Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
18415 hozzászólás a témában

#18361
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Márió: semmibaj :) nem létszükséglet csak szeretném ;)
Amúgy srácok én kihagyom a holnapot, teljesen paff vagyok...
kialszom magam meg a térdem is fáj :(
Szal szépidõt és jó szelet nektek! ;) ;D

#18362
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
na háj!!
Chili:láttalok ma 2haverral a szécsenyi térnél fölfelé!!
na:Barátném elment egyedül bringázni égervölgybe!Engem meg itthon hagyott!akko oké?Ott látam mókust!asszem ez volt!!
Lesli:nem tudtam a cd elhozni mert nem volt suliban a srác!!
Nem megyek 30yre!
holnap akko tiz lókuki!!
na izé akó szét küédünk mindent,miután lassan fõmá
szunk!!!!
HATE!!KILL!!DESTROY!!!FIGHT!!!

#18363
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
A mai nap legszobb száma, itten dübörög bele a fülembe, mert kib*szott jó kedvem van, aszongyahogy: Jay-Z - Big pimpin'......................

#18364
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Szevasztok Rákendroll yihááá!

Ma van az utolsó napom a munkahelyemen, mer' 7fõtõl már máshol teszek tönkre mindenkit, ennek megfelelõen tegnap berugtunk mint a lóóóó, és mindenkit elvertem csocsóban, tényleg minden összejött, ellenfeleink szét akarták szedni az aztalt!! Királyok voltunk!! Aztán ma meg hányingerrel küszködök, ez kihat a teljesítményemre is, ezért a 100 kilcsit kihagyom, de szombaton nyugodt tolás felfele, aztán pörgés lefele, minden jó.
Márió, tisztázzuk, kimentetek Malomvölgybe a barátnõddel, ahol láttál MÓKUSt? ;) Hát igen, a természet lágy öle vagy mi.

Zap, köszi szépen, hogy kölcsönadod a bringádat egy körre, tudom, hogy te is akarod...

Mindenkinek üdv, innét utoljára, szombat tíz ló, legyen, jó?

#18365
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Bad Boys 2 ;)

#18366
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
mívamivamiva??
nem vagyok ám kemény gyerek!!!
tényleg ezt írtam...át ízé akkó mivan mi?? ;)
ma nem vagyok olyan kemény me szarnapom van!!de holnap után BRINGÁZÁS!!!!edzek a nõvel égervölgybe!!és láttam mókust!!!!Jaj hogy az mien tüncike,ahogy a hosszú farkával ott mászik...jaj!!!
na akó tetye?
jaj nekem sincs buksim ami menõ,de van ezüst színû lábszárvédõm,meg aranyszínû vázam,pedig nincs feltûnési bajom!!tényleg,véletlen.
Hát Chil,akkó még nem hallotál beszélni...
Kertibe hol laksz?sokat 14év laktunk mi is ott,csak nosztalgia végett!
ja Lesli:aszem hétvégérelessz vagy max hétfõre bed bojsz!!vagy a Bad Boys kell?nehogy a házi bed boys videónkat hozzam!! ;)
Activitiben a tonhalas szendivcs a csúcs nálam!!
Na csá mindenki!!


#18367
dnl

dnl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 688 hozzászólás
háj

en is mennek ha lehet, de inkabb tolom felfele: hajra pecs, hajra ducigumi.!! hajra Zap, aki olyan jo fej hogy mindenkinek odaadja egy korre a bringajat.!

Bandi, megjott a fekbetet, ugyhogy szombatra kesziccsed a penzt atutalas vegett.! Ja, es porszivozz ki.!






#18368

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Szombaton esõ? Az jó!!!

Ki jön szombaton teljesítménytúrára? 100 km, országúton.
Amit tudok: 500 Ft nevezési díj, szombat kora de. (9 h ?) indulunk. Pécsrõl indulunk, Pécsre érkezünk vissza.
Aki jönne, hívjon fel péntek este, részleteket (útvonal, indulás helye, ideje, stb.) akkor már tudok mondani.
Hajrá Pécs!!!

#18369
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Mettyú mondta, hogy alig mert hozzányúlni a Hegyiemberhez... bazz, tudtad, hogy egy legendás cégtõl vettél vázat??? Én ezt nem bírom felfogni!!!

Egyébiránt tényleg széjjel szedték a pályánkat, legalábbis a döntött kanyart? Meg még?

#18370
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Majd jön az esõ szombatra...

#18371
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Hajrá Zé, tényleg elferdült a topic, országútról nem sok szó esik, de azért ez nem csüggesszen, látod, az általad indított topic mennyi oldalt megért..

Most már itt a tavasz, lehet pólóban flangálni a városban, és kezd az erdõ is elég erõsen felszáradni, tehát hajrá!

#18372

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Sziasztok!
Nem nagyon tudok és nem is akarok belefolyni ducigumis társalgásokba; most már sokkal inkább a tekerésen jár a fejem mint az irogatáson. Én már elkezdtem a tavaszi bemelegítést napi 40-60 km-rel.
Egyrészrõl ezért írok lényegesen kevesebbszer, másrészrõl már nem ülök egész nap számítógép elõtt mint az korábban volt.

