Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sérülések

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
232 hozzászólás a témában

#201
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó!


A barátom múlt héten pénteken zúzott le egy Z-3-ast,mind a két becsúszószár eltört a váll alatt 1 centivel.Ennek következménye legjobban az orrán látható amibe a dokiknak 27!!!(nem tévedés)öltést sikerült belepréselni Így talán lesz némi orr kinézetû dolog is a fején!
Nyílt orrcsonttörést szenvedett,porc 0,csont kicsit mozdult a koponya!!irányába.
A mentõben a tükörben az orrából nem látott semmit.
Tegnap szabadult a kórházból,és már egy acél becsúszószáras telón töri a feje "ép"részeit.
Tanulság...hát azt vonja le mindenki.

Ja bukó volt rajta természetesen.

#202
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
Én is lelkes boardos vagyok.Én is mondtam már,hogy még egy utolsót csúszom.De kettõ lesz belõle ;D.
Soha sem fáradok el:)minden menetet élvezek.
A titkom: felmegyek a síliftel,iszom egy forró csokit(közben sasolom a sielõket),ez kb 10-15 perc,utánna egy kis bemelegítés,és let's ride.
És ez igaz a biciklire is.
Ha nem pihensz menetenként,akko hamar elfáradsz.
Néha elég csak a fogas menetideje,de szvsz 2 menetenként egy cola+pizza szettel megjutalmazhatod magad. :D ;)

#203
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Nem bír gépelni, mert leégett az ujja.... ;D

#204
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
b@zdmeg!
ezt nem hiszem el.

biztos azt mondtad, hoyg na meg sutok egy utolso tojast.
aztan ez lett belole...

#205
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
De duuuurva... Jól vagy??? ;D

#206
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Megégettem az ujjam a forró serpenyõvel :'(

#207
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Akkor kell abbahagyni, amikor nem tudsz már kellõképpen koncentrálni, vagy a fáradtságtól nem bírod tartani a lábad vagy a karod.

A bordnál tényleg gáz, mikor fent vagy a hegytetõn, hogy akkor még egyet lemegyek, habár fáradt vagyok, de ez az utolsó mára... a lábaid olyan szinten készen vannak, hogy kanyarban egy nagyobb bukkanónál már nem bírod belenyomni a hóba a deszkát, akkor az kidob messzire és nagyon szar a seggcsontra érkezve azon merengeni, hogy a sílift gyorsabb lett volna... :D

#208
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Kb 2 éve olvastam MBA-ban vagy MBR-ben, hogy:

"Never say: Last one!! They said: ...

A ... helyén röntgen képek véres arcok, lábak, karok, stb voltak

#209
Coyote

Coyote

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 294 hozzászólás

"Na még ugrok egyet oszt mehetünk"


eznem az..ez a mondtat amit szabat mondani...még egyet mindig ugorhacc...az omniozus mondtat a:

"ugrok egy utolsot azt mehetunk"...uccsot sose ugrasz..max. még 1et


Nalunk bordolasnal erre mindig az a valasz, hogy az utolsot ki kell hagyni, mert szerencsetlenseget hoz !! szerintem itt is beujjithato.

#210
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
De hol tudnám megnézni?
Vagy azt mondjátok meg,hogy hányadik percnél esik el a csávó...

#211
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Hát tényleg elég vicces volt annak ellenére, hogy majdnem megált a szivem amikor láttam a becsapódni szegény Sornt.

#212
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
A fenti sztori ha jól emlékszem Sorn-nal esett meg és Palmer úgy írta be valahova hogy kinyomtattam és sírásig röhögtem magam rajta az esés KOMOLYSÁGA ellenére !!! ;D :'(

#213
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

"ugrok egy utolsot

azért bendertõl el tudnám képzelni :D

#214
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
és ez rossz hozzáállás: Megugrom,lesz ami lesz.


#215
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 hozzászólás
Én még a legelsõ üzihez szólnék hozzá:
Nekem a videó csak egy riportot tartalmaz,amely 10 perces...nem néztem végig.Kb hol esik az alany?
Így a leirtakból gondolva:mi lett volna,ha nincs rajta protektor.akkor szvsz nem a fehér autó jön,hanem a fekete....
Én is estem már,gerincvédõvel,és akkor csak nevetni tudtam.Viszont ha nem lett volna rajtam,már nem lett volna mulatságos.

