Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Duna Maraton v4

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
285 hozzászólás a témában

#281
NoFear

NoFear

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás

Harang idén igencsak szûkösen méri az infót: még mindig nincs fenn se térkép se szint infó a maratonról. Hogy a rossz-eb egye meg!


Éppen ma szereztem egy szórólapot.
Szintemelkedések : Elit (2700m), Hobby (1800m)

Útvonal:
Elit: Budai Vár-Pálvölgyi barlang (kék -), HHH (sárga -), 10-es út (kék -), Pilisborosjenõ, Csobánka, Hoszúhegyi út (még mindig a kék -), Psztkereszt, "Fagyos katona", Fehér szikla, Pilismarót, Dobogókõ, Királykúti nyereg, Prédikálószék, Psztlászló, Pap-rét, Nagy Villám, Salamon torony, Visegrád.

Hobby: Psztkeresztig ua, itt egy erdészeti aszfaltúton királykúti nyereg és onnan ua. mint az Elit.

#282
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát errõl lekéstél ;), pedig lett volna rá alkalom, mert vannak topikok, amik már a maraton elõtt 3 hónappal is élnek. A Duna meg kb. 3 hét múlva lesz már!

#283
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
én akartam ilyen tapicsk-ot gyártani >:(
tavaly elég siri volt a technika.... megyek idén is!


#284
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
gonosz legyek? ::)

ha nem lenne infó róla , csak olyan és úgy, mint a csobáncról, és ismét 10bõl 7en rossz minõsítést adnának rá, akkor is sokan lennének indulók... :(
ezt teszi pest közelsége... :(

és ezért lehet megnézni a távolibb "vidéki" versenyek szervezését...

félreértés elkerülése végett: nem szidni, lebecsméreklni akarom itt elõre a versenyt, csak van egy saját véleményem ::)

Üdv, PéeF

#285
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Harang idén igencsak szûkösen méri az infót: még mindig nincs fenn se térkép se szint infó a maratonról. Hogy a rossz-eb egye meg!

#286
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Úgy látom, még senki se csinált ilyen topikot.

További infók ezzel kapcsolatosan: http://www.mountainbikesport.hu

Ide lehet irni, hogy kik melyik távra mennek, kérdéseket, megjegyzéseket!