Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
18415 hozzászólás a témában

#121
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

...egy csóró, részeges, rendetlen alak vagy, aki sorban írja az egyes ZH-kat...

lol

#122
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Na, ez kellett.. a szépen felépített "pozitív gondolkodás" kártyavárként omlik össze.. :D

#123
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Kokk: ez szép gondolat, ám nem változtat a tényen, hogy egy csóró, részeges, rendetlen alak vagy, aki sorban írja az egyes ZH-kat.. :D:D

Aktuális civil


#124
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Kokk, el se hiszed, de már azzal, hogy leírtad, pozitív dolgokat tettél, mert ráirányítod a figyelmünket, hogy örüljünk az apró dolgoknak is!!

Na, most már elvégeztem a mai missziómat, megmentettem egy embert az önmagába való roskadástól :) átadom a terepet! :)

#125
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
HEhehehehehe... Azt a kurva!!! Csomó jó dolgot találtam...
  • üres a tank, de legalább nem megyek vele majd annyit és nem szennyezem a környezetet...
  • fáradt vagyok, de akkor ez biztos azt jelenti, hogy sokmindent csináltam (még ha nem is túl hasznosakat) és kell majd nagyot pihennem, amit tutira megérdemlek...
  • éhes vagyok, de legalább olyan részeket is felhasználok, ahol tuti csak lerakódott tartalékba a zsír (bár ez az esetemben majdnem hogy lehetetlen)
  • aztán, szélsõségesen sok volt ma a kocsi, ezért lassan értem haza, de biztos azért volt, hogy ne tudjak gyorsan menni, mert abból van a baleset...
  • és még kupi is van nálam, de így legalább nem zaklat a sok jó csaj, hogy akar jönni... :D

...ennyi pozitív dolog vesz körbe nap, mint nap... És eddig majdnem hogy észre sem vettem õket. Wuff, jövök egy sörrel!!!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#126
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Látod, megy ez... jó úton indulsz el, érzem! Képzeld, ha napi 5 zh-d lesz... huhh.. az már ötös??? Vagy ha az egyik bejön, akkor már 6os!!!

#127
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Rendicsek, megpróbálom...

Tehát: ma volt 3 zh-m. Szarok lettek. De ha az összes 1-es is, ha összeadom õket, az már HÁRMAS!!! :D

Vazz, megy ez... ;)

Amúgy extragigalogger barmok vagytok. :D

SupppöMárió: mkor lesz ez a cuccos? Tuti elmegyek. Legalább látok mindenféle kiscsajt, meg egy kurva nagy barmot, aki középe az elsõ sorban hülyét csinál magából... Hehehehe... Na szal mikor, hol?

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#128
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás

Hehehe. Ha esetleg raksz egy fej lilahagymát és némi kenyeret is a zsebedbe, akkor ha nem jön össze a randi, akkor a téren meg is tudsz ebédelni. Ekkor esetleg német túristákkal lehet fotózkodni, mint magyar paraszt.



Ez tetszik! Pozitív gondolkodás! :D Látod, Kokk? Mindennek a jó oldalát kell nézni!!!

#129
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

kutyával remek lányokkal ismerkedni,de ne ugy járjatok mint én hogy egy leszbikus kedves és nem is csúnya lánypár találjon meg,akik még majdnem szomszédok is...

Hehehe. Ez nagyon kemény. Nehogy aztán a két lány kölcsönkérje a kutyát ;)

Szerintem kutya nélkül is lehet ismerkedni kutyás lányokkal csak szalonnát vagy kolbászt kell az ember zsebébe rakni, és akkor a kutyát le se lehet vakarni. És a lány is marad és csodálkozik, hogy jajj, mennyire szeret téged az a kutya :D
Ha meg megkérdezni, hogy mitõl van ekkora kolbász/szalonna szag, akkor lehet azt mondani, hogy a közelben van az egyik étterem konyhája, és fõzik a kolbászos bablevest. Vagy valami hasonló duma. Az nem nyerõ, hogy henteslegény vagyok bazzeg, és hát ilyen a szagom.
Na jól kiokosítottalak benneteket mi???

