Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
18415 hozzászólás a témában

#18341
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

mennyi a nem drága?!9e az sok??vékony panaszonik,sony!


Ténleg relatív ;)
de aza 9 nekem perpill igencsak nem nyerõ :-\
szal valami sokkal egyszerûbbel is megelégednék asszem, vagy sokat engedsz? ;D
tehát izébizé ugy nagyából a felére gondolnék árban.. mondom nem kell túl csili-vili csak müködjön, jó legyen ::)

#18342
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
Bocs hogy tegnap megléptem,de el kellet mennem boltba,aztán utána már nem neteztem!!
jaja féket majd jól beállitom!!

mennyi a nem drága?!9e az sok??vékony panaszonik,sony!

#18343
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
ez így van Márió állitsd be ;)
Amúgy nem te emlitetted egyszer, hogy van eladó walkmaned?
mer ha nem túl sokér akkor érdekelne ::)

#18344
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
mindentuningra van egy tippem:

ÁLLÍTSD BE RENDESEN !!

#18345
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
no Fõnök
hát tényleg igaz,csak simán menet közben mentem,úgy figyeltem!
de kipróbáltam amit mondál,tényleg bemegy majd max ra kb 3-5cm marad vissza!
nem szoktam olyan keményen küldeni,de ecce ha bátor leszek kipróbálom!!!

féktuningra nincs valami jó tipped?!tök úgy érzem nem tudom akkor megfgnia gépet amikor kéne!

ja ha van valakinek olcsó!!tárcsaféke szóljon!!!

#18346
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
nna a szemmérték azér nem mûködik, mert akkor megy 90%ig, amikor örülsz, hogy kapaszkodni tudsz.
Ha menet közben elsõ fékkel, hirtelen ráugrással koppig nyomod, akkor puha. Megmutassam majd? ;D
Az olajcsere jót fog neki tenni. Én is most cseréltem éshát ég és föld...

#18347
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
húú mesterek KÖSZÍÍÍÍ!!!!!
na Zap:akkor kérlek gyere tölts ki nekem egy lottót!!!
frankón látod a hejzetet!!az olaj szerintem nem volt még cserélve mert elég retkesnek tûnt!!de ha minden oké Dnl kollégával összeülünk és megjavítjuk!!
igazad van álló hejzetben nagyon frankón mozog de,menet közben kb a felét jó ha mozogja(bár ez csak úgy hogy nézem a villát menet közben)de nagyon "durván",szerintem sokkal finomabban kéne mozognia,de majd kiderül minden!!
NAGYON KÖSZI A SEGÍTSÉGET!!!

Tom:a Ride the Lighting-ot meg tudod nekem írni,meg a többi filmet?

#18348
dnl

dnl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 688 hozzászólás
ijjj, bazzeg, mondtam hogy o az überállesz.
Nekem csak hetvege jo szereles ugyileg. Szetszedes, osszerakas, atkanes, olajcsere: ehhez ertek ha nincs semmi komplikacio.

mondgyuk lattatlanba szombat reggel 9-10 korul.

#18349
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Még valami: ha gyors, köves szakaszokon nem érzed aktívnak az a Spiking effekt. A nem megfelelõ olajszintnél (Junior T-re extra jellemzõ állítólag!!!) a hirtelen ütésnél nem tud az olaj szépen áramlani és a szelep felül az olajra = merevvilla. Hát ezzel nem sokat lehet csinálni, hogyha tökéletes olajszintnél is csinálja.

#18350
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Márió: egy telónak nem kell híg f*snak lenni!! Nem betonon tudod ezt lemérni:
Köss rá egy kötegelõt, menj egy limit durvát, ugrással, Köveskanyarral és akkor kell 90 %-ban lemozognia. Ha meg ráülsz a gépre, lábad pedálon, tested elõre kicsit, akkor 25% körüli beülésnek kell lennie. Na nagyjából ez van.

#18351

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Csáááóóó Mindenki!
Király volt a túra: szép lányok, jó idõ, hibátlan szervezés, zsíroskenyér, csokik, ásványvíz és a beérkezéskor 3 virsli fejenként. Mindez 500 Ft-ért!

Aki nem jött, kaparja az arcát!

#18352
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
heló-hellló

Dnl:
na megnéztem az olajbol mien kell,100mm kell beletölteni ha nincs rugó benne,7,5ös olaj van benne!átolvastam a faq-ot pár dologgal okosabb vagyok.
Hát naaoon jó lenni összeülni és kiokoskodni mindent!!írj mikor hol,jövök!!
Zap:hát az van hogy ha megnyomkodod akkor baromi szépenk mozog,de menet közben többet kellene szerintem mozognia,nem elég érzékeny!!ezzel van a gondom,ezért gondoltam hogy ha puhább jobban reagál az útegyenlõtlenségekre!!
Ha taliztok a Sinka Zolival 0620-526-48-78 a számom,nem tudtam rácsörögni me nincs pénzem!!
Köszi mindenki!!

