Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Magellan

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
5106 hozzászólás a témában

#4861
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
A Judy TT-ben bizony nincs olaj, de a PolarX-et az SL-el szerelik. Ez hydracoil-os, de szvsz elég gyengére sikeredett.

Az etalon olajvezetõ szemek, meg már a 4 évvel ezelõtti Napalmon megtalálhatóak is voltak.


#4862
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
jaja, fizetsz, megkapod, es kesz. amugy rendes sracok vannak bent. arban nem valtozik semmi ha midnn igaz.
40e-vaz/140e-a komplett gep. full wtb/truvativ. de majd meglatjatok. es bocsi a rossz kepekert, csak hat a fenyviszonyok :-\ meg a fotomasin....
de legalabb van ;D

#4863
s1ru2

s1ru2

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 300 hozzászólás
És az nem jó?



Thez te isten vagy! :D

#4864
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
figy. ez egy bolt. ami benn van az eladó. bemész, pénzt leteszed asztalra, bringát kitolod ajtó, azt tiéd a világ. mintha egy kiló kenyeret vennél. nem?

#4865
s1ru2

s1ru2

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 300 hozzászólás
Úúúúúúúúúúúú földhöz verem a seggem ez is szép meg az arany/barna is.Most melyiket vegyem? ;D

Mit mondtak mikor lehet venni nem csak tapizni? ??? ??? ???

#4866
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
négy hozzászólással feljebb thez írásának elsõ sora. LOL.

A hátsó tárcsakonzol az valami félelmetesen debil csúnya, meg végre van yoke, azt most meg papir a lánc-támvilla. (ránézésre) :P amugy szép lett ez a zöld, bár a felesleges diszitõelemeket lehagyhatnák, sztem a puritanizmus egy kicsit profibban hatna rajta. a szin jó, sima egyszerü fekete felirat azt csá. nomindegy. Látom WTB cuccok minden mennyiségben, de sztem ez a WTB már rég nem az a márka, mint ami nevet csinált magának pár évvel ezelõtt.

#4867
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

http://kep.tar.hu/th...ml?aid=27628784
na tessek ;) "tevedesbol" benne van az enyem, 1 cruiser, meg neha enis rajta ulok a bicon ;)

ittvannak ;) picit homalyos, d ez van. olcso gep :-\ de azert latszik.
nezzetke meg az etalon olajos fek vezeto szem,et a felsocsovon! egesz cuki ;)

#4868
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
Ez naon bejön!Szép ez a zöld ;D
Veszek egyet! ;D Hát vagy nem!
Szép!Köfi thez!Váz mennyi lesz külön?

#4869
s1ru2

s1ru2

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 300 hozzászólás
Na hol vannak azok az ígért képek?
És a Hugo miért gáz hely? ???(sztem elég normális csak drága)

#4870
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
paparazzi ;) nem, mert megkerdeztem a fejeseket, es rabolinottak. ott ugrabugriztam vele 2 oran keresztul a boltban ;)
kozben meg sport 1 riportot csinalt a kerekparsportrol ;) szal azt nezni!

#4871
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
egyik-másik kép eléggé... khm... mûvészi... ::) ;D


amuyg viszont köszi a paparazzizást.

#4872
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
szép ez a zöld, de nekem a sárga-barna mégjobban tetszik!

#4873
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
http://kep.tar.hu/th...ml?aid=27628784
na tessek ;) "tevedesbol" benne van az enyem, 1 cruiser, meg neha enis rajta ulok a bicon ;)

#4874
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás

judy tt(nyilt olaj)


ezt most nem kötekedés képpen, de ha jók az infóim nincs olyan judy tt, ami fürdõzne az olajban....

#4875
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
na. és még a hugo a gázos hely. ;D fotót nyomjadmá!

#4876
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ssracok:_
uj info.
a csekebol kihoztak a kerekpaokat, es most a hugo bike shop-ban all az uj polarx, a zold, illetve a polaris is. a pyxis-t es a cratert viszont visszavittek a nagykerbe :-\
szal aki akar, az menjen a hgoba, es nyomogassa meg ;) elvileg 2 hetig marad ott.(ezt mondta a fonokasszony) mar van elojegyzes is ;) judy tt(nyilt olaj) hussefelt, ecetre, de majd est nyomok fel rola kepeket is(lefotoztam ezerrel ;))
na pussz

#4877
s1ru2

s1ru2

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 300 hozzászólás
Ha van 1 kis szerencsém és nem vágtak ma át a Ride Bikeban akkor március végén már az új 2004 es PolarXemmel téphetem a földet!!!

I hope it!

Mert az tuti hogy Magellan PolarX et veszek!!
100%
Ez a legtutibb bike amit meg tudok fizetni és eddig mindegyik PolarX rol csak jót hallottam szóval döntöttem! :P Ja és ha van valakinek új képe rola akkor küldje ide:s1ru2@freemail.hu

#4878
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
Ha márciusig kibirod akkor be tudlak vinni a csekéhez :-* megnézni a bicót........De csaka bicót!
Amugy nem vagyok viszonteladó sajnos........... :-[

#4879
s1ru2

s1ru2

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 300 hozzászólás
Hát az egész csak azért lett volna fontos mert 27 én van a szülinapom és révén h én még csak 17 leszek anyámék fizették volna a felét a komplett bicónak a Ride Bike ban(mivel ésn nem bízom magamban h össze tudok rakni cangát :() szóval az tuti h egyben veszem és max csak cserélek rajta pár cuccot.

DE AKKOR VÁROK A 2004ES PXre MERT BAROMI SZÉP AZ AZ ARANYSÁRGA BARNA AMI A FÓRUMRA VAN FELTÉVE!!!!!!!!

#4880
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Igen, a Gyapinbál van egy komplett 2003-as 14" PX, de váz már nincs. Ami van az meg az enyém, csak még nem fizettem ki.