Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
18415 hozzászólás a témában

#18381
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
ÚÚÚÚÚ, megint rajzás lesz szombaton! Mekkora balhék lesznek!!!!! Már elõre várom. Lehet, hogy viszek láncosbotot, meg baseball ütõt... ;D

Vasárnap meg rákontrázunk a mûsorra még egyet. Juuhhhhééé! Reszkessetek kutya/gyerek/asszony sétáltató "turisták"!!!

#18382
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Ugye, ugye, hogy helyesen látok...

Felõlem a szombat jó, fék nincs, de mint az pár oldallal elébb kiderült, az csak a buziknak való! Tehát akkor szombat, de ne ló, hanem inkább feljebb, ne lássátok mennyire szenvedek felfelé ;D

#18383
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Háj evribádi!
Megjöttem messzi Bükkországból... Ott sok ám a hó, és este hideg van. De ittunk sokat, nagydarab fákat raktunk a tüzre, és ezért élve maradtunk. Nagy vidámságok voltak ám, nevettünk sokat egymáson..
Na ennyit erröl.
Szombaton megyünk erdei gyorsgurulásra, meg advanced freeride-ra?


#18384
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Végre valamit helyesen látsz kedves Csilipalmer ;)

A régit meg kiakasztom a falamra és az elsõ darabja lesz a DH múzeumnak.

#18385
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Anyut üdvözöljük. Itt csak szép beszédû srácok gyûlnek, nem igaz, bazmeg? Jóhogy!

Ákosnak most jó, de ne dícsérjük már, végül is a váz jó, nem õ, ugye, de azért lehet, hogy õ majd nagyon ügyesen használja, hogy lemenjen fagyizni...

Magura Louise FR.

#18386
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
Zap: nemá bazz megvan A VÁZ???fúúúúú és mien színû,meg szép,meg jó meg hadnézzem meg!!!!!!!!!!!!
Chil:azé annak is örülök hogy a tiéd is oké!!
Juliád lessz?mintha úgy emlékeznék,nekem is jó lenne egy olyan me már úgy megyek lefelé mint egy eli cc-s fölfelé... ;)
az erdõépítésnek meg mindenki örülhet,me azért le a kalppal,vigyázba is állnék ha tudnék,me hüjének néznek mit ugrálok!azért komolyan kijár a respect nem csak Budapestnek!!!ez csak eszembejutott,de tényleg ott vagytok,ahová majd ecce én is szeretnék jutni.

szombaton nem voltatok építkezni?követtem fölfelé egy highroller nyomot,aznapi volt,meg keresztezte néha másik nyom is,de cipõ is és az orra jobban be volt nyomódva mint a sarka és a hó kifelé fordult a sarokból.meg hallotam jókedvünk van meg kalapálunk hangokat is.
na hellóó
Zap nekedmeg k*rvajó(ne muti anyának hogy ijet mondok) most,mi?háát a régivel mi lett?
na hellóó mindenki

#18387
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Akkor nem fórumoznak, mindegy.

Összeraktam a gépem... Yihááá

#18388
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
nem nemtünt el...
engem mai is meg csütörtökön(asszem) hívott hogy menjünk valamerre, csak nekem nem volt alkalmas :-[

#18389
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
BedBoyz Bedboyz, waccsugana dú wen déj kám for jú... Az király film.

Zé: Eltûntetek szürke szamárként a ködben...

#18390
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Ehh bazz Zap ::)
gondolkodtam, hogy odamegyek.... sorompó melleti kertecske mamimé :D

Márió: reménykedek ;D


#18391
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Te állat! ;D

#18392
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
kib*szott jó, meg ilyenek. ;D

#18393
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Éljen, éljen, éljen! :D

Utánaolvastam a honlapon, most a valóságban is meg szeretném nézni. Remélem felszárad a sár végre, és mehetünk fel. Egyébként hülye kérdés, de milyen? Nem arra vagyok kiváncsi, hogy kib*szott jó, meg ilyenek, hanem amúgy.


#18394
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás

Jajj amúgy nem közületek láttam ma valakit olyan 1 óra felé Megyeri úton? valami Bullit féle (?) + ezüst boxxer


De. Hehe.
De nem Bullit az, hanem Yeti As-X.

És képzeld Chili, nem lötyög. De majd meglátod miért. (szerencsére a Kutyapatak melletti cég gondoskodott errõl a problémáról) Csak dugd ki a fejed a panelból.

#18395
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Végre sikerült összraknom a gépet, és már mentem is vele, igaz fék még csak egy V van hátul, úgyhogy 120-130 méteres féktávokkal kell operálnom... A villa meg egyszerûen kib*szott jó, igaz, kicsit puha, de majd javítunk rajta, és merev mint a zállat!
Ha megjönnek a Magurák, akkor egy igazi kis romboló lesz. :)
Ezúton is gratulálok Ákosnak az új csodához, igaz, hogy még megérinteni is tilos? És nem lötyög benne a boxxer, ha már egyszer 1.5-ös?

