-fék, pizzakónusz, majd visszafordít............
én mocsokra élveztem fõleg este... pedig mindig elõre kellett váltanom mivel ledobta ha terhelés alatt váltottam... tök király volt emlékezetbõl menni....

ja hogy ez meg már offf... bocs

ja fityisz, bocs. nem nekedesni akartam, csak sztem a single speed nem lóg ki a sorból, habár tény hogy sokkal keményebb ridert kér...

#56
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás

én ugyse tudnám ellenörizni,nincs km órám.

(illetve nem tudom felszerelni :))

#57
Kiskemo

Kiskemo

    vendég

  • fórumtag
  • 195 hozzászólás

én azt szeretem amikor egy maratonon kiirják hogy
még 50 km.....még 20km..........
az olyan sokat segit néha


JA... fõleg amikor a DM-en ki volt téve a még 25 km tábla, és 32 volt még hátra, hát nagyon jó volt, meg amikor a "még 20 km" és a "még 10 km" tábla között volt 12 km távolság, az olyan érdekes volt, azt hittem már sosem lesz vége, de 3 óra 14 perc alatt vége lett :)

#58
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

24 órás verseny:
túl sok a mínusz, nem sorolom, ennek ellenére tetszett! Nem hiszem, hogy az OB pályán kéne 24 órában zavargászni a versenyzõket!


Nekem majdnem ellentétes a véleményem. Idén alig tekertem, és egyébként sem vagyok profi, és a pálya nagyon tetszett, éppenhogy megfelelõen technikás volt, nem untam el magam rajta, másztam is, lefele is mentem, szal nekem tök jó volt. (Még a hátsómat is felütöttem ;D)
Külön jó volt, hogy az OBvel átfedett, mert így legalább láthatja az átlag ember is, hogy milyen érzés "olyan" helyen tekerni. Ja, hogy ez 24h? eleve így kell készülni... Idén még csak nem is készültem semmit... 8)

(Ennél spec mínusz volt rendesen.... fõleg a korcsoportok/kategóriák értékelése miatt, meg az éjjeli zsírdisznózást >:( is ki lehetett volna hagyni. Hogyan bírjuk 24 órán át max terheléssel, ha nem hagynak aludni legalább egy fél órát????????)

Megjegyzem a Szilvásvárad marcsi jött be nekem eddig legjobban, a leghosszabb távon. Rengeteg kaja, pia, kedves segítõk, jól kijelölt pálya, a veszélyes helyeken még ember is van!

#59
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Hidd el legtöbb versenyen kint is van. saját péda: nállunk meg volt még a verseny napján mikor a felvezetõ motoros a verseny elõtt végig ellenõrzi a pályát kint is volt. Aztán eltûnt... >:(


#60
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás



én azt szeretem amikor egy maratonon kiirják hogy
még 50 km.....még 20km..........
az olyan sokat segit néha