Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Télen is van szezon!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
98 hozzászólás a témában

#21
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Thez,voltál te tekerni szombaton?!?
Nem forgott L a kerék a sártól... :)De amúgy tényleg tökéletes volt ;D Mindig minden idõ tökéletes,csak alkalmazkodni kell :)

#22
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
hát, nemtudom hol a hiba, de szvsz a mai ido is tokeletes volt tekeresre... akarcsak a tegnapi. meg a szombati. meg a penteki.(igaz akkor esett az eso este 7 korul)voltam is par orat kint. es egy kis sar valakinek bezavar, hat... :-X
vagy csak engem nem zavar a hideg+sar?
(itt most bp vonatkozasban irok)
szal ha valaki nagyon nem birja mar ki, az ne itt uljon, hanem esetleg pattanjon fel a drautszamarra..

#23
stufos

stufos

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
EGGYET értek !!!!
itt punnyadok a szar idõ miatt és már remeg a kezem mert nem tudok bicózni!!!

amúgy mostanába jártok a hangárba "alapozni"???

hali
AMC


#24
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Már Darth Vader is megmondta, hogy ne becsüld le az erõ SÖTÉT oldalát ;D
Most úgyis hosszabbodnak az éjszakák...
Világosíts már föl, kérlek

#25
RobScabRóka

RobScabRóka

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Talán ez az egész off dolog annak tudható be, hogy ez az egész montizás átment pop-ba, és a fontos dolgokat mindenki lesz*rja.
Néha kigurulnak, villognak a gépekkel, feljönnek a fórumra szájat szellõztetni, semmi épitõ jelleg, ami pl. régen megvolt, most kiveszõben van.
Akik erre a véleményre ráfikáznak, nem haragszom,
nekik nem olyan fontos a RIDE mint nekem, nem tudják milyen érzés ezt a halom sötétséget olvasni...

Nem akartam senkit lefikázni, de mondjátok azt, hogy ez nem igy van.
Hogy ezután ki offol, ki tartja magát a topikhoz, lesz*rom.
Tsá...

#26
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Á dehogy, egy modi sincs most fönn! ;D Lehet garázdálkodni! ;)

#27
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
;D
akkor megegyeztunk! ;D
de mar megint szetOFFoltuk magunkat JAJJ!
mindjart le leszunk oltva... :(

#28
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

de akkorsem teljesen ertelemszeru a neve ;D belemerulni meg nem merulok bele, mivel en nem tudnek ott mit kezdeni magammal :(


;) ;D Értem már, és igazat adok neked.

Az embereknek vannak ilyen hullámaik,amikor értelmetlennek tûnik a fórum, de aztán megint minden kivirágzik. De tényleg vannak olyan idõszakok,amikor mindenki csak hülyeségeket vagy ürességeket ir. Ez van, ezt a helyet igy kell szeretni.

#29
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
lens JAJJ! en a topikhoz kepesti offolasrol beszelek ;D ha esetleg egy nyúbí idejon, akko azt nezi, vannak bringas bigék is, erre meg mit lat? h szombaton GIÁNS cc tura varhato a kozelben. ez vegulis nem offolas ;D mondjuk mivel enis regebben vagyok itt, tudom jol, h mirol van szo....
de akkorsem teljesen ertelemszeru a neve ;D belemerulni meg nem merulok bele, mivel en nem tudnek ott mit kezdeni magammal :(
robnak meg ugylatszik azert tunik ertelmetlennek a forum, mert volt 4-5 OFF post... ;D de mar o is csak ertelem nelkul fog idejonni, es beszelni...

#30
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
JAJ...milyen jó kis vita lett egy kis oltásból :)
Tényleg,Rob,miért értelmetlenebb a Fórum 1 kicsivel is most,mint korábban volt? :)

#31
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Annak idején még találó volt. ::) Mostanra már talán kicsit idejétmúlt, de megtartjuk, annál is inkább, hogy lassan már 2 éves, és a fórum egyik legnépszerûbb topikja. :D

#32
vendég__*

vendég__*
  • vendég

Csak hogy felhomályositsam azokat, akik még nem tudnak róla: A Bringás Lányokat findlivel azért teremtettük meg, hogy összehozzunk egy klassz túrázó csapatot, akik nemcsak túráznak együtt, de buliznak, utaznak, versenyekre járnak. Ha jobban belemerülnél, rájönnél, hogy teljesen ON-on vagyunk! Tehát téved az, aki azt hiszi, hogy a topik azért lett létrehozva hogy bizonygassuk: bringás nõcik léteznek. Ez igy értelmetlen lenne valóban.


ezt mondjuk észre lehet venni aha néha beleolvasol, de sztem thez arra célzott, hogy akármilyen rég megy a topik a túrázásrol meg minden, a topik neve nem teljesen találó. ez mondjuk szvsz így is van :-\
ui: ettöl persze még nem akarok negatív értelemben feltünni, csak okfejtés volt ;D

#33
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
Thez ezt megkaptad!
hihi
;D ;D

#34
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Csak hogy felhomályositsam azokat, akik még nem tudnak róla: A Bringás Lányokat findlivel azért teremtettük meg, hogy összehozzunk egy klassz túrázó csapatot, akik nemcsak túráznak együtt, de buliznak, utaznak, versenyekre járnak. Ha jobban belemerülnél, rájönnél, hogy teljesen ON-on vagyunk! Tehát téved az, aki azt hiszi, hogy a topik azért lett létrehozva hogy bizonygassuk: bringás nõcik léteznek. Ez igy értelmetlen lenne valóban.

#35
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

Értelmét vesztette a fórum... ::)
last értelmes közlésem ez volt... :'(

akko ez mar az ertelmetlen kategoria lehet? ;)
amugy mutass egy topicot, amiben a temarol beszelunk.. a legjobb pl a bringas lanyok topik... koze nincs a cimhez... akarcsak a v-fekes, vagy a telo, vagy a meghajtas........
ez van.... 8) :-\

#36
RobScabRóka

RobScabRóka

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás

remélem több értelmetlent se szólsz hozzá

HC Frírájd 4 lájf!


Anyád lóháton...

#37
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
7végén pakolásztam, és találtam egy Barbieris prospektust, és abban volt egy Tankita fantázianevû kulacs, ami vmennyire hõtartó (ott az volt megadva, hogy +20 fokos külsõ hõmérsékletnél +8 fokról + 17 fokra 5 óra alatt melegedett föl a lötyi. Ja, meg az h 48 pcs. per carton :) )

#38
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
remélem több értelmetlent se szólsz hozzá

HC Frírájd 4 lájf!

#39
RobScabRóka

RobScabRóka

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Értelmét vesztette a fórum... ::)
last értelmes közlésem ez volt... :'(

#40
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
rákontrázok