Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
18415 hozzászólás a témában

#101
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Hehehehe... Hülye ügyvéd... :D Gondolom most az sem segít, ha eskü alatt vallom, hogy kaptam... :D Picccs... ;)


A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#102
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Hehehehe, ajánlom mindenkinek a kép tulajdonságait....
www.pina.hu/... :D :D

Honnan linkelsz, te gyerök?

Aktuális civil


#103
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Feltöltött kép

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#104
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
jaja, én is észrevettem, hogy megmosolyognak az emberek a hátad mögött. Bár biztos van, aki nem bírja addig... :D :D :D

Aktuális civil


#105
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Lehet bekapni, te átokfajzat!!! :D:D:D Lehet, hogy Melinda ebédidõben megint elverte, aztán most egy kis idõre le van rendezve. ÉS van olyan is, aki mosolyog ha meglát. Nem kényszerbõl és nem szánalomból... De legközelebb nem kapsz az utcsó szelet pizzából, ez már tuti! ;) Amúgy meg elment egy nap. Megint. Hihetetlen...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#106
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
KisBé csak a Kokk arcától pöccen be, mintahogy mindenki más is .. Nemtom, valahogy ezt váltja ki az emberekbõl... :D :D :D

Aktuális civil


#107
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Jókai téren lehet jegyet venni ugye?

Amúgy KisB tök jófej volt ;)
megin megkérdezte, hogy mikor vettem ilyen villát (már vagy harmadszorra), meg ilyenek. semmit nem görcsölt, azon hogy há' mi a faszé nézem bringatárolónak :D
meg utána vettem markolatot.. agggyõõõ motoros stílusú markolat. Isten hozott páros bilincs.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#108
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Aki még nem vett, az minél elöbb!

#109
bandQuake

bandQuake

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 367 hozzászólás
Ti már vettetek jegyet az earthed 3-ra?

#110
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás

valaki segítsen ki egy gyászindulóval MP3ban!!

Ha megmondod ki énekli letöltöm neked ;) Hányadik a bilbordon?
Hehehe...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#111
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
MAjd érettségin minden máshogy lesz. Legalábbis én nem voltam túl jóban a tanárokkal és érettségin kurva rendesek voltak, segítettek, jobb jegyet adtak. Pont azok, akikbõl soha ki nem néztem volna... szal no para. Gyászindulóm meg nincs. Remélem nem is fog kelleni... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#112
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
valaki segítsen ki egy gyászindulóval MP3ban!!valaki segítsen ki egy gyászindulóval MP3ban!!valaki segítsen ki egy gyászindulóval MP3ban!!valaki segítsen ki egy gyászindulóval MP3ban!!

tomi,ez belém is életet töltött,nekem John Goldbol adtak 1est,mert rizsáztam és nem volt elég száraz és tényszerû...
egy otársam 4!!!NÉGY darab sorra kapott 4est!!!!
nekem másfél oldalban kielemzve nem volt elég egy kibaszott ketteshez!!!
mert mellébeszélek meg nem tárgyilagos!hát menyen már a picsába!
megnézem erre bele sincs javítva...
detto mint az elõzõ,meg az azt megelõzõ dogámnál...
érettségin majd 20percig kell beszélni,nem 4sorban!!!
faszán elegem van ebböl a köcsög nõböl...

ááá nem kell jegy...velem vagy!!

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#113
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Márió: nekem van kedvem menni, csak még nem tom hogy leszek, mert elvileg fél 7-ig suli. De ja, pontosítsunk, meg megpróbálom megoldani... Jegyet kell venni elõre? Vagy helyszínen?

Dani: egy postban írsz övön alulit és bókolsz... Vazz... :D Asszem hugiddal sosem járnék. Öreg már. Hehe... Csak említésreméltóan néz ki. Sûrûn említésre... ;) És az már sztem több, mint 3 éve volt. Még talán tavaly láttam is azt a fekete gatyát valahol. Hogy az mit meg nem élt...

