Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Airstrike Freestyle show

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
93 hozzászólás a témában

#21
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Lehet hogy már kómás vagyok így estefelé egy kicsit, de ezt így elsõre elolvasva nekem Hofi ugrott be:

"hát ez hülye" ::)

#22
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
huh
valszeg a tisztelt közönséged nem azért kritizált mert õ jobban meg tudná csinálni ...
meg most már ,hogy elolvastam többször egymás után a hozzászólásod és megpróbáltam értelmezni ... valszeg nem fogom javasolni egy ismerõsömnek sem azokat a rendezvényeket ahol a neved a legapróbb betûkkel is de szerepel.
vegyél vissza az ilyen lenézõ szövegbõl szerintem mert ezt nem sokan értékelik. bye

#23
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
;D..hellóó!!!
...szevasziasztok meg egyébb..
..én volnék ama Bíró Ádám akit többszörösen fikáztok itt-ott....a redezvény zene keverését és a trial csávókat dumáltam végig...van ki már ismer..van ki nem.....
...semi gond..bár Palmernek írtam egy privát mailt...csak a style miatt..
..szóva' én nem voltam megelégedve sem a saját sem a többiek teljesítményével..
..ez a beksztédzsen belül kissé bonyolultabb ügy.....
...aki bérelt már ki többezres helyet rendezvénnyel, az tudja..aki nem az halgasson és ne fikkantsa azt aki megpróbál összehoni (nektek) valami olyan dolgot amit csak a TZV-ben láttok, vagy ott sem.....
...véleményem szerint ha nincs a MOFO akkor ti kedves monitorfüggõ barétaim soha a büdös életben nem láttok ilyen showt....
..az, hogy én vagy mûs.vez. kollégáim..ill a keverõ megett álló személyek, hogyan végezték munkájukat (engem is beleértve) ... lehet kritizálni....de a fikuszkukisz nemér!!!!
..aki fikk az csináljon jobbat..és punktum..
Tisztelettel:
Bíró Ádám
06209443770
0613299241
www.vintage52.hu
vintage52@chello.hu
1136 Bp
Balzac utca 54

JA ÉS RÁKENDOOOLLL!!!

aki meg nem az savanyodjon itt a monitor elõtt.....


#24
Vinyisoft

Vinyisoft

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Az tuti. ;)

Hívhatnánk ezt a pózt 'Hurry up' -nak, mivel a rider szinte elõresiet a motor elé....

A vicc az, hogy konkrétan nem is emlékszem erre a mutatványra, valószínûleg a sokkhatás miatt... :)

#25
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
nem tudom sajnos mert ezt a fotót is csak így kaptam el egy szál magában .... de ez egy gyöngyszem :)

#26
Vinyisoft

Vinyisoft

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Kergeegér, az indexen a többezer gyönyörû fotó mellett akad még néhány a show-ról vagy csak a fent látható példány?

#27
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
Feltöltött kép

#28
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Tuti van aki be tudja digizni!!! :)

Énnekem van hozzá gépem csak videólejátszóm nincs...

#29
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
képek: http://www.mofo.hu/airstrike/

#30
Vinyisoft

Vinyisoft

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Felvettem az elejétõl a végéig, csak kellene valaki, akinek van videója és TV tunerje, vagy bármi digitalizáló cucca.

#31
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Nincs fent valahol az az 1 órásmûsor amit leadott az RTL Klub ? ? ?

#32
Vinyisoft

Vinyisoft

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Feltöltött kép

Nos, kábé így festett, csak fedett pályán, és nem föld kidobóról hanem egy igen meredek fémvázas ugratóról, kis nekifutással. ;)

Egyébként a TV-ben benne volt a backflip, megvan videokazin, be kellene digizni.

#33
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Az a lényeg, hogy akinek tetszett, az annak örül, akinek meg volt már mihez viszonyítani, az pedig szíjja a fogát. Amilyen hangulattal jöttek a srácok onnan, még örültem is, hogy nem voltam... Csak a szaltót sajnálom... De még láthatom...

#34
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
kepek?

#35
Vinyisoft

Vinyisoft

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Na jó, igazatok van, tényleg voltak bakik, pl. 3/4 óra késés az elején, a triálos srácok "szakkommentátora" elég nagy nulla volt, az a bovdenszál ami a leérkezõ fölött a tüzijáték beindítója lehetett, belógott és nem lehetett miatta az egyik oldalon ugratni. De megérte elmenni és ezt tényleg csak az tudja kimondani aki ott volt. Sajnos tavaly nem voltam, lehet hogy jobb volt, de nem is ez a lényeg, láttam a hátraszaltót élõben. 8)

#36
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Azzé elég jó lehetett!

#37
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
sztem is a kokuszban eleget mutattak... sot, meg egyik sraccal volt is "kisinterju"... ;) es ingyert volt ;)
no persze azert egy ilyen JO bulinak a hangulata nem jon vissza a tvben :( :-\ szal max azert is megerte....

#38
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
hat amit a TVben lattam meg ami nyaron volt..hat..nem ez viszi a primet..persze en ezen nem voltam..
de Palmer is megerositett ;)



#39
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Na én is ott voltam, tényleg elég lájtos volt a nyárihoz képest. Sok volt a "civil", a hangulat is elég gyenge volt.

Ami tetszett: Mike Jones és a moci hangos fickó, na Õ volt a legszenzációsabb az egész estén.

Ami NEM tetszett: Erikék nem tudták eléggé felhergelni a közönséget, ebben a zene sem volt a partnerük. Mindíg lehalkították a zenét és hülye reklámdumákat nyomtak. A "fergeteges finálé"-nak nevezett csillagszórók. Nem engedték ugrálni a srácokat a végén, tudom, hogy elszabadult egy kötél, de azt 10mp alatt el lehetett volona húzni onnan. Elõre levolt zsírozva, hogy ki fog tovább jutni, mint eddig mindíg. A szinpad mindentõl a legmesszebb volt, a breakesek, hekisek nem látszottak rendesen. sok csicska nézõ akik nem voltak hajlandóak még megtapsolni sem a világ legjobb brékeseit, mert voltak köztük világbajnokok is. Bíró Ádám.

Jövõre nem hiszem, hogy megyek.

Ennyi

#40
Vinyisoft

Vinyisoft

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Ott voltál egyáltalán?
Lightoltak??? :o :o :o ??? ???