Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mi az amit egy versenytõl elvársz?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
81 hozzászólás a témában

#1
NObody

NObody

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
A sör tele van energiával. Nézd meg a cimkéjét. Többet ér akármilyen szaros zselénél, vagy ragacsos löttynél. Én rendszeresen alkalmazom edzés közben. 30 km-ként 3 dl. Után kaparva indulok a kocsma elõl. Az a baj, hogy csak úgy 6 km intenzív tekerésig van ereje.

#2
Prohi

Prohi

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Kedves SoulKiller!

Habár én tudom a neved, de mivel itt úgy látszik mindenki inkognitóban van jelen ezért csak azt mondom, hogy a Tour de Pelso honlapján (a www.tourdepelso.hu -n) van az eredménylista ahol megtudhatod a helyezésedet (a 60 és 70. hely között értél célba). Sajnos az idõeredményeket nem jegyeztük mert a szintidõn belüli teljesítés volt a cél, de az idén azt is fel fogjuk tüntetni.
Sajnálom, hogy 2003-ban nem találtad meg a frisítõket, pedig a rajt elõtt közvetlenül elmondtuk, hogy hol találhatók. A 153 indulóból csak kb. 10-en nem találtátok meg.
Bíztam benne, hogy tapasztalataidat, javaslataidat építõ szándékkal megosztod velünk és az idei szervezésnél ki tudjuk azokat a vélt v. valós hibákat küszöbölni. Reméltem, hogy az idén is indulsz, de még nem neveztél. Elõnevezés május 24-ig!!!

Prohi

#3
Gab#

Gab#

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Szerintem meg a sör az pont jót tesz egy maraton után, közben talán kevésbé :)) Nem hiába osztogatják a célnál!

Kicsit odafigyelõbb Eü ellátás. Nekem a DM-en tavalyelõtt felrepedt a sípcsontomon a bõr. Habár elsõsegély megtörtént, de azt nem mondta senki hogy 6 órán belül be is kéne varratni. Bár az is lehet hogy az én hibám hogy nem mentem vele még aznap kórházba.

Amúgy szerintem OK szokott lenni a szervezés (legalábbis ahol eddig én voltam DM, BM, Kõszeg, Visegrád, Pilisszentlászló stb.) a WC-k mennyisége és a sorbanállás kritikus.

#4
Szpídi Gónzáléssz

Szpídi Gónzáléssz

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Balaton 200 (Tour de Pelso)

elsõ versenyem volt tavaly, az elején tetszett, nagy felhajtás siófokon, aztán filmbe illõ autós jelenet amikor biztosították a keresztezõdéseket, de aztán felbaszta az agyam, amikor Keszthelynél, a nyíl egy villanykaróra volt felragasztva "cerlukksszal", és hát miért is ne, lefújta a szél. innentõl kezdve (kb fele táv) sehol egy ember egyetlen egy keresztezõdésben sem, jó volt ami egyértelmû volt, de volt olyan is, ami miatt pár kilót igencsak kerültem volna. frissítõpont: az utolsó frissítõt találtam meg csak, mivel keszthelyen rossz fele mentem, és az utolsónál is szinte elbújtak, beálltak egy útmenti parkolóba, két dobozzal, amiben volt meleg banán, csoki, meg ásványvíz... hogy felfrissültem... Ha szüleim nem lettek volna ott velem, akkor kurva *******-ztam volna rendesen. amúgy király volt. nem tudjátok nincs valahol errõl eredménylista???

#5
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
Akkor a yol beváll kemelbakk :)-ot nyomatom tele heineken-nel oszt hajrá!!!
Az meg télleg ki :)probálnám, hogy milyen lehet félrészegen állni a dobogon. Szvsz érdekes és nem túl maradandó.

#6
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Verseny után, "kiéhezett" tested nem biztos, hogy örül a sörnek, az ízlelõbimbóid igen, de az izmaid nem biztos.
Meg nem tudom, hogy vagy vele, de egy versenyen, ahova kell/kéne? jó pár liter sör, nem biztos, hogy valami jó minõségût adnának, csak valami vizezett sz*rt.


