Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
18415 hozzászólás a témában

#141
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Szélsõségesen pozitív leszek... :D És ja, szerencsére sok-sok ismerõs nem olyan téren van, amit "tanult", de ezen akkor is túl kéne már lépni. De nehéz. Nagyon nehéz. Viszont ígérem, hogy utólag nagyon bölcs leszek. Kéne naplót, vagy könyvet írni... Ki tudja mi lesz késöbb... ;)

Viszont ha legközelebb megyünk Pestre, össze kell, hogy csõdüljetek!!! Nagyon jó volt a dolog... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#142
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Na, hát ha már most csak a papírra hajtasz, az gáz.. Mi a fasznak mentél oda? Mentél volna közgazdának vagy jogásznak :) Szóval, ne így állj hozzá, mert hosszú lesz a visszalévõ idõ! Egyébként meg sztem nem kell nagyon belegondolni, hogy mekkora szenvedés ez az egész, én is elkövettem ezt a hibát, mikor pl. Amerikát szerveztük, hát nagyívben szartam az egészre, és a fõsuli kb. a 15. prioritás volt a sorrendben (kutyasimogatás, hasvakarás után..), aztán mégis meglett az a qrva diploma és örülök neki, bár nem igazán pénzügy területen vagyok most, szóval nem kell túlparázni, folyamatos készülés, szintentartás miegymás, aztán a végén meg úgyis lesz valahogy! Pozitív hozzáállás..

#143
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Olyan szinten fogtam most sztem padlót, hogy az már megijeszt. Na, az úgy van, hogy annyira nagyon nem érdekel ez az egész. Tehát csak arra megyek, hogy legyen papír. MEr az kell. De most már egymásra épülnek a sok dolgok és a fejemben fellépõ fatal error kezd eeluralkodni. Néha megszakítom a hibát, és bulizok egyet, vagy csinálok ezt-azt, de nem kezelem le. És elöbb utóbb visszatérek a hívó pontra. Na, most vagyok itt. Mikor lesz már ennek vége?! És mi lesz utána?! Kezdek aggódni. Mit meg nem adnék, ha kölyökbolondgomba maradhatnék... Minél inkább elöregszenek sejtjeim, annál keményebb az élet. És minél keményebb az élet, annál gyorsabban öregszenek sejtjeim. Vazz! Lehet, hogy ezért halunk meg?! Mert sok szart generálunk magunk köré? Meg kéne ezt gátolni. És akkor aztán királyság lenne. De most nem van. Na, gondolkozok rajta, hogy hogy legyen az. Majd jelzem, ha rájöttem!


A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#144
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Ja, saját hug nekem sem játszik... ;) F@szom ebbe a zh-ba.

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#145
dnl

dnl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 688 hozzászólás
Sziasztok,
Hát az eén listám szerint Kokk huga az elsõ, de azthiszem a részle hajlásom ebben az esetben érthetõ.
No, akkor nálam van a labda, igyekszem ujabb kpeket begyûjteni hugiról (leginkábba mikor ismét megyek haza).

Zap: egyszer irtál n ekem vmi linket ahol be lehet szerezni formula féktárcsákat. az megvan még? vagy elég egy telefonszám is.

#146
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
;) Egy idõ után már onnan tudtuk, hogy minnyá jön a szag, hogy Atus elmosolyodott és letekerte az ablakot... :)

Vazz, most lett vége az elsõ zh-nak és minnyá jön a következõ... :(

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#147
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Reggelt!

Ezt tudjuk, mert Atus egész Pestig böfögött és háááát, hogy is mondjam... Szinte éreztük az ízét... :D


Hehe! Nemcsak akkor van szarvasszaga a Kisgyereknek :D , ha Fater tölt!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#148
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás

Fater csinált szarvasból kóbászt, az nagyon ízletes volt. Vasárnap meg szarvasból pörköltet. Eddig azt hittem horgászik...


Reggelt!

Ezt tudjuk, mert Atus egész Pestig böfögött és háááát, hogy is mondjam... Szinte éreztük az ízét... :D

Most meg fáradt vagyok. Meg ZH. Fuck. ;)

Edit: találtam egy szempillámat. Kívántam. Csak jöjjön be! :)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#149
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Na hella Emberek!

