Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
18415 hozzászólás a témában

#61
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
A Cure-t aszt mondjuk én is szeretem. De az nem ilyen kisfiúknak való, még felvágnák az ereiket! Meg mire kölcsönadnám addigra már úgyis mást akarsz!
Kezdek geci lenni, mint a tanáraim Wuff + Tomi? Vagy mi?

#62
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
hi

igen sikerült tegnap a misszijó!

marhanagyot sétáltunk a Petivel,apportírozást tanitanám neki ha más dolog nem érdekelné jobban..

Patyóéknak is van kutya?találkoztam vele séta közben

the curet szereti valaki?

kokkancs meg tuti olyan mint az otársaim hogy :áá nem tanultam semmit,meg azt sem tudtam hogy mi kellet tanulni,aztán minidg 4-5öst kap:)

legyütt a körmöm,nem gáz,csak nincs alatta semii...nem gyengén érzékeny
nézek majd valami körömnövesztõ/erõsítõ szert..

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#63
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Sajnos egyik sem... Talán diszkréció. De nem ígérek semmit...

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#64
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
A faaaaszom...

rendelkezik valaki közülletek scannerrel és színes nyomtatóval? (nameg diszkrécióval)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#65
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Heheheheehehehe... Akkok meg kokka lesz... :D Na, kommentálnám, de sietek, mert várnak... Õõõ... Meg kell alakulni! :D Csácsá!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#66
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Ja, igaza van a Wuffnak! Nevezze ezentúl mindenki Kokknak (2k-val)! Akkor hátha magába száll, és nem kesereg majd annyit, inkább azon fog ügyködni, hogy visszaszerezze a 3. 'k' betût!

#67
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Ááá.. Kokk az egy vicc.. elõadja a nagyhalált minden nap. Tanulni az büdös, kesereg, hogy megvágják mindenbõl.. aztán négyest kap, látványosan csodálkozik, hogy hát õ ezt nem is érti, hogy hogy történhetett.. Vicc..

#68
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Rendicsek.
Vazze. Köccsög egyetemisták. Kokk most volt itt. Megy haza, lerakja az autót, és megy sörözni. A kis gennyláda. Közben meg szipog, hogy de nehéz az élete. Meg még négyest is kap.

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#69
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

Ehhez kapcsolódóan:
http://miles.hu/imag...tro3/retro1.htm
Ilyen hely van vazze :matrix: ????



Van jóval ilyenebb..;)
Egyszer gyertek ide mind, hozzatok lila inget meg fehér makkoscipõt és megyünk bulizni;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#70
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Ha már mindenki csajokat linkel...


Ehhez kapcsolódóan:
http://miles.hu/imag...tro3/retro1.htm
Ilyen hely van vazze :matrix: ????

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#71
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás

Majd máskor hozok neked versenyrõl egy csokor virágot vazze... Nézzenek már oda.


Odanézek.. :) ééés.. neml látok semmit. Na, 7végén má' télleg. Elkellene kezdeni megint formába lendülni, ez a lakástéma má' uncsi, és sok idõmet elveszi :(

#72
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Lemezenként 1 sör, akkor 8 lemez az 8 sör. Rendben. Felírtam. :)

#73
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
Ha már mindenki csajokat linkel...

#74
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Felajánlom a Shoshi által 3 hónapja ígért matricát (tartozzon neked.. hehehe..) + sör. De mennyi? Vagy nem sör?


Majd máskor hozok neked versenyrõl egy csokor virágot vazze... Nézzenek már oda.

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#75
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
A.W.:
Hát én lemezenként szoktam 1 sört kérni...
Bûnözõ vagyok.
Ordítok Füstölök

#76
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Vege lett... Megvannak a jegyek, sokan boldogok es vege. :D Most mi legyen?!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#77
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás

A.W.:
4 évad azaz 8DVD ;)


Huhh.. 4 évad??? Azt hittem ez vmi rövidebb dolog, de akkor ha lehet, igényt tartanék egy másolatra... ééés az árfolyam mi lenne? Felajánlom a Shoshi által 3 hónapja ígért matricát (tartozzon neked.. hehehe..) + sör. De mennyi? Vagy nem sör?

#78
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
4-es lettem!!! :D Vazz, 4-es lettem programozasi nyelvekbol... Amibol azt hittem, hogy P.tanar ur ugy ki fog b@szni, mint annak a rendje... Meg sem erdemlem! Erre tessek. Persze lesz meg majd egy elmelet viszga, amin igazibol frankon gyakvizsga lesz es ott meg rendesen megszivathat, de ez akkor is megvan!!! HEHEHEHE... Nagyon jo ez a nap! ;)

Ja es az a vizsga dec. 26-an lesz. Eleg kemeny, nem?! Reggel 10-tol delutan 4-ig. Faszas karacsony. Pont igy kepzeltem. Csaj nelkul, vizsgazva... Ejjj... De mar torom is a fejem, hogy ebben mi a pozitivum... :)

Na, en segitek Vikkantynal, ott jol gyakorlunk, belejovunk es ha mar minden faszasan megy, johet az enyem... De komolyan. :)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#79
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Áhhh, simán meg tudod csinálni. Csak elõtte meg találnod önmagad az 508-asban ;) !

De ha komoly választ akarsz, akkor simán meg lehet csinálni. Csak sok szerszám kell hozzá. Segítek is, ha tudok, bár Viki kéróját is meg kell csinálni jövõ tavasszal...

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#80
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Hehehehe... Tobbet tusz, mint hinned... :D

Jaja, azt en sem mondtam, hogy jo volt... Meg hat ez a rohanas. Ejjj...

Valaki tavasszal segit szetverni a szobam? Persze csak ha segit utana rendbetenni is... ;) A lenyeg, hogy kell majd sok jo otlet... Mert nem lesz nagyon lem, de mar iszonyat csunya, hogy jon le a vakolat mindenhol. :( Es nem ugy akarom, hogy majd jonnek es megcsinaljak, hanem tok szivesen csinalnam nagy reszet en. Persze csak ami nem irrealis. Vagy az full sovany?

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D