#18353
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Bringázik már a Mettyú? :D
Az királysááááág!

Mi elmerészkedtünk Jacob-hill-re szombaton éshát elég jó volt. Ott is már csak alig sáros. Pont a megfelelõ mértékig. 8)


#18354
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Képek itten ni:
http://d-eyes.pganet...40320_bringazas


#18355
dnl

dnl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 688 hozzászólás
ja, es a kepek.?
ha meglesznek uzenjetek itt.
Bandi, milyen a MELO?

#18356
dnl

dnl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 688 hozzászólás
háj,
Igen az olajjal vigyazni kell. Ha zold az nem baj, mert eredetileg is zold volt, ha piszkos az sem feltetlenul baj. Ha mondjuk olyan piszkos lenne hogy mar a szinet se tudod megallpitani (lasd: chili) na AZ mar baj. De ezt most hosszu igy leirni hogy mire fogyelj oda. Szerintem osszeugorhatubnk hetvegen, segitek szivesen. Csak annyit dericcs ki hogy milyen olaj kell bele , mennyi (marzocchi.com), es vegyel ujat (Tiborc utca Enduro motorosbolt). Ha mondjuk neked 7.5 surusegu kell akkor kell egy flakon 10-es es 5-os, es abbol kell 50/50 kikeverni. Ugyhogy vigyel magaddal sok gubat, flakononkent 2500 forint asszem. Pont ugy mukodik mint altalanosban a fizika peldak: egy 50 celsius fokos vizhez hozzaadunk 30 liter 39 fokos vizet akkor mennyivel kell kipotolnunk hogy megtudjuk hany eves a kapitany...
Szoval jo dolog a sufnituning, de nem ajanlom. Kerdezd a profikat: Zap az Überalles, és ifjú követõje, azaz jómagam.

#18357
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
nee gányoljatok!!

Nem lesz gyorsabb a kevés olajtól, max. a progresszivitása lesz kisebb. Meg nem lesz a legdurvább helyzetekben csillapítás. De az végülis mindegy.... Miért kell, hogy puhább legyen? Ha jól emléxem az a teló így is elég puha. Sokat ront ám az a teljesítményen, ha túl puha!

És mielõtt olajat cserélsz, tudd meg milyen sûrû kell bele, me az se mindegy.

#18358
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Ahoj, hát én elébb leléptem, mert nagyon fájt a derekam, alig bírtam felülni itthon, bazz, öregszem... :P Ha zöld az olaj, az nem jó, kell cserélni. Lehet kapni a Tiborc utcában lévõ motoros boltban olyat, amilyet akarsz. Ha kevesebbet fogsz beletölteni, akkor gyorsabb lesz, de puhább nem. A rugókkal kell játszani, ha az elõfeszítést nem lehet állítani. Én mondjuk kipróbálnám, hogy csak az egyik szárba teszek rugót, de ez nem biztos, hogy használ, mármint a telónak. De majd jön vmi okos oszt megmondja!
Egyébként meg a paráról annyit, hogy én is megyek velük, mikor itthon vagyok de hát ez lepkefing ahhoz képest, amennyit õk mennek, tiszta sor hogy sokkal jobban nyomják. Ergo én is csak röhögcsélek és nézek nagyokat, hogy én is itt tarthatnék, de nem... Nem kell pa'ázni, le kell ug'ani!! Szóval lehet próbálkozni, senki nem fog nevetni, csak ha akkora balfasz ülésátugrást próbálsz, mint Én! ;D

#18359
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

...csak tök para vagyok,szégyelem is magam!!!!


Ne aggodj szégyeljük magunkat együtt ;)
mer szerintem én még parásabb dög vagyok :D

#18360
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
:-*
baromi jót mentünk ma szerintem,csak tök para vagyok,szégyelem is magam!!!!
dnl&Co respect!!!

szétszedtem a villát,két-két rugó van a szárakban,olaj piszokis zöld,norma ez?mármint a színe,ha kevessebbet töltök vissza puhább lessz?az lene a lényeg hogy sokkal puhábban mozogjon!!
valaki segítsen!!!plíz!
Tom:köszi a filmet megnéztük barcsinõvel hát jó hogy magas volt az asztal nem kellet az állunkat keresni!!!ha van még filmed az esetleg kölcsönk adhatnád!!!