#7
LustaTömzsi

LustaTömzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás


frissítéskor egy pohár hideg sört nem lehetne kérni? ::)



2003 as Cegléd maratonon a beérkezéskor kapott
kajajegyért virsli mellé üdítõt, vagy hideg sert kínáltak.

#8
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
a becherovka jó! mi szlovákiában nehézcsomagosoztunk és egy kocsma egy sör rendszerrel mentünk... ;D na jo nem mert egy kocsma 3 korso, majd a következö hármat kihagy....

szoval egy banán kiséretében a leg tutibb zsernyák se szúrna ki egy kupicát

#9
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás

Az nem nézett volna ki hülyén, hogy megnyered a versenyt, aztán nem tudsz feltámojogni a dobogóra, mert úgy be vagy b*szva?


;D ;D ;D

Szvsz magamat ismerve, felmenni sikerült volna, csak fennmaradni... ;D

(Egyszer haver búsúlt és segítettünk neki a kocsmahivatalban, na akkor estem le bringástól a kocsmalépcsõn.)

#10
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
de nem éhgyomorra 1 korsót gondoltam ;)

nem arra gondolok, hogy hogyan állj fejre:)

..csak egy pohárka... a banán, csoki, keksz... szal a sok édes után... ::)

#11
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Henger: ha tényleg 37-38 a pulzusod ???, elvesztegeted tehetséged itt, mert már Ullrich, Armstrong környékén kellene lenned, utobbinak 32 a nyugalmi minimum-pulzusszáma!!

#12
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Az nem nézett volna ki hülyén, hogy megnyered a versenyt, aztán nem tudsz feltámojogni a dobogóra, mert úgy be vagy b*szva?

#13
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás

esetleg 2 feles becherovka .... 8)


egy korsó éhgyomorra, jól megüt aztán meg végigszabsz a pályán... ;D


Na tavaly én ezen agyaltam, hogy a Camelbackemet töménnyel megtölteni, és egy idõ után már nagyon menne a gép, csak valszeg eltévednék.
De azóta megkomolyodtam, inkább többet edzek... ;)

#14
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás


frissítéskor egy pohár hideg sört nem lehetne kérni? ::)


szvsz jó 5let.
Erre már gondoltam én is többször ;D



egy korsó éhgyomorra, jól megüt aztán meg végigszabsz a pályán... ;D

#15
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
esetleg 2 feles becherovka .... 8)

#16
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Nem tudom, ki hogy van vele, de én egy pohár sörtõl a Maraton hátralévõ részét végigbõgném ;D ;D, és nem utolsó dolog, hogy a teljesítményem (ami egyébként is gyengus...) is jelentõsen csökkenne.
Maradnék a szénsavmentesnél.

#17
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás

frissítéskor egy pohár hideg sört nem lehetne kérni? ::)


szvsz jó 5let.
Erre már gondoltam én is többször ;D

#18
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
igen, armstrong ügyes, erõs.

akkor bocs, ontopic leszek (asszem).

frissítéskor egy pohár hideg sört nem lehetne kérni? ::)

#19
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Armstrong sportélete példaértékû.Rák után 5x Tourt nyerni Óriási teljesítmény. Olvastam a könyvét, s ha csak a fele is igaz, annak amit leírt már nagy ember. Jövõre meg (jövõre? hülye; IDÉN) meg csak azért is drukkolok neki, hogy rekordot lássak.
Elvárnám egy versenytõl, hogy nemzetközi nagyágyúkat is meghívjanak ;D
(jó csak vicc volt)

#20
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
én azt szeretném kérdezni, hogy az nagyon lehetetlen volna, hogy a kísérõmotorosokra kamerát rakni, és ezen kamerák képeit a célban kivetíteni?

ez igazából nem a "mi az amit egy versenytõl elvársz", de szerintem érdekes volna... fõleg ha nem az utolsók között jövök, mert akkor még látok is belõle vmit:)