Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Duna Maraton v4

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
285 hozzászólás a témában

#41
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Dante!
Szervernek ott van a www.sportaktiv.hu vagy a www.mountainbikesport.hu ....
Most nehogy már ne lehessen oda feltenni kb 50-60 megányi anyagot .............................................. ::)
És az már mûxik, vagyis nem kerül plussz pénzbe ;)

De amúgy tök8, mert szerintem is kamu a CD ...

De a nyereménysorsolást azt sajnálom nagyon, mert reménykedtem, hogy nyerek 1 hátsóváltót ahelyett ,ami eltört a DM célvonalán! ;D

#42
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
CD: tudjátok a hír igaz, csak nem Moszkvában és...
8)
CD valóban ígérve lett de nem ingyért és nem fotokkal, hanem videokkal, a 2002es és 2003 DMrõl készült, a helyszínen is levetített anyaggal.

A fényképeket oklevél formájában ígérték, és pénzrõl nem volt szó eg. ingyen. ???
Persze lehet, hogy a dupla elsõ és második helyezés megterhelte a büdzsét, és azért az ALL INCLUSIVE nyaralásról már csak ne kelljen lemondani holmi fényképek miatt ;D

A tombolát meg elvitte a télapó, mert ilyeszgettük a néniket, poroltunk, és piszkos kézzel ültünk az asztalhoz. ;)




#43
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
mindenesetre azért nagyon kíváncsi lennék Harangvölgyi Úr véleményére is, hogy a tombola miért maradt el, lensver, ha lehet, tolmácsold, hátha lesz valami reakció - ezt már szvsz nem lehet a rallyra fogni... :-\

egyébként tényleg az lenne az igazi, ha õ is beírkálna ide - na most nem (csak) a beolvasások miatt, de nagyon sok hasznos dolgot lehetne tanulni a jövõbeli maratonok szervezését illetõen (valahogy úgy érzem, hiányzik a párbeszéd...)

Ano;
szerinted a szerver ingyé van? meg a sávszélesség? ;) (ezért is súlyos 100ezreket kell csengetni...)

egyébként szerintem is kamu a CD...

#44
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Jah ami a CD-t illeti ...
szerintem ha tényleg a képek lennének rajta, akkor tök baromságnak tartom ... inkább gyûjtsék össze a képeket zip-peljék össze, aztán tolják fel 1 szerverre ...
PL.: www.xyz.hu/dunamaratonkepek2003.zip ...
aztán ha kell valakinek, akkor letölti. Szerintem az 1300 indulónak CD-n elküldeni a képeket totál fölösleges és drága ... abból a pénzbõl inkább vehettek volna kicsit több energia gél-t vagy mit, így legalább mindenki kaphatott volna nem csak 100 Km-esek ...

A másik meg: lehet, hogy a bringások kevesebb mint felének nincs is PC-je ....


De lehet, hogy az egész CD ügy 1 nagy KACSA !!!
Én sem hallottam róla eddig semmitsenem ;D

#45
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Én még nem kaptam meg ... pedig várom, mint a messiást, hogy legalább 1 képem legyen a DM-rõl amin én is rajta vagyok ... :)
Minden nap legalább 3-szor megnézem a postaládát ...
Ugye ez nem beteges ??? ::) :-[

#46
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
És mi a helyzet az oklevéllel, mert az tényleg be lett igérve ? Megkapta már valaki ? ::)

kissfish

#47
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szerintem annyi, hogy a CD-n rajta lennének a maraton alatt készült fotók. De nem hinném, hogy ilyesmiben kéne reménykednetek, úgyse csinálja meg senki!

Ha még tombolára sem voltak képesek!

#48
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
hehehe :P

Na de komolyan - mi ez a CD? Errõl én sem hallottam. De vicces lenne. Lehet, hogy valaki csak úgy kitalálta, mi meg mítoszt kreálunk belõle... :D

és nekem asztán TDK legyen, mer' visszaküldöm ;)

#49
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
De hiába érdekel, már megvették a repülõjegyet és elküldték a szállodafoglalókat. Meg a yachtbérlés se kevés...

#50
pitzu

pitzu

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Nekem is Michelin Wildgripper Comp S gumijaim vannak. Az enyémmel nem történt ilyesmi. Inkább azon lepõdtem meg nagyon, hogy iszonyúan elkopott a hátsó a 72 km alatt. Elõtte mentem vele kb 500 km-et mindenféle úton, még azfalton is elég sokat, de szinte meg sem látszott rajta.

A Cd-rõl én sem hallottam, de hogy említettétek, most már engem is nagyon érdekel!

