Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Magellan

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
5106 hozzászólás a témában

#4921
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Van benne metál arany (like psylo) ennyit elmondhatok.
A csövek is kerekek. Ha választanom kéne az eddigi PX ek közül biztos ezt választanám


:-* az infoért
szóval ez még "üzleti titok" ha jól gondolom :)

#4922
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
És nincs valami képed róla? Vagy hol lesz látható legközelebb?

#4923
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Van benne metál arany (like psylo) ennyit elmondhatok.
A csövek is kerekek. Ha választanom kéne az eddigi PX ek közül biztos ezt választanám

#4924
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Palmi oszlasd már el a rózsaszín ködöt, hogy akkor milyen is aza "jó szín" ;)

#4925
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Bibibíí! Én már láttam az új Px et és ez az eddigi legszebb, nekem hihettek. A szine is nagyon fasza meg a geo is.


#4926
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
egy 3. variáció polarx színre: matt zöld.
nekem meg ezt mondták :)
De majd ugyis kiderül pár hét mulva..

#4927
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Kösz KG!
Akkor megmaradok a Meridánál!
: )
Azok szebbek!

#4928
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás
Nekem is 2003-as van, és nekem is jobban tetszik a tavaji. Meg szerintem a papucsok is szebbek. De remélem ennek már tartósabb a festése :P

#4929
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Pirosas/narancsos-fehér. Ránézésre ugyanaz, mint az idei, csak a kék részek pirosasak. Egyébként a mostani bikkmakkban van a tesztje fotókkal. Nekem az enyém (2003-as) sokkal jobban bejön.

#4930
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

Igen, a pyxist már láttam, és nagyon szexi. Apxre viszont nagyon kiváncsi lennék, bár szomorú leszek, ha jobban bejön a dizánja, mint a 2003-asnak. Bár a lényeg, hogy jól lehessen zúzni vele, arra meg mindkettõ alkalmas!

KGADAM!
És milyen színû az új pixis?
Van képed róla?

ÜDV : SON

#4931
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Málna: én 2,5" maxxis mobsterrõl beszéltem és a 2002-es 16,5" px vázról (fekete-fehér). Nem tudom a haverodé milyen volt, de nekem a gumi simán befért és még bõven volt hely mellette a láncvillánál és a támvillánál is. Sárral, meg nyolcasokkal soha semmi gondom nem volt, a sok hely miatt. Még húztam is a haveromat, hogy a kétszer olyan drága hitec dualjába szinte belepaszul ugyanez a gumi, mert ott aztán tényleg csak egy-két mili hely maradt. Lehet, hogy a 14" px váz szûkebb felül és amiatt nem maradt hely a haverodnál, ha egyáltalán 14"-es váza van.

Akkor most már két forrás szerint is ronda lett az idei px dizánjja. Örülök, hogy a régit veszem, bár szó mi szó, nekem legjobban az elsõ fekete-sárga csíkos széria tetszett.

#4932
egy kis freerideos

egy kis freerideos

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
asszonta bikeboltos emberem,hogy az uj polarx olyan szinû lesz,mint a 2002 psylo.
Ilyen arany-sárgás valami.
asztis szonta hogy nem tul szép,dehát ízlések és pofonok........
Van vkinek képe róla?????

UI:Kellene egy2002-2003as polarx csere GT vázamra!

#4933
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás

Én már döntöttem, mert múlt héten Gyapi bácsinál lefoglalóztam az utolsó 2003as 16,5" pxet. A yokeos lehet, hogy merevebb lesz, de nekem az eddigi pxekkel sem volt ilyen irányú gondom. És még a 2,5 ös maxis mobster is elfért benne (kényelmesen), ennél szélesebb gumi meg már nem nagyon kell, különben nem bírsz kitekerni a dirt sorig.

