Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pumpa

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
491 hozzászólás a témában

#481
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
hasonlóak a tapaszaim. az ol'skool Acorok kurva jók voltak, most avacsom van, ami az én 2 báromat bírja, de 3 bárt még valóban nem nagyon sikerült kihozni belõle.
szegény cc manóknak elég nehéz dolguk lehet olyan pumpot találni, ami tudja a 3 bárt és könnyû is. :'(

#482
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
én is sks avacsot használok, és semmi bajom nincs vele, bár volt ... nem lehet veke pumpálni, ha tuúlságosan rászorítod a szelpre, mert akkor elferdül benne a kupakja , amit akkor le kell tekerned és vissza, meg ha elkopik benne a gumi, akkor azt ki kel cserélni, vagy rakni bele még egy kis anyagot, de ezt így nehéz elmagyarázni, inkább ki kell figyelni a mûködését, oszt akkor zekre te is magadtól rájössz . gond max annyi van vele hogy 200 g.

#483
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
dettó és semmi baja leszámítva hogy a rögzítõjét én elég gyorsan megamortizáltam, de azért a pillragasz csodákra képes

#484
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
900Ft-os full mûanyag bike+
már vagy 2 éve hûségesen szolgál, pedig használom is


#485
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Azt jelennti, hogy a nyeregvázcsõre tettem fel a pumpát (hogy miért azt most ne firtassuk) és egy döccenõnél a svalbeszpész beleakadt és áthúzta a láncvillák között a föld felé.

#486
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nekem egy Acor-om van 5.éve, és baromira semmi baja. Igaz csak akkor használom ha menet közbe történik valami defektszerü. Amúgy meg szerintem a legcélszerûbb ha otthon tart az ember egy nagy pumpát, mert ezek a kis szúnyogok csak tûzoltásra jók.

#487
groover-

groover-

    vendég

  • fórumtag
  • 188 hozzászólás
zsirosmnacska mit jelent az, hogy: 'volt, hogy a kerék leszedte a vázról'?
egyébként nem tettem a pumpával semmi olyan dolgot, ami nem minõsül rendeltetésszerû használatnak.

#488
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Nekem nyár eleje óta van egy SKS Awacs-os pumpám, volt, hogy a kerék leszedte a vázról és ezen kívül is elég sokat használtam. Szerintem ha ezt szétba**tad akkor az inkább téged minõsít mint a pumpát, kedves Groover.

#489
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Tesco gazdaságos autós lábpumpa kb 900 Ft. Egy éve megvan még nem ment szét.

#490
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
én már jóideje egy acort használok, de ugyanez a model van b+-ben is. viszonylag occso volt, qrvagyorsan fel lehet vele a rekeket fújni, egyedül az a gáz, hogy nincs kombi pofája, úgyhogy ha nem autoszelepes belsõd van akkor kell adapter. 3 bart tuti bírja. egy hibája, hogy nem annyira kicsi, de azér még kompakt kategoria ...

#491
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
hát én is próbáltam már sokfajta kis pumpát de azt kell mondjam a legjobbnak az SKS-ek bizonyúltak.
szal ha az sem jön be akkor elég nehéz dolgod lesz.


#492
groover-

groover-

    vendég

  • fórumtag
  • 188 hozzászólás
szasztok!

van tökéletes pumpa, ami kicsi, könnyû, és nem szaródik el 2 héten belül és nem utolsó sorban 3 bar-ig bírja?

volt egy sks alu házas szerkezetem, de elbaszódott nagyon hamar a 'szuper' awacs része...
szóval várom a tapasztalatokat!
köszi....