Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Airstrike Freestyle show

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
93 hozzászólás a témában

#61
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Feladom :o :o :o ??? ???

#62
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Ott nagyon világos volt, jÓÓÓvan??!!!!!! És én már láttam jó tüzijátékos fotókat is! MosténBEEEEEEE :P

#63
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
És láttad is azokat a fotókat?Egy kompakt gép vakuja kb 2m-ig villant. Ebben a hatalmas térben minden tiszta és világos lesz,pl.az elõtted állók háta feje, és mivel az exponálási idõt is ehhez állítja be, a kép többi része élvezhetetlen lesz.Tüzijátékkor is rengeteg vakut látsz,csak jó képet egyet sem.Esély akkor van jó képekre,ha nagy fényértékû telét használ valaki,és profin szénné van világítva az egész dirt.
Beeeeeeeee :P :P

#64
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Vinyisoft! Oda se figyelj Thommey irkálmányaira :-* ;) , mi voltunk a nyárin Palmerral és nagyon remek volt!!! Sõt isteni!!! Megbánni tuti nem fogod!! Aztán sok embernél volt fényképezõ, kamera, mindenféle csoda, nyugodtan lehetett használni õket. És sajna nem volt nagy helyen, inkább picike volt és mindent tök jól lehetett látni, vagyis nyugodtan vigyél gépet. Sokan nem voltunk, és ülni kellett, de állványt azért ne vigyél.

Mi még kiderülünk...

És télleg csak triálosok lesznek :'( :'( :'(

#65
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Szerintem lehet, de mivel valszeg messze leszel a motorosoktól, nem sokat fogsz látni,ha meg telét viszel, annak úgy is kicsi a fényereje,állványt a tömegben nem tudsz felállítani, nem lesz hozzá megfelelõen nagy vakud.Ha nem viszel telét, akkor nem látszanak rendesen.Mivel a gyári vakudat nem érdemes használni,így nagy záridõt fogsz beállítani, és minden elmosódott lesz.Vagy használsz 11-es rekesznyílást, de még úgy is be fog mozdulni.De azzé sok sikert ;D

#66
Vinyisoft

Vinyisoft

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Nos, lehet hogy nem számít, de megvettem a jegyemet, szal egy Bikemagos biztos lesz a bulin.

Apropó! Szerintetek lehet bevinni fényképezõgépet???
:o :o :o

#67
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hát én ennyit nem adok ezért az biztos :'( :'(

#68
Vinyisoft

Vinyisoft

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Szerintetek érdemes lesz az idén kimenni, vagy nem, szóval megéri-e a 4000-et?
Nekem speciel iszonyúan bejönnek a mocis állatkodások, szal én szerintem elmegyem ma jegyet venni a bs-be. Hacsak nem beszél le róla valaki.

#69
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Hát akkor sajna nem olcsóbb, mint a nyári volt. Pedig reménykedtünk... Én aznap dolgozom, ha Palmi apucija tudna beugrót szerezni, akkor elbizniszelem, hogy mehessek; amúgy lehet kihagyom... Úgy is szarok voltak a szpíkerek :-X

De mindenkinek csak javasolni tudom!!!! Olyan táncos csajok voltak!!!!!!! Ne is tudom, hogy miért nem említette még senki ??? ??? Az 1ik jány pont mellettünk kezdett el táncikálni 1 pici bugyiban és testfestékben, drága bátyóm azt hittem megkattan a látványtól, üvöltött is rendesen ;D ;D ;D ;D

#70
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
3900 ill 4900 HUF :-\

#71
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Na a sok mellébeszélés ;D ;Dhelyett azt mondja meg valaki mennyi lesz a belépõ?
Üdv:Thy

#72
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Palmi: Abszolút igazad van, és ténylég eléb idegesítõ volt...

Hátraszaltó közben összeérintette a két bokacsontját... ::)

Az a baj, hogy tényleg kevesen vagyunk...
Van ESPN Classic Sports nevû adó este a Fox Kids után ;D amerikaiul, a kommentárok az összes göris, deszkás, bmx-es trükköt végják... Mert az Amerika... ::) Sajnos... :-\

#73
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Meg a jurósporton azt is mondták, hogy "Ez egy rontott ugrásnak számít, valószínüleg csak azért tapsol a versenyzõ, mert sikerült esés nélkül földetérnie" Mindezt egy hátraszaltó nulkéz érkezésre, ennél a pontnál mondtam azt, hogy írok egy mélt a szerkesztõségnek, hogy kapják már be a .aszomat, hogy egy mûkorcsolyázó .icsa a "szakkomentátor" az X-games-en. Minden második mondatában benne volt a kür. A mocis trükkökbõl meg csak a hátraszaltót, a lézí bójt és a "halálcsókját" ismerte. Meg a másik aminél leestem a székrõl az egy ilyen beszólása volt, "Nem merte megkockáztatni a szaltót, nehogy bukjon belölle." ezt egy kb ilyen kombó után sikerült elengednie: Candy Bar jobbal, majd ballal, egyszerre mindkétlábbal, ezutén egybül nulkéz nulláb kenken, nulkéz érkezéssel. Valami ilyenre mondta, ha jól emlékszem.

Persze a levelet nem írtam meg mert Úgy se történne semmi, mivelhogy a Yoz, meg az X-games közvetítések csak kis rétegeket vonzanak a képernyõk elé, ezért ugye nem is érdemes hozzáértõket hívni a stúdióba.
Ha én lennék mûsorvezetõ akkor minden sportághoz igazán hozzáértõ személyeket hívnék kommentálni, bemutatni a sportágat.
Nem hiszem, hogy csak én tudnám elintézni azt, hogy "Szakmabeliek" beszéljenek a képeken látottakról. szerintem csak akarni kéne.

#74
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
De azért nagyon durva vazze...

Azt mondták az Euro Sporton, hogy már vannak, akik hátraszaller közben próbálják a motortól külon pályán lévõ szaltót...

Aki hülye... ::)

#75
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Jaaa, õt szponzorálta az Ecko nem?

#76
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Nekem akkor is az tetszett úgy igazából amikor 2001es X-en Carey Hart (Pink pasija, Õ ugrotta az elsõ szallert) nulkéz szaltót akart ugrani, vagy Nothing szaltót ::) És kb 15méter magasból fejjel lefelé zuhant, földetérés elött át tudott fordulni és 2lábra, telitalpra érkezett a sík talajra. Kettõs nyílt sípcsonttörés, vagy valami hasonló :-\ aztán a a 2002es en még mankóval ült a nézõtéren :)
Aki hülye...

#77
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Hátõ... igen. Azt, amit már egyszer leírtál, csak nem értettem. :-D

#78
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Igen Laci, õ a rücskös: http://www.motoxstat...egan-xgames.jpg

A kihúzza, aztán lefordítja közben fogrikot magyarázzam el?


#79
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Tudom melyik a mulisha, az is elég jól néz ki, de azért a 2003-ason a heelclicker blackflip is tetszett... :o

Aszittem legurulok az ágyról... ;D

#80
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Igazad van, akkor jól láttuk, csak nem akartam elhinni.

De Pastrana akkor is utánozós, mert elõzõ nap Deegan ezzel nyerte a Big Air döntõt. Õ ugrotta meg elõször versenyen.

http://www.motopress...owstory&id=1511