Amit viszont jó lenne ha megváltoztatnának, az a méretezés. A 16,5 nekem egy picit nagy, de a 14,5 nagyon kicsi. Én - bár elég magas vagyok (186cm) - tövig betolt nyeregcsõnél is idõnként fennakadok a nyeregben ha bmx/4x pályán nyomulok, és ez néha azzal jár, hogy cafatokban lógó gatyóban kell hazatekernem. Ez persze csak nyárra igaz.

off
sztem te nem a mobsterröl beszélsz, mert haver használta 1 ideig a 2,5öset és alig volt 1mm hely, amint 1 deci sár ment, már koptatta a vázat. de amugy is már az is nag... persze ez más tma.
on
ha marad a kerek meg az ár és még yokeos is lesz, és persze nem lesz túl nehéz akkor végre ujraéled a px mert az erborn meg cáprin dual óta mintha megtört volna a varázs ;D
bocsi az érthetetlen maszlagért ;D

#4934
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
A papucsa szerintem sem lett túl szép, meg nekem ez a piros-fehér sem nagyon jön be.

Tegnap voltam a Gyapinál és egyenlõre nem kapja meg a 2004-es polarxet, mert bringát építettek belõle és tesztelésen van a Bikkmakknál, viszont látta. Azt mondta, hogy alul lett yokeos, viszont a csövek nem maradtak szögletesek hanem kerekek, és ha jól értettem akkor a fõcsövek meg elvesztették lapítottságukat, tehát nem biztos, hogy merevebb lett, mint az eddigiek. A színe meg hasonló a 2003-aséhoz csak rondább (valami barna meg szürke). Bár ez még változhat.

Az elsõ darabok meg egy két hónap múlva szállingóznak majd, viszont talán már a jövõ héten jön három polarfs rugóstaggal 150e felé. Ha netán valaki nem tud mit kezdeni a rengeteg lóvéjával, akkor ezúton megkérném, hogy vegye meg nekem az egyiket! ;D

#4935
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
csak úgy...

Az idei Pyxis láncvillája megegyezik azzal a néhány 2002-es Pyxis láncvillájával amit egyedileg gyártattak le Buruczkinak és Vizdáknak. Tehát a dolog bevált. A papucs szerintem nem olyan szép mint a régebbi volt. Kérdéses, hogy a váltótartó fül azonos-e! Örülök, hogy a fejcsõ a normál kormánycsapágyat fogadja. Bár nekem a legjobb Pyxis a 2001-es marad.

#4936
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Igen, a pyxist már láttam, és nagyon szexi. Apxre viszont nagyon kiváncsi lennék, bár szomorú leszek, ha jobban bejön a dizánja, mint a 2003-asnak. Bár a lényeg, hogy jól lehessen zúzni vele, arra meg mindkettõ alkalmas!

#4937
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
gyapi azt mondta, a héten lehet lesz nála megtekinthetõbe egy '04 px
az új össztelós pyxis már van is. és visszaálltak a 4 forgáspontra a 7-rõl.

#4938
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Én már döntöttem, mert múlt héten Gyapi bácsinál lefoglalóztam az utolsó 2003as 16,5" pxet. A yokeos lehet, hogy merevebb lesz, de nekem az eddigi pxekkel sem volt ilyen irányú gondom. És még a 2,5 ös maxis mobster is elfért benne (kényelmesen), ennél szélesebb gumi meg már nem nagyon kell, különben nem bírsz kitekerni a dirt sorig.

Amit viszont jó lenne ha megváltoztatnának, az a méretezés. A 16,5 nekem egy picit nagy, de a 14,5 nagyon kicsi. Én - bár elég magas vagyok (186cm) - tövig betolt nyeregcsõnél is idõnként fennakadok a nyeregben ha bmx/4x pályán nyomulok, és ez néha azzal jár, hogy cafatokban lógó gatyóban kell hazatekernem. Ez persze csak nyárra igaz.

#4939
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
legalább már ezt elérték..... :-X

#4940
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:-X nocomment