Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Télen is van szezon!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
98 hozzászólás a témában

#81
RobScabRóka

RobScabRóka

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Én a magam részérõl a bicót télen nem tartom túl meleg helyen pl.:lakás, mert a hirtelen hõmérsékletváltozás, hõtágulás kezdi ki az alu alkatrészeket, fõleg a vázat.
Hirtelen kiviszed a meleg szobából a minuszba oszt csak a reccsenést hallod. ::)


#82
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Mínuszokban szoktátok valami különleges bánásmódban részesíteni a bicót?
Gondolok itt arra pl.: ridegebbek lesznek a fogaskerekek, lánc, váltók, s egy óvatlan piilanatban valami törik(törhet?) Vagy ilyen hideg nem szokott itt lenni?
A legjobb hószakadásban bringázni(ugye akkor nincs is olyan hideg).Csak ne fõút közelében tekerj


#83
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Ha az idén is lesz jó nagy hó, megpróbálom a Száraz Szinvát, de most FÖLFELÉ!!!
Csak annyi kell, hogy az erdészet autója kitapossa anyomot, mert anélkül még gyalog sem lehet fölmenni! (igaz le sem)
Én már nagyon várom a havat!!! Szerencsére nálunk azért szokott lenni rendesen.

#84
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Naya,felöltözni,mer amúgy halál!!!
De télen nagyon poén bicózni
hóba beledõlsz,meg szánkózol a bicódon :D
FR meg dirt szakosztály meg mehet erõsíteni vagy parkba
hacsak nem csinálnak havasnégyikszpályát ;D

#85
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Azért fel lehet öltözni télre is a tekeréshez!
Én tavaly egész télen nyomtam. Igaz, hogy ha nem öltözöl be rendesen, az maga a pokol!

RÁS!
Engem érdekelne a spinning, ha lenne valahol Miskolcon, vagy max Tiszaújvárosban. Tudsz róla valamit?

#86
vendég__*

vendég__*
  • vendég
akkor csak a szívás marad hátra... 20 év mulva :(

#87
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
nem a tekerés a lényeg hanem hogy kint vagy és zúz a menetszél szembe...

#88
vendég__*

vendég__*
  • vendég
de én nem tekerni akarok, mer az NEKEM nem jo!!!
fogassal fel, aztán le, nem kell sokat tekerni. télen kb heti 1-2 alkalom lesz, amiböl mondjuk átlagosan 20 kilcsit kell TEKERVE megtenni.ez is árt? télleg nem tom...

#89
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
aranyos vagy...
lehet hisze kannak aki 35 és már legyilkolta az izületeit a kinti bicózással..

inkább maradok a mérsékelt megoldásoknál (nagyritkán egy tekerés) meg a spinningnél

#90
vendég__*

vendég__*
  • vendég
akkor mit csináljak??? télen is bicózni kell... legfeljebb 20 év mulva 2 gatyát veszek fel.

#91
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
ja: 20 év múlva meg nem bírsz kikelni az ágyból, mert úgy szarrá vágtad az izületeidet: a -5 fokot kb -30nak érzik az izületeid...
ennek hamar megjön a böjtje :-X

#92
vendég__*

vendég__*
  • vendég
minek skatepark, kimész, annyi a különbség, hogy kevesebb van 40°al aztán ennyi. kell vmi kesztyü, sityka, meg két nagy pulcsi és nem árt a hosszú nadrág.. aki nem szeret streetelni mint én, annak f@szra se jó a skatepark. ráadásul a pizza is jobban esik, arrol nem is beszélve, hogy alig vannak kint a hegyen.
de az jo moka, hogy tudod, hogy el fogsz esni, de nem fog fájni, annyira ;D

#93
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
No igen, ilyen értelemben sokkal jobb egy Skatepark!

#94
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
A spinningen konkrétan az elõttem tekerõ lányok formás domborulatai kötötte le a figyelmemet ::)
Egyébként nem nagy szám. Tekersz egy órát és egy centit se jutsz elõre... Mi értelme?? ;)

#95
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Nagyon vicces figyelni az aerobik, stepp órákra betévedõ srácokat, amint ott ugrálnak-bugrálnak, ügyeskednek. Spinning órákon azért már jobban elemükben érzik magukat, hiszen ott nem kell semmiféle lábtörõ koreográfiát elõadniuk.

Télen én is a hegyekbe járok, hétköznap pedig teremben edzek.
De úgy látom eddig inkább cc-sek, túrázók néztek be ide és nem azok, akiknek ez a topik szól. ;D

#96
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Tavaly télen nagyon erõsen gyúrtunk a rágó-, ill. beigliizmokra, fõleg karácsony táján... :D

De van ez a spinning vagy mi a szösz, egyszer kipróbáltuk páran, nem rossz. Csupa csajszi volt rajtunk kívül, én rutinosan az utolsó sorból indultam, már ezért megérte... Hmmm... 8)

#97
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Tavaly télen mi is egész sokat tekertünk.
lefelé nagyon állat csúsztatni a havon/jégen, csak fölfelé nehéz, mert kipörög a kerék vagy elakad a latyakban. Ennel ellenére mindenkinek ajánlom a hóban terepezést!
Marci

#98
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
mi télen minden hétvégén megyünk ki a hegybe zúzni, hétközben meg benti edzések, meg kinti futások vannak

#99
RobScabRóka

RobScabRóka

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Sokan vannak akik télen nem bicóznak,vagy csak szobabicón.Ezúton is feldobom a témát,járjunk skateparkba, hamár megnyitott, tisztogassuk ki a trailseket, elvégre télen is lehet bicózni, pl.:Kanada...
Járjunk össze, hogy meglegyen mindenkinek a motiváció.
Sokan vannak akik mélyponton vannak télen,lehetne szervezni télen is versenyeket, pl.:dirt,street,slalom mtb-nak,fedett ill. tiszta helyen,vagy téli dh.
Vélemények jöhetnek.