Az erdei hídépítés szerintem nem olyan romboló jellegû, mint a köbõl rakott szarságok. Találkoztunk olyan nénivel meg bácsival, aki mosolyogva csak annyit mondott, hogy játszatok csak... ;D

#18396
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
helló heklóó

na megnyugodtam,egész hétvégén bicózás megy úgyhogy most oké!!
hogy meglepõdtem szombaton,bokáig ért a hó ???

jaj szeretek én mindenkit,persze ha õ is engem! :-*

Chil:JAAJ EZER BOCS DE NEM TUDTAM MEGÍRNIA CD ME NEM OLVASTA RENDESEN A GÉP!!MAJD MAGAMNAK ÚGY IS ELKÉREM MAJD AKKOR MEGÍROM!
sajna nincs több karakter az aláírásho! ;)

Leslí:jaj a Bad Bosz meg nincs meg,de megpróbálo szerezni!!Kitartás!

Töbiek úgy általába:
jaaj szar ha tönkrevágnak mindent,voltam görizni már párszor márvány padtkán,srácok is akikel engem nem is lehetne egynapon említeni,de mégem basztak/unk szét mindent!
igaz ez más,de szerintem a bankokat meg a rohadtmultik korlátját,padkáját kellene szétküldeni hogy rohagjanak meg és a felújításának költségébõl ne újabb s600as Merdzsót vegyenek a tokás középkorú dugóból dugóba száguldozó "cápáknak"!!
nade nyugi
ja ráadásul ma meg tegnak barcsinõt tanitom bringázni,voltunk égervölgybe,próbálom szoktatni a lefelékhez nagyobb sebességel is,hát szegénykémnek nem a kedvence!!

Ha nincs szeretet,nincs béke,az a civilizáció vége!!

#18397
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Ciki, mikor a BMX es haverod melletted azzaal szorakozik hogy peggel felmegy a frissen mazolt padra. Es meg csodalkozik ha leb#&@szod. Lehet trukkozni de esszel. Es akkor meg nem is beszeltunk arrol mikor a betont koptatjak, meg a marvanyt stb.
Mindez persze nem csak Pecsen ertendo!

Az erdoben is csinjan kellene epitkezni, legalabbis esszel. Jo lenne ha azert legalabb mi vigyaznank ra bizonyos keretek kozt.

Ma voltam fent a hegyen. UNDORITO. Annyi kocsi volt, amennyi a belvarosban nem. Ugyanaz a taxis elottem ment el vagy 3*, okadva a budos romanbenzint. Majd meg fulladtam. Ezer ember, aki mind kocsival megy fel friss levegot szivni.

A tettyen nem lattam a barmolast, arra vigyaztam nehogy cicat, kutyat vagy gyereket gazoljak.

#18398
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Pfff...
hát igen ezekkel van a baj, nem veletek/velünk :-[
Az ilyen menjen el valami elhagyatott gyártelepre, ha mindenképp rongálni akar >:(
Utálom, hogy nemtudsz úgy végig gurulni/sétálni akárhol ezen a városon és semelyiken se, hogy ne botolj bele törött padokba vagy szétvert lépcsõkbe és még sorolhatnám >:(
+ még ugye vannak a jó kis magyar utak/járdák is amik repedeznek törnek málanak még maguktól segitség se kell...
egyszerûen nemistudom, hogy felháboritó-e vagy szánalomra méltó :-X

Jajj amúgy nem közületek láttam ma valakit olyan 1 óra felé Megyeri úton? valami Bullit féle (?) + ezüst boxxer

#18399
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Ezúton szeretnék gratulálni azon lelkes amatõröknek, akik elkezdték széjjel szedni a Tettyén a lépcsõket, hogy ugratót építsenek. Ezzel a produkcióval sikerült bekerülniük az újságba is. Aki látja õket, mondja már meg nekik, hogy ésszel basszák szét a közterületeket, mert a végén minden bicajost utálni fognak a hegyen!!! >:(

Normálisan kell mûködni, nem elrontani, és átépíteni amit más csinál... De minek is írok, az ilyen majmok még olvasni se bírnak, nem értenék... Még egyszer: GRATULÁLOK!

#18400
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Nah rég jártam erre...
Chili, dnl: sorry, de szombaton du.5kor ébresztetek fel ;D

Soshi: kis biznices ;) nekem szerezz egy PX-et... bár most perpill még nem lenne keretem rá, de egy olyat akarooook :) leginkább 02' fehér-feketét ::)
mér is mondtam ezt most? :P

Márió:izé bizé köcc a cdt mégecce... majd a bad boys2-t is megvésed valamikor ugye? :) de az nem sürgös... (annyira) ;)
jah Chili nemtudta márió megírni neked a ándergrándot, szal nemtudom :-\