Két szék közt a pad alá... :( Patyóék elmentek Fábri/y show-ra, szal kompresszor terem kilõve. Atusnak meg nem szóltam idõben, hogy elmarad a program, így arról is lemaradtam. Ejjj... Maradt a csoporttársakkal való alkoholoizálás, de hogy bebizonyítsam, nem csak piálok mindig, ezt ma kihagyom. :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#114
dnl

dnl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 688 hozzászólás

Ja, és még a füleid is elállnak!

uhhh, ez övön aluli volt, mostmár tuti a kést szorongatja....

Ja de: most jut eszembe, eccer amikor most nyáron voltál nálunk / utcánkban vagy valahol a városban futottunk össze kérdezte hugi hogy ki vagy. Mondtam h az a kis Kölyökképû lurkó aki XS-es farmer rövidnadrágban szokott a fekete bringájával jönni még egy éve (v kettõ?). Na hát akkor nagyot nézett, és kajánul elvigyorodott. szóval ne keseredj el, azért nem mindenki tart részeges, lusta rendetelen, csóró egyetimstának (vagy legyek geci : "programozónak" - ez aztán az anticsajozós jelzõ), hanem ... nade a többitmár találd ki.

De azé' ne örûjjé (e ne bódottá), mivel nem akarom hogy haverokkal járjon, mer az nem jó.

#115
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
egyébként ami nekem a pozitív ember fogalmára legjobban tetszett:
elfogadni magadat és másokat, miközben érdeklõdsz a világ iránt.
ha már filozófálunk...

Aktuális civil


#116
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

Hehehe. Ez nagyon kemény. Nehogy aztán a két lány kölcsönkérje a kutyát ;)

Szerintem kutya nélkül is lehet ismerkedni kutyás lányokkal csak szalonnát vagy kolbászt kell az ember zsebébe rakni, és akkor a kutyát le se lehet vakarni. És a lány is marad és csodálkozik, hogy jajj, mennyire szeret téged az a kutya :D
Ha meg megkérdezni, hogy mitõl van ekkora kolbász/szalonna szag, akkor lehet azt mondani, hogy a közelben van az egyik étterem konyhája, és fõzik a kolbászos bablevest. Vagy valami hasonló duma. Az nem nyerõ, hogy henteslegény vagyok bazzeg, és hát ilyen a szagom.
Na jól kiokosítottalak benneteket mi???

még eszembe jutott:
Ha esetleg raksz egy fej lilahagymát és némi kenyeret is a zsebedbe, akkor ha nem jön össze a randi, akkor a téren meg is tudsz ebédelni. Ekkor esetleg német túristákkal lehet fotózkodni, mint magyar paraszt.



én is attol tartok hogy a kutya kell nekik...

zsolo:nagyon köszi!!!


S.O.S kell nekem mp3ban a gyászinduló!!!!a holnapi darabhoz kell!!!
ha valakinek meg van,vagy tudja honnan töltsem le,kell!!!
ímélben küldjel el,vagy a linket adja!!!

thx


jha holnap 6körül..
madj még pontosítunk!!
utána forraltbor??mindenki meg van hívva a bóbitába!

rohanok

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#117
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Nézd, innen lentrõl én nem látok olyan magasra, hogy megbizonyosodjam a mondandójuk igazvoltálról... De mindannyian tapasztalt, felkészült szakemberek, akik tudják mirõl beszélnek, így nincs jogom kételkedni megállapításaikban... Azért ne add fel, jó úton indulsz el, ne hagyd, hogy eltérítsenek! Ezek próbák, amiket ki kell állnod, hogy a végén bölcs legyél. (Huhhh.. kicsit sok kávét ittam vagy mi a fasz..)

#118
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

Vásár helyett lehet jönni vitázni az élet apró pici dolgairól... ;)

Veled? Mi értelme lenne?

#119
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Wuff, segíts kérlek! Higggyem el nekik, amit mondanak? Ez mind igaz? Ejjj, nem is olyan szép ez az élet... :D

Vazz, kimegyek vasárnap téríteni a lóhoz... Vásár helyett lehet jönni vitázni az élet apró pici dolgairól... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#120
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás

Kokk: ez szép gondolat, ám nem változtat a tényen, hogy egy csóró, részeges, rendetlen alak vagy, aki sorban írja az egyes ZH-kat.. :D:D


Ja, és még a füleid is elállnak!