Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
18415 hozzászólás a témában

#161
Magoo

Magoo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.014 hozzászólás
Jó reggelt!

Fasza idõ van, süt a nap, nincs sár, mert le van fagyva=>Összecuccolok és m1ek bringázni:):):)

#162
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Ja, délután amikor zsolo-ék itt voltak, háááát szegény Suzuki alig ült...

zsolo:
Köszönöm a DVD-ket! A wmv-k készülgetnek. Majd annyit árulj el, hogy mekkorák legyenek, meg milyen minõségûek.. A Luxor-os, most 230M, de elég szar minõségû. Majd kell okosítani rajta...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#163
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Márió:
Megtaláltam a videókártya garanciapapírját :D
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#164
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
remek,akor hétfõn beugrom érte!!

köszi!

képekkel hogy állsz?kíváncsi vagyok!!

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#165
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Matek volt. Kicsit se! ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#166
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Kicsit sem függõ a srác ;) :D

Aktuális civil


#167
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Na, megjöttük. Kiakasztottunk mindenkit, meg jó volt, meg elfogyott a maradék Jéger, meg 2 littyó VBK, meg most itt vagyunk. És van net. Bööö... Meg Susuit is összeszedtük, meg elvittünk egy raklap bort. Izé. Valakinek. Volt csopperje. Atus szerint Japcsi csoper. Ez van. Na majd, mert most inni kell! Csácasá!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#168
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
Sorry... Minnyá berakom én!


#169
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Nem közületek valaki csöngetett, meg kopogott ma délután? Kómáztam egyet és azt hittem megint az APEH jön. Merthogy a héten egyszer arra keltem.
Dörömbölés... lecsoszogok, kinyitom a kisablakot.. APEH ELLENÕRZÉS KINYITNIIIIIIII!
Jó, mondom és miért is? Mit ellenõriznek?... Ja, ne ijedjen meg, csak bejelentés érkezett, hogy az összes lakásban bérlõk laknak és felvesszük a tulaj adatait. Hihi

Aktuális civil


#170
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Tubus unatkozott és eljött megmutatni a takony színû csodát! Tök faszás kis kocsija van.

Na, elkészültem. Bulira fel! ;) Holnap re...

Csácsá!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#171
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
Zap és Szatyros Hajlélktalan Srác! A DVDk hétfõn bent lesznek Dalmánál.

#172
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Reggelt!

Korán kelés,Csikónak segítés és lélekben felkészülés jellemzi a mai napom... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#173
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Nah, kutyáim is elmentek éjszakai túrára. Én meg alig bírtam összeszedni õket. Bringával mászkáltam a környéken, hogy merre vannak. Aztán egyszer csak meglettek. Eh, hülyék.
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#174
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
csinoska!!

áááh menyire jóóó volt!!!
alig várom már a képeket!!!
rég röhögtem ennyit!!

ismétlést!!!!

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#175
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Mennyire jó volt! Tuti volt valami szer ebbe a forraltborba, mert nagyon jókat röhögtünk... :D Meg mák, hogy ma hullamentes volt az erdõ! ;) Ilyet még sokat!

Na, megyek, aztán félregombolom, meg magamra kötöm a pizsit... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#176
bandQuake

bandQuake

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 367 hozzászólás

BQ:Simon Petrárol plííz infóóót!!!

thx



milyen jellegû infókra gondolsz?ismered vagy tetszik?vagy mindkettõ?

#177
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Asszem WunderHúg viszi a pálmát... Na, én örök rohanó, lépek is készülni, aztán túrha!!! :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#178
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
hehehehehehheeh

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#179
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Hát, ha verseny, akkor nekem is be kell dobnom a hugit, pedig nem akartam, nehogy megkúrjátok, ti állatok!

Wunder Dzsennifer


#180
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Húúú, ez jó verseny. Olyat ér, hogy benevezem az unokahúgom, és majd 16 év múlva lesz döntõ? Mert szerintem tök jó kis csaj lesz, jó nagyok a szemei. :D

Márió: a képeden már azt hittem Wundermatyi jelenés van kibontakozóban. Aztán rájöttem, hogy csak egy nyíl.

Na ma voltunk Kokkal olyat, amilyet már régen kellett volna. Egy TVtoronykör kiváltotta belõlem azt a fajta érzést, amit az elmúlt egy hónapban semmi sem tudott nyújtani. Nyeregbe mindenki, nincs is hideg, nincs is sár....

Aktuális civil