Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Magellan

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
5106 hozzászólás a témában

#4881
szlatmik

szlatmik

    vendég

  • fórumtag
  • 134 hozzászólás
Thx! Tudod jó az az Airborne meg minden, de azért mégis... szóval érted ;)

#4882
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
sztem nem. mivel csak elvileg 2 db. van, euzert meg nem irtak ra arat. de minden bizonnyol tartja az erteket, szal 40 korul lesz iden is....
(de lehet h iden is emelnek rajta par ezret) szal meg mindig a kifizetheto es jo ar/ertek arany-ban van benne...
hmm ;)
majd holnap rakerdezek, hatha elaruljak

#4883
szlatmik

szlatmik

    vendég

  • fórumtag
  • 134 hozzászólás
Szerinted én miért nem vettem meg? :D ::)
Fõleg, hogy nekem ez a szín iszonyat bejön a '03asé meg egyáltalán nem. Lehet, h a zöld még jobb lesz, bár én szeretem az arany színt.
Az váz áráról még nem tudtok valamit?

#4884
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
valami nekem is remlik. ha mas nemis, egy vaz tuti van felakasztva.... ;) de en megvarnam inakbb az ujat....

#4885
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
szerintem most már tényleg érdemes megvárni a 2004-eset...

#4886
szlatmik

szlatmik

    vendég

  • fórumtag
  • 134 hozzászólás

Sala te viszonteladó vagy??????

mert ha igen azonnal szólj ha hozzád kerül egy 2004 es Polar-X mert valószínûleg nekem azom lesz mivel a 2003 as elfogyott kb.25 boltban voltam és semmi >:( :'(


Pár hete mintha láttam volna Gyapinál '03as Px-et kompletten, de lehet, hogy rosszul emlékszem vagy már elvitték

#4887
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
legtöbben nem a színt fikáztuk, hanem a papucsokat (hátsó kerék felfüggesztési pontjait), mert így képrõl kicsit gyengusnak néznek ki! aztán valszleg ki fog derülni, hogy jó az a papucs, csak igy elsõ látásra furcsa... ;)

#4888
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
http://www.bikemag.h...20061.sized.jpg
ö itt.
nem a sima cso van odarakva, es raheggesztve, hanem egy ilyen cnczett(?) aludarab van --> nagyobb sarferohely, nagyobb merevseg, szal jo ;)
es kenytelen leszel megvarni ;)
ja, es azert mert arany picit vicces ;) legalabbis igy kepen. meg a voroses szin(barnas) is eleg fura benne.
viszont a mattzold az ezer szep ;)

#4889
s1ru2

s1ru2

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 300 hozzászólás
Rendben!
Válaszod teljes mértékben kielégitett ;D 1épként én is gondoltam h megvárom amíg lehet kapni! Szerintem az új festtés ISZONYATOSAN JÓL NÉZ KI nemtom miért fikázza midenki?! ???


De még vmi: tudom hülye vagyok de mi az isten az a Yoke????????????????????????? :-\

#4890
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
sztem teljes mertekben jo.
hussefelt kar, judy telo, wtb kerekszett, rendes fekek, mi kell meg? mindent tul el.. szep villamozgas, szep vaz, eros...
ha szettben akarod venni, mindenkeppen ezt vedd, ne mas markat. ha meg alkatreszekbol allitod ossze, es nincs penzed a hitech dual-ra, ami mellesleg 80e csak a vaz, akkoris ezt vedd...
hidd el nem fog eltorni a papucs, csak picit mas lett mint az eddigi(azt is szidtuk amikor kijott, hisz pont a kritikus helyen van kimarva belole egy jo nagy darab alu....) es megsincs vele semmi gond eddig(lekopogom)
szal az en velemenyem szerint vedd meg..
es varj nyugodtan marciusig, akkor boltban vegigtapizhatod...
a csekebe meg nem jutsz be ;)(legalabbis egykonnyen nem....) :-X
mas marka meg nem arul szettben bicot olyan felszeretlseggel, hogy megerne megvenni, szal en erre rabeszelnelek teged...
varj mig kijon(addig ugysem kapod meg...)


#4891
s1ru2

s1ru2

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 300 hozzászólás
De hogy? Én nem tudok vhogy bejutni csak ugy nézelõdni? ;D
Nagíon fontos lenne ::)
mert ha szar akko veszek más cangát >:(
(csak tudnám mijet) ???
mert ez a bike mindenre jó!legalábbis ezt mondják
és ami nekem nagyon fontos h aránylag ólcsó és tûrhetõ az alapfelszereltsége(legalabbis szerintem)szerintetek?

#4892
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
marciusra igerte a cseke. legalabbis ezt mondta ;)
ma enis lattam a zoldet sala, telleg szep. csak a papucs kicsit fura...(szereny velemenyem szerint a mellette levo pyxis sokkal masszivabbnak tunik ezen a teren.....)
de ezer szep a zold vaz ;)

#4893
s1ru2

s1ru2

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 300 hozzászólás
Sala te viszonteladó vagy??????

mert ha igen azonnal szólj ha hozzád kerül egy 2004 es Polar-X mert valószínûleg nekem azom lesz mivel a 2003 as elfogyott kb.25 boltban voltam és semmi >:( :'(

#4894
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
úristen!!!
ezt a papucsot komolyan gondolják magellánék? :o
nagy kár lenne, ha egy ilyen "apróság" miatt foszlana szét a polarx-ek presztizse....

#4895
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.233 hozzászólás
  • LocationSvájc
A cseke bemutatótermében van de oda sajna csak viszonteladók mehetnek be.
Amúgy Csepel gyártelep területén van.Szent István térnél bemész az elsõ stop tábláig ott balra fordulsz és kb 2-300 méter után az elsõ utcába jobbra.Jobb oldalt lesz.
Ennyi.

#4896
s1ru2

s1ru2

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 300 hozzászólás
Figyu ámberek nekem azt mondták Ride Bike-ban, hogy ott március végén, április elején lesz kapható a 2004 es Polar-x és a többi Magellan.

1épként full deore és B+ meg Rock Shock Judy Sl lesz de lehet merev villéval is kapni ennek az ára 120.000 Ft lesz. Judy-val 138.000!!

Én még 2003 ast akartam venni és feltumcsizni de azt mondtál dzigorúan hogy elfogyott:(
Ha valaki tud képet küldeni a 2004 es PolarX rõl az plz küldjön!(lehetõleg ne csak a váz legyen rajta)
Ja és még 1 kérdés ??? : Hol az a bemutatóterem amirõl beszélt vki?(plz plz mondd meg)

#4897
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás
Ezek tényleg úgy néznek ki, mint amik a meridákon voltak.

#4898
Serviceman

Serviceman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Hihi.....

A papucsról csak annyit (lehet hogy másnak is feltünt), hogy ilyen van a 02-es és a 03-as Merida Matts-okon is, meg a Kona valamelyik CC-s bicaján (talán Munimula vagy mi). Meg az én Matts-emen is.

Én cc-zek, de még így sem merném a tárcsaféket megkockáztatni ezen a papucson. persze lehet hogy nem lenne semmi baja...


#4899
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Papucs
Yoke
Fejcsõ

örülni

#4900
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
helyesen dzsoki, ugye? ;D

a zöld pxrõl ha van valakinek képe ne fogja vissza magát és linkeljen pls! :)