#51
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

Vazzeg!
Nemrég vettem észre, hogy a hátsó Michelin Wildgripper Comp S kissé meg van 2 helyen is vagdosódva.Az egyik részen még a szálak is megsérültek.Ezt tette a maraton! Szerintetek ez normális jelenség? Kb.3.5baron használtam én meg vagyok 66kg.Tuti nem ütöttem fel.És egy halom pénzbe került!!!


Kedves Ted!

Én meg pár hónappal ezelõtt Szentendrén haladtam a JÁRDÁN, és egy üveg szó szerint teljesen átvágta a Conti gummámat. Szerinted EZ normális jelenség? Mert szerintem igen.
Azóta is ezzel a gumival nyomom, a fél centis likkal a külsõben, a DM elit távját is ezzel nyomtam le, és nem vagyok éppen lassú lefelé. És nem történt semmi! Ez szerinted normális? Nem.
Tehát a következtetés: ami veled történt, az normális.
;D ;D

#52
nyissz

nyissz

    vendég

  • fórumtag
  • 187 hozzászólás
A CDbõl kimaradtam... Milyen CDt ígértek?
(nekem monnyuk semmilyet, így nem hiányzott volna, ha nem emlegetitek)

#53
flame

flame

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 310 hozzászólás
a Forint értékcsökkenése miatt dárgább lett a küldöldi utak költsége, ezért nincs se Cd, se oklevél! :)))

#54
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
figyu! mi van azzal a bizonyos cd-vel amit igértek?

#55
Private

Private

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Üdvözlet mindenkinek szélesítem az újak táborát, várnék pár linket a maratonról képeket minnél többet. :o
aki a budai hegyekben tekereg msg me plz kapcsolodnék

nah bye linkeket elõre is köszi



#56
julyus

julyus

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Dante!
Nem azt mondtam, h úgy kell lefelé elmenni mint az állat, de ahol van hely ott miért ne?
Egyébként pont abba a kategóriába tartozom aki lefelé nem ereszti annyira, mert szerintem nem ér meg 1 bukást.
Nem1szer volt h az arc elment mellettem mint az állat 100 méterrel odébb meg a lejtõ aljában már tolta a bicajt.
A 3Hra felfelé elég lazán mentem, így a tömeggel érkeztem, de még így sem volt gáz, Szerintem az elején a sok nyomulós egyén pont ott találkozott összze, azért nem lehetett lemenni.

#57
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Na igen ... lehet hogy rajta leszek ... de mikor???
Meg állítólag rajtszámok közötti nyereménysorsolásnak is kellet volna lennie, amit igaz nem vártunk meg, de úgy hallottam, hogy az sem volt .......... :o

#58
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
a városban tényleg tök értelmetlen volt nagyon zúzni, pl a hosszúhegyi mászásnál már sokan elfáradtak, simán lehetett menni a tömeg mellett - namármost ha úgysem vagyok dobogóesélyes (önkritika), akkor meg mindek kockáztassak egy balesetet 2-3 percért? egy maraton tényleg nem az elsõ kilómétereken dõl el...

Ted;
szerintem csak peched volt, én is olyan külsõt használok már vagy két éve, s nem hasadt fel sehol...de ha történik is ilyesmi, kizárt, hogy felütéstõl lenne - éles szikla meg szvsz volt elég...de ha a szélsõ szál jött le, ne parázz, nekem is foszlott kicsit az elején (elsõ hetekben), csak ne kezd el húzgálni õket, mert kötöttpulcsi effektként lebontod az egészet... ;)

ano;
rajtaleszel a célfotón vagy min, elvileg azt mindenki megkapja...vagy ott valami ilyesmit mondtak (oklevél miegymás)



#59
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Mindenki PLÍZ !! :)
Szóval arról lenne szó, hogy ki tud oyan linke(eke)t adni, ahol a errõl DM-rõl van szó!! Bármilyen kép, hang vagy videóanyag érdekel ... mert ami a kep.tar.hu -n van a tomifoto, a mtb2003 ill az sks, valamint exseven.freeweb.hu -n ... hát hogy is jellemezzem ... édeskevés!!
Ugyanis 1iken sem vagyok rajta!!! ;D
De nekem úgy is jó ha az 1342, 1343, 1344 ill. a 80 -as rajtszámról talál valaki képet ... mert 4-en voltunk fent és senkirõl nem talaltam ...
Elõre is THX ...

#60
Kiskemo

Kiskemo

    vendég

  • fórumtag
  • 195 hozzászólás
Szerintem a városban tök felesleges volt elõzi mert ha erõs vagy akkor a Pálvölgyi-tõl kb 3000 embert is simán meg lehet elõzni....

Gagesznek meg külön grat.... ;)