Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Télen is van szezon!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
98 hozzászólás a témában

#1
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
ha már ilyen is van :)
Valahol az északi feketeerdöben
Picasa Web Albums - Rebell - Winter
Lefelé csak 2 x estem nagyot.

#2
Moratizo

Moratizo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 hozzászólás
"Téliesítettem" a Moratit és gurultam a szögessel. Szuper volt, persze csak ott ahol a gyalogok és az erdészeti autók letaposták. Ha van valakinek tapasztalata szögessel (fõleg ha nagyobb mintázatú mint a képeken) ossza meg velünk.

Feltöltött kép

Feltöltött kép Feltöltött kép Feltöltött kép
" Szárnyak nélkül nem könnyû repülni." Horatius

#3
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
hello Lensver,
mivel pénteken 2-ig dolgozok ezért korábban nem tudok menni, de ha esetleg szombaton mentek valahova akkor veletek elmegyek.
azért köszi
szam

#4
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
A fél 3 azért nem jó, mert hamar sötétedik. Ha a 11-dél körüli indulás jó neked, tarts velünk a Pilisbe. És ha jó, azt már priviben beszéljük meg.

#5
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Hogy Robot idézzem: A hozzászólást lehet módosítani!!! :D


#6
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
valakival=valakivel


#7
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
helló
pénteken fél 3-tól és szombaton valakival vagy valakikkel elmennék tekerni, egyedül azért nem akarok menni, mert itt pesten még nem ismerem azokat a helyeket ahová érdemes menni (HHH or other)
a tél engem nem nagyon zavar, igaz még nagyon idén nem is volt jó beöltözni és irány!
ha ok szóljatok
köszi


#8
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Xian;nem azt mondom,h ha télen mész a városba tekerni,akkor szétesik a keród,de azért a magnéziumra nagyon veszélyes a sós lé
inkább az én trehányságomat mutatja,de amíg volt ez az esõs idõjárás+minden reggel köd,sikerült azt elérnem,h az SPD karmain rozsdafoltok jelenjenek meg :P ;D
ma tök jó idõ volt,hazafelé pulcsiban jöttem :)
hegyre fel táskával rulz

#9
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Termosz+telya? ::)

#10
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Csakhogy legyen ellenpélda is: vasárnap elmentem cangázni - és ugye nem is volt hideg, olyan 6-10 fok között váltakozott a T, attól függõen, hogy milyen magasan voltam. Dobogókõre menet sok jéghideg vizet ittam a kulacsomból, és már akkor éreztem, mintha a torkom nagyon védtelen lenne. Hát össze is szedtem egy kis torokgyulladást! De én arra gyanakszom, hogy a virus már akkor bennem volt, amikor elindultam.
De akkor is: nem mindig tesz jót a canga.
Most megyek megint, meglátjuk, hogy a már kiérett torokfájásra milyen hatással van a montizás.

#11
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Ja, és a "végelem" az "védelem"... ;D ;D ;D

#12
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Szeretném alátámasztani a topic címét.

bicaj:
a korszerû cangákon már alig van olyan alkatrész aminek ártani tud a tél. Alu, rozsdamentes acél, mûanyag. Talán a lánc és a fogsor az, aminek nem tesz jót a sólé, de végül is azért vettönk montit, hogy terepen használjuk, nem?

hideg levegõ:
sztem hozzá lehet szokni, ha egyre többet vagy kint, és szvsz ez az immunrendszernek sem árt. Volt egy ismerõsöm, aki télen kb. 30 fokot tartott fönn a lakásban, aztán mikor a gyerekek kimentek játszani 5 percre tüdõgyulladás lett a dologból...

ruha:

Épp' itt van elõttem a téli Mountex katalógus. A lényeg: alsó réteg - nedvesség elvezetés; középsõ réteg - hõszigetelés; külsõ réteg - végelem (mechanikai, szél, etc.). A hegymászók / túrázók által használt cuccok már elérhetõ áron beszerezhezõk, és tényleg jók. Én pl. kb. -5 fokig 1 pólóban (rövid ujjú), 1 polárban és 1 (lélegzõ) széldzsekiben nyomom, persze -20 fokban már joban felöltözök... ;)

Az ízületekrõl még nem tudok véleményt mondani. Eddig mûködnek...

#13
RobScabRóka

RobScabRóka

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Yo az oldalatok Thez.Van mit javitani,de király.

#14
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
pl itt hegyen. disznofot es tundert kuldtunk este 10 utan sotetben meg regebben, kituno latasvizsonyokkal... feher zuzott ko, holdvilag, ejjj de romantikus ;D
nekem meg szerda este tunt fel, h a sipalya enyhen balra kanyarodik, mikor kikotottem a fak kozott ;D de legalabb a tarcsam vilagitott keken kozben ;D
hetvegen meg tuti joido lesz.. ajanlom nagyon....
mondjuk max itthon kimosom a ruhamat... csak a vonatra nem fognak felengedni ;D

#15
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Nálunk volt olyan nyáron,hogy 19:15 körül indultunk fel a hegyre és mire felértünk,már "enyhe" szürkület volt.A hegy(erdõ) alsó részén már csak egy fekete csíkot láttam magam elõtt,azon mentem ;D,de leértünk.Az volt a szerencse,hogy a hegycsúcsnál-ami EZER sziklás-még lehetett látni. :)

#16
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Ezt már szeretem

#17
RobScabRóka

RobScabRóka

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Hétvégén jó idõnek kell lennie, mert el akarunk menni trailselni.(legfeljebb megverjük az Aignert ;D)
Ez a lámpa dolog...komolyan flash lehet lámpával zúzni erdõben éjjel.Mi még csak lámpa nélkül zúztunk,kápolnát meg sipályát... 8) ;D
Veszek egy lámpát.

#18
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
40 PERCRE VAN A FOGAS??????
Hát én Rákoskeresztúri vagyok, én nyertem ;D
Hétköznap fuccs a biciklinek(legfeljebb görgõ) és most tudtam le a negyedéves vizsgaidõszakomat, így b*szhattam a jóidõt.Ugye Hétvégén Is Szép Idõ Lesz!!!???

#19
vendég__*

vendég__*
  • vendég

szal aki telleg AKAR bicozni, annak ez az ido nem tesz be, mert jobb NEM lesz... csak legkozelebb TAVASSZAL.....
az meg EZER messze van ....

itt a lényeg. bár nekem csak az a baj, hogy kb 40 percre van a fogas, és mire kiérek, addigra megyek egy kört és sötét van, azt jön a szülõji lámpafenyegetési akció. mióta megvettem a mozot anyám nem hiszi el, hogy azért nem kell lámpa mert nehéz ... ;D
na mind1. lényeg, hogy sajna így maxxx. 2 gyors körre fussa idõm, dehát megéri ;D bár mostanában ék hiányában vagy 5 napja nem kéróztam... :( de holnap lesz fék és szerda a giáns tesztelés napja ;D
szoval ON

#20
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
nem, nem voltam kint ;D (bme rulez) de nem csak a hegyre lehet menni... milyen cc-s vagy mar te ;D fogasozni, meg pizzat enni, mi?!
no mind1.
szal aki telleg AKAR bicozni, annak ez az ido nem tesz be, mert jobb NEM lesz... csak legkozelebb TAVASSZAL.....
az meg EZER messze van ....