Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Airstrike Freestyle show

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
93 hozzászólás a témában

#41
RobScabRóka

RobScabRóka

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Én azt sajnálom,hogy a Nate Adams nemis jött el...
a többiek is lightoltak...
A Hujber mocielhagyása poénul nézett ki.

#42
Vinyisoft

Vinyisoft

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Ami a tévében nem volt:

- a fiúk pelenkában, félmeztelenül kezdték a show-t, bukó nélkül nyomtak pár hajmeresztõ trükköt.
- a show vége felé több rider bedobálta a közönségnek a felszerelésének darabjait, egy mezért például annyira összekaptak hárman, hogy a srác átmászott a korláton, be a nézõk közé (félmeztelenül) és Õ is elkezdett bunyózni a saját mezéért, majd a számára legszimpatikusabb nézõnek személyesen adta át a ruhadarabot.
- a közönséget (azaz minket) többször hullámozásra késztette a mûsorvezetõ srác, mondván, csak akkor lesz backflip, ha hullámzik a tömeg. És megcsináltuk, a végén senki sem volt rest, állati jó hangulat volt.
- a nagy öreg amcsi rájderek az ugrások után felmásztak az érkezõ lejtõre és onnan hergelték a tömeget. Sikeresen, ugyanis másnapra nem volt hangom, gondolom sokezer társammal egyetemben.

Szóval rulez volt!

#43
Vinyisoft

Vinyisoft

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
ÁÁÁÁÁÁ!!!

Nem hiszem el!
Ott voltam, egyszerûen elmondhatatlan élmény volt! ;D ;D
Ezek az amcsi motorosok igazi sómenek, az Örsék is királyak voltak triálban, persze a sok paraszt kivonult mindig, amikor õk jöttek, pedig nem kispályáznak a magyar triálosok sem!

A tv közvetítés nem volt rossz, de azt hiszem a következõ mondatért a riporter fejét veszi a kedves kerékpár-értõ publikum:
"montín bájk és BMX >:( triál kerékpárokkal....."
Call my trials bike again a BMX and I will kill you bro'
Az 20" -os triál gép nem BMX te nagyokos!
Sebaj, akkor is életem meghatározó élménye volt, fõleg a sokak által lehetetlennek hitt BACKFLIP, amit az orrunk elõtt ugrott meg az állítólag bordatörésekkel nyomuló rider koma.
Freestyle rulez!!! 8)

#44
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
megbabonázva ültem tv elött... élõben frenetikus lehetett a hangulat ....és amit a srácok mûveltek :o

s bár nekem sincs fogalmam sem hogy mi micsoda azért baromi jó volt :D

#45
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
a legjobban az tetszett amikor a bar hop-ot "lécugrás"-nak nevezte ;D a bar spin az meg léc forgatás,mi? :)

#46
CURTISPAPI

CURTISPAPI

    vendég

  • fórumtag
  • 197 hozzászólás
Én is néztem az összefoglalót az rtl-en. Valóban színvonalas rendezvény volt komoly versenyzõkkel. A magyar srácok is egész jól megállták a helyüket. Nekik külön gratula! A Szujo az meg egy dilettáns. Fingja nem volt róla, hogy miket magyráz. De ez általában így van minden hasonló eseménnyel (lásd: red bull dirt jump vagy BPDH összefoglaló). Ezek csak a focihoz értenek vagy ahhoz sem.

#47
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
most néztem a tvben az összefoglalót. jó buli lehetett élõben ott lenni :)
de ez a szujo z. miket összebeszélt. cseppet idegesített..

#48
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Vinyisoft! Köszi majd az elmesélést, a te variánsodat is meghallgatom, de szerencsére Palmerom és bátyó is megy ráadásul ingyér!! Sikerül a Club Nokiás telefonálás!! VIP szektor!! Mit hagyok ki! A francba... :-X >:(

Szerintem még lehet próbálkozni!! fénylépezõgépet azért vigyetek!

#49
Vinyisoft

Vinyisoft

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Hi!
Kár hogy nem jöttök, de végül is mindegy, hiszen úgyse lenne összBájkmeges kivonulás, hisz' mindenkinek máshova szólna a jegye. Zsuzsi, majd elmesélem, milyen volt! ;)

#50
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Remélem Palmikám próbálkozol hívogatni õket, hátha maradt még jegy - kizárt...

Én sajna tuti nem megyek, majd elképzelem. Legalább megmarad a hangom, nem úgy mint a múltkorin... szétkiabáltam teljesen. De bátyónak se volt sok ;D

#51
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Egyébiránt amikor ugrálnak azért csinálnak elég nagy fényt. Hogy tudnának úgy érkezni, hogy pofán világítja õket a reflektor? Mondjuk a reflektorfénybõl élnek. ::)
Ezért szvsz egy jobb filmmel >400asa, ha normális helyen ülsz akkor egész jó képeket lehetne csinálni egy jobb vakuval ::)



#52
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Na Mad Mike Jones itt lesz, ez nagyobb hír mint a Nét Edemsz! Valahogy sejtettem, hogy Õ nem jön ide.

Most már jobban meggondolom.

Rohadás Nokia kárlájnon hétvégén nincs ügyfélszolg:(

#53
CURTISPAPI

CURTISPAPI

    vendég

  • fórumtag
  • 197 hozzászólás
Egyébként a Németh Kornél sem indul. Csak nehogy szombaton valami gyerek moci verseny legyen a vége. Beszervezhetnék a Kornél helyére mondjuk a Metzgert vagy Pastranat ;)

#54
CURTISPAPI

CURTISPAPI

    vendég

  • fórumtag
  • 197 hozzászólás
Valóban lemondta, de a lényeg, hogy ki jön helyette. MAD MIKE JONES!!! Most már tuti ott a helyem.

#55
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
Nate Adams lemondta a fellépését.
http://www.mofo.hu/h...ljes.php?nwid=5

#56
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
Club NOKIA tagok használjátok ki a lehetõséget!
http://www.nokia.hu/...nokia/moto.html

#57
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
hat pedig a "diszko" vilagitas effektus itt meg jobban fog menni...

#58
Vinyisoft

Vinyisoft

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Nos, elég fotó-téma lett ez a topic, mindenesetre elviszem a haver digitálisát, legfeljebb nem lesznek jók a képek, de az emlékeim tutira élesek lesznek!

Jön még valaki?

#59
yvorlpu

yvorlpu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 328 hozzászólás
Szerintem nem kell hogy elérye az ugrókat a vaku!
belegondolsz:::
oyan vaku ami 15m re(mert kb.leessz annyi minimum miko levegõben van)nem mondhatnám hogy elvisznek a vakuk... ::)
Szal 1 yo "kis" záridõs(1/4000 felett diginél) fotoaparat kell, tehát a rosszabb digigépek..kizárva>elmosódott lessz...legf. ha szembeálsz az ugrással..talán-talán..

A megvilágitás nagyon fontos..igazábol az lenne az igazi ha valami követõfény lenne a motorosra...
Az "diszko" világitás ami monti/bmx dirtjumpon volt a millenáris parkban elég gáz volt anno. :(

#60
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Azért Thommeynak igaza van, a dirt röpködés csak akkor jó, ha a vaku eléri a szállókat, ez pedig kis gépekkel unmöglich. A tüzijátékhoz meg állvány kell. Bár néha kis géppel is összejöhet ez-az, de ezzel biztosra nem mehetsz.