Nemrég találkoztam két országútis sráccal, akik szintén jönnének velünk tekerni. (Õk nem ismerik/olvassák ezt a fórumot). Szóval mindekit összeszámolva már vagyunk 10-12-en!!! Szóval én most csak annyit kérnék, hogy kölcsönösen keressük egymást és HAJTÁS!


#18373
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Tettye. Az jó, mer' Garden City-bõl jövök, és akkora lendülettel, hogy felgurulok oda. Megmondom õszintén nem szeretek a Széchenyi téren dülleszteni, csak visszafelé, amikor tökig sáros vagyok, meg még nincs is fullféjszem, és akkor nem is olyan jó.

De egyébként meg oly mindegy. Szombat. 10.
Láttam a képeket Létrásról, ugye senki nem ivott keményszeszt? ;)

#18374
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Mire gondolsz, hol legyünk? Pálosok? Dömörkapu? Tettye? TV-torony? Déli PU? Tiszai PU? Hold? ;)
Amúgy nem értem miért nem akarsz velünk hillclimb bajnokságot tartani, hiszen itt mindenkinek 8 kilós mászógépe van, és jót nevetnénk rajtad, ahogy szenvedsz felfelé... ;D ;D ;D


#18375
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Márió, figyi, nekünk bevallhatod, barátnõ Malomvölgyben, te meg otthon a 4 fal között "tekersz"? Kétszer rugaszkodtam neki, hogy elolvassam, vagy alapból így is beszélsz? Mer' akkó' welcome 2 da club!
Szombat vmikor délelõtt valahol, de nem a lónál, akkor mindenki ott, rendicsek?
Most kicsit még forog a világ, körbe, mert tegnap kicsit Ektiviti parti volt, és rettenet be kellett hozzá rúgni, hogy elmutogassam az erkölcsrendészetet (pont passzolt...). Aztán kidobtak. Pesten azé' nem egyszerû hazajutni. Azért 4re sikerült.



#18376
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Inner Circle - Bad Boys
Kérdezzetek csak bátran... ;)


#18377
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
eljött az egyszer...
Diana King - Shy Guy Bad Boys 1 - filmzene (klip)

de szerintem ez a 2.nek a zenéje nem az eredeti... mer azt faszi nyögi, ha nem tévedek...
edit: Diana King - Shy Guy
Warren G. - So Many Ways
O-69 Boyz - Five O, Five

ennyit találtam neked, hátha segít... de enkem egyszer volt mp3ban valami tökismeretlen zenekar száma aza igaz bad boys bad boys wacsigonadu wacsigonadu eni kámforjú..

#18378
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Lesli:lesz bed bojsz!!
annak a zenéjét ki énekli?Nekem nagyon Bob Marley os hangja volt!!


köszönet jár érte... ;)
nem Marley... egyszer már elõ kerestem, majd elökeresem neked...
meine hangulat ist :(

#18379
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
helló baz!
"Gettó csávók a házban,hátba rugnak mindenkit ha gáz van"!!
nemá hogy nelegyek kemény!!?
"anyámmal lakok,kutyám van Babettával járok és nelegyek kemény"!!?? ;)
jönék én is szombatok bár ijen kemény gyerekek közé nem biztos hogy anyu elenged!!

hív du barátnõm hogy menyek vele bringázni,nekem meg meg volt beszélve egy haveros du.(nem ratyi!!)erre Õ jól leszid hogy rohadjak csak a négy fal között Õ meg lelép bringázni,osz elhúzott Égervölgybe!!há bazz!!
azé lassan én is kemény leszek!!voltam már sötétben is napszemüvegben!!de annyira még nem hogy a suliban a zselézett hajamra toljam és egy laza "Szasz lalikám,na mi a pálya"val vegyem föl a látszólag naoon drága persze ezüst színû,nyakban hordott mobilom!! ;) ;D

nade akó tévedtem a fékkel kapcsolatban,nekem stimpi a Julcsa is!(fõleg az ára!!)vagy a DIAtech ankor?se rosszz állítólag!
Lesli:lesz bed bojsz!!
annak a zenéjét ki énekli?Nekem nagyon Bob Marley os hangja volt!!

Tom:üdvözöllek szép Magyar Hazánkban!!Nehezen bírtad ugye hogy nem Magyar levegõt szísz a tüdõdbe!?He?

na helllóó srácok!vagy monthatnám hogy hálihula nyenyere!!!de nem mondom,hát hogy néz az ki!!
Inkább:Csá tezsó!este boki?
nem tud valaki jó együtlakási módszert a biciklivel nagyon ki szobában??

30y koncertre nem jön valaki a hétvége körül??
tényleg befejezem!!

na elfelejettem hogy mikor hol tali,vagy egyéni fölcibálásos??
meg hogy a letutóbbi császkálásról megvannak a képek!!

hellló

#18380
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
De még milyen! Fõleg én! Majd jól azt fogják hinni, hogy direkt nem lassítok, pedig dehogy... De ez akkor és ott a legcseppebb mértékben sem fog érdekelni!

Távolbaveszõ "azt a jó büdös k**va **tokat, hogy kell menni, mint a meszes, felnyégyelünk titeket, hogy teszitek tönkre az erdõt és nem bírnak az onokák tisztességesen jáccani Morzsival..." kiáltások...

Figyi Zap, és az új géppel átugrod az utat?