Teljesen tutti kis hétvégét nyomtam. Sok futás, tevékenykedés, séta, stb.

Nagyon lehet csajozni a kiskutyával (ezt eddig is tudtam, de régen volt már kiskutyánk). Kokknak is ajánlom. Persze nem túl izgató, amikor a 28. kisiskolás kiabálja melletted ovihangon hogy "Jajjj, deeeee ééééddddiiii"!

Ezen felül szombaton a Jókai téren, megtudhattam, hogy mégis milyen kutyánk van, ha eddig nem tudtam volna, vagy nem tûnt volna fel. Finom volt a forraltbor, de a kurrva anyjukat 140 Ft/dl????

Az Árkádban szombat délelõtt hemzsegnek a zombik, de gyönyörû a téren felállított papundekli viskó! Éppen azt beszéltük a csajommal, ha lesz eccer kölök, ide nem hozzuk. Inkább az erdõbe...

Szombaton arra is rájöttem, hogy a Szõlõ utca nem is olyan meredek!

Fater csinált szarvasból kóbászt, az nagyon ízletes volt. Vasárnap meg szarvasból pörköltet. Eddig azt hittem horgászik...

Nah... ebben az évben már csak 7 napot dolgozom. És remélem addig sem hív egyetlen megfejtõ sem családi pótlék ügyben többet ( :rocketman ).

És tudom mekkora érzés ilyenkor tekerni. Csak vannak rossz emlékeim sajnos a tavalyi év végérõl... Szal inkább várok... Meg boardolok.

Szép napot!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#150
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Hja, ne is mondd! De most az egyszer mákunk volt... Valami csoda folytán. Na mindegy. Túl vagyunk rajta. ;)

Volt kommandózós film, de nem lehetett nézni, mert folyton hupákolás volt, meg istálló. Meg röhögés, meg kaja, meg telefonálás, meg még azt is meg kellett keresni, hogy mennyi 1 yard. :D

Na, cccakát!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#151
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

...meg a sok veszedelem...

Ja, csoda hogy élve megúsztátok. Ilyen sofõr mellett...

#152
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Dede... Abszolút jogos. Csak hát a hormonok, meg a sok veszedelem... :( Meg ezt úgy általánosan írtam... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#153
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

Ejjj, de inaktívak vagytok... :D Pedig nekem kéne leginkább "odalennem"... Kéne egypár program. Csinálni ezt azt. Tevékenykedni. Mindenfélét. Így-úgy. Sokan együtt. Jó kedvvel... ;) Érdeklõdõk jelentkezését várom privátban! (Feleségnek való is kéne. Õk is jelentkezhetnek bátran... :))

Hát nem azért keltünk hajnalban és rohantunk Pécsre, hogy tanulni tudjál?

#154
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Ejjj, de inaktívak vagytok... :D Pedig nekem kéne leginkább "odalennem"... Kéne egypár program. Csinálni ezt azt. Tevékenykedni. Mindenfélét. Így-úgy. Sokan együtt. Jó kedvvel... ;) Érdeklõdõk jelentkezését várom privátban! (Feleségnek való is kéne. Õk is jelentkezhetnek bátran... :))

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#155
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Akkor Mettyú híg fosa is odafagyna... Ez pozitív! ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#156
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás

Sziasztok
_Nem tudjátok nagy ganyé van fenn?


Én ma voltam fönn, minden ganyé fagyott volt, pont király.

#157
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Megjöttünk. Tettünk még egy kis kitérõt, plázáztunk egyet :D, meg volt kis kajcsi, meg néztünk Balatont, meg oriás döglött halat, aztán szépen haza jöttünk.

Összegezve: állat hétvége volt! Zsoloéknak kössz az utat, a sztállást, boccs az éjszakai riasztásért, a sok morzsáért és a hosszú fürdésekért... ;)

Susiéknak: minden mást! ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#158
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Hali!
Ki vagy?

Nincs gané, csak a víszintes részeken kevés. Egyébként fagy szerintem, de legalábbis dermedt a talaj...

#159
Showme

Showme

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Sziasztok
_Nem tudjátok nagy ganyé van fenn?

#160
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Nagyon faszás volt. Most kicsit fájunk. Meg mindenféle egyéb bajunk van... :D:D:D Minnyá szerzünk valami jobbítót és írok részleteset.

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D