#216
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás

"Na még ugrok egyet oszt mehetünk"


eznem az..ez a mondtat amit szabat mondani...még egyet mindig ugorhacc...az omniozus mondtat a:

"ugrok egy utolsot azt mehetunk"...uccsot sose ugrasz..max. még 1et

#217
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Én is szenvedtem augusztusban egy komolyabb balesetet, eltörtem a jobb bokám, és a bokám fölött a lábszárcsontomat, egy gyökér figyelmen kívül hagyása miatt fent a Bükkben. Miután elestem rohadtul fájt a lábam de még volt annyi erõm, hogy elõszedjem a mobilomat, és felhívjam a mentõket (hálát adok az istennek, na meg a Westelnek hogy volt térerõ mert arrafelé nem sok van) ahol éppen apám volt szolgálatban, aki egyébként mentõtiszt. Csak az volt még a gáz, hogy nem tudtam pontosan hol vagyok, de azért megtaláltak szerencsére! Most már teljesen jól vagyok bicajozok is cak még a fémet szedik ki januárban.

#218
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
HI

Egyszer egy pár haverom fent volt a Jánoson, és az egyik srác egy ugratós résznél kijelentette az ominózus mondatot, hogyaszongya: "Na még ugrok egyet oszt mehetünk" címût. Na ezt nem kellett volna, mert szegény állitólag akkorát bukott, hogy kb 4-5 köbméter földet kiharapott a Jánoshegybõl, és ott helyben el is ájult. A többiek hírtelen oda se mertek menni, mire az egyik bátrabb lányka odabicegett, és gyengéden a cipõje orrával oldalba hesegette, mire szegény áldozat magához tért. Mondogatták szegénynek, hogy "ember mondjál már valamit" mire szegény csak annyit tudott kinyõgni, hogy "BIKMAKK" A srác állitólag olyan szinten elvesztette az emlékezõ tehetségét, hogy hírtelen szó szerint azt se tudta, hogy pontosan hol is van, haverjától megkérdezte, hogy õ esett e el, fájlalta a vagyonos nyergét,2 percenként kérdezte meg hogy mennyi az idõ, és most tulajdonképpen menni kell e neki dolgoznia avagy sem. A haverok valahogy felsegítették a brinyiglire, és legurultak vele a János korházba, de a lefelévezetõ úton még vagy90szer feltette a már unalomig ismételgetett kérdéseket : mennyi az idõ, ki esett el, mi történt a nyergével, kell e ma mennie dolgoni. A korházban viszont olyannyira elemére talált csórikám, annyira izgett-mozgott, hogy a doki a röngent alíg bírta róla levenni, mert képtelen volt egyhelyben tartani a fejét. A nõvérkékkel még egy fél órát elincselkedett, viccesen megjegyezte egy sarokban álló tolókocsiról, hogy vajon mennyit mozoghat, milyen lehet a csillapítása, és vajon kibirna egy lépcsõbeugrást. Az eséstõl eddíg a momentumig kb 5 óra telt el, na ez az idõ úgy ahogy van teljesen kiesett az életébõl. Semmire sem emlékezett csórikám az egészbõl csak annyira, hogy teker, ránt az elején, jump, és adásvége, tudjátok olyan mint a tv-ben amikor a hangyák háborúznak, és amikor SWITCH ON, akkor ül egy korházi ágyon egy szál fütyülõben egy pongyolával letakarva, tiszta kosz, mert a nõvérkék nem akarták letakarítani, és még mindíg roszog a foga között a homok, amirõl nem tudta hogy hogyan került oda.
Na a lényeg a lényeg egészen jól megúszta az egészet, egy két karcolás, de ezenkívül csak a büszkeségén esett csorba.
Mit is akartam ebbõl kihozni? Ne mássz fára mert elüt a villamos. Tehát csak olyan válalj amit megtudsz csinálni. ÉS SOHASE MOND, ÉS MÉG NE IS GONDOLD:"Na még ugrok egyet oszt mehetünk"

#219
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Az ehhez hasonló topikban volt Lepke! Õ tavaly ilyenkor találkozott a kilátó után egy autóval úgy 50-el, bukó nélkül. Õ is jópár napig kómában volt, két repedés mentén fültõl-fülig szétrepedt a feje, az egyik lába meg egy kilóval nehezebb a belerakott vasaktól. A mázlista megúszta minden követkemény nélkül!De ha lett volna rajta bukó csak a lába tört volna szarrá!
A vicc az egészben hogy ez már a betonon történt, egy öreg fasz nem aadta meg a jobbkezest!
JOda

#220
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
azt hallottatok , hogy az Usaban kb kethete ebredt komabol egy urge..?... annak idelyen autobalesetet szenvedett .. ez a '80 as evekben volt..