még eszembe jutott:
Ha esetleg raksz egy fej lilahagymát és némi kenyeret is a zsebedbe, akkor ha nem jön össze a randi, akkor a téren meg is tudsz ebédelni. Ekkor esetleg német túristákkal lehet fotózkodni, mint magyar paraszt.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#130
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
ááááááá

kaptam egy jólmegfeletet vagy mit a dunhillkerékpározársrol szóló elõadásra :)

ma meg fõõpróba a bóbitában,ideén kivételesen nem színdarabot adunk elõ,illetve nem csak azt,(azt most nem én írtam:) ) hanem táncolunk is...
...én állok az elsõ sorban ráadásul középen....
addig még be kell szereznem a "fellépõruhát"

Dalma,2környékén befutok

többieknek meg jóó a papír,nekem most olyan van amin kis állatok vannak és valamit játszanak,.de használat után minig olyan mintha a sárban hemperegnének.
a kedvencem ami egy papírt ofg amire a My portfolio van írva...

lejön egy-két napon belül a körmöm,a legtöbbet fizetõ megkaphatja...
ha nem kell fölfûzöm nyakláncra

kutyával remek lányokkal ismerkedni,de ne ugy járjatok mint én hogy egy leszbikus kedves és nem is csúnya lánypár találjon meg,akik még majdnem szomszédok is...

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#131
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Ez a papír valami nagyon fontos dolog lehet. Öcsém is mindig azt keresi...

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#132
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Mettyú, az a baj, hogy te nem veszed komolyan ezt a dolgot. Rücskös Crepto az a kezdõknek való. Ha igazán profi vagy, akkor illatosított, 3 rétegû pihepuha pappert használsz, mert a rücskökön megakad az anyag, de a simafelületû cuccal inkább elkened.. szóval ez a kihívás!! :)

Láttam az ecserin a Need For Speed Most Wanted-ot... nem mertem megvenni.. Viszont hétvégén viszem haza a PC verziót!!! Vhogy majd vkinél nézzük meg, hogy mûxik.e, lehet róla szó???

#133
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Az a baj, hogy én is csak a papírra hajtok! Semmi más nem tartja bennem a lelket, csak egy jó tekercs rücskös, magyar Crepto!

#134
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Nagyon-nagyon-nagyon sok... :D Hehehehe... Most már egy csomó embernél aludhatok és egy csomó emberrel kell majd piálni/bulizni. De ha egyszer picit abbamarad ez a rémálom, kb január végén, akkor majd felkerekedek és az addigi listámon szereplõket jól végigjárom... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#135
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Voltatok Pesten? Na, majd most má' van lakásom, félig berendezve, lehet inni nálam meg minden. Kokk, igen, a végén te is olyan rettenetesen bölcs leszel, mint sztem mindenki volt! Aztán elmúlik... :) De addig még sok van hátra, ez tuti..!

#136
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

KisBének ha olyanja van, kibassza a még el nem adottat is... :D Nem hogy a vevõét...


alkatrészeket nem dobál ki? :D
mer akkor megyek sorbaállni :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#137
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
KisBének ha olyanja van, kibassza a még el nem adottat is... :D Nem hogy a vevõét...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#138
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
:D

na az ilyen használati utasításokat szeretem :D
de nincs idõm bótbamenni heeeeeee....
nembaj, majd veszek markolatot, a úgyis köll.
(aztán egy vevõnek nem dobjuk ki a bringáját ugyebár ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#139
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Ebédidõ van. KisBének 1130-20:00. Pavliknak mindig máskor. De van, hogy kicsit utána sincsenek. És nem szoktak örülni, ha csak beteszem a gépet. De én szoktam. KisBé majd hõbölög, de te udvarias leszel, nem kérdezel, csak csinálosd, meg mondod, aztán húzol gyorsan el. Akkor úgyis bent marad majd, és mindenkinek jó lesz. :) Esetleg utána el kell menned bevásárolni Barnának. Vagy vinned kell Natúrakvát. Bubimenteset. Meg egy citromot. Mert azt szeretik. ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#140
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
én 5éve csak a papírra hajtok....
olyan értelemben, hogy sok új, használható dolgot szerintem nemtudnak mutatni nekem.


Szerintetek beengedik a bringámat a Pavlikba egy fél órára? kéne mennem OTP-be de semmi indíttatásom lezárni sehol....
Nincs nekik ebédidõ, ugye?
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda