Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Duna Maraton v4

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
285 hozzászólás a témában

#1
nyissz

nyissz

    vendég

  • fórumtag
  • 187 hozzászólás
Az enyém naggyon jó lett! Olyan elnyûtt fejem van, és a bal kezem tiszta kosz az eséstõl. Ennél többetmondóbb képet nem is csinálhattak volna.

#2
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Én is megkaptam. Nem is olyan rossz. Emléknek meg egyenesen klassz. Meg a kis emléklap is aranyos!

#3
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás


igen.

#4
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
na én is megkaptam. nem vagyok nárcisztikus de teccem magamnak... majd jövöhéten beszkennelem és felteszem a netre... kövessétek jó példám!



majd el felejtettem:
én is JEEEEEE

#5
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég

biztos te kapod meg utoljára.

Micike elég rövidek a hozzászólásaid ahogy látom. :-X Ja, és persze nagyon-nagyon vicce, akarom mondani gyöngék. ;D

#6
zsol-T

zsol-T

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
én is megkaptam ;D
és nagyonnagyon örültem neki :D
ez volt az elsõ dunám, mer mindíg ilyenkor nyaraltam, de ezután átszervezem ;)
én nem tudtam errõl a fotó dologról és állati kellemes meglepetésként ért 8)sztem ez tök jó dolog.

nekem úgy, ahogy van tetszett és jövõre ki nem hagynám semmi pénzért

hali mindenkinek 8) 8) 8)

#7
Hollo

Hollo

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Háj mindenki!
ma haza érkeztem és anyum azzal fogadott hogy megjött a célfotó, nem tudom, de nagyonnagyonnagyon jó érzés fogott L, olyan voltam mint amikor 6-7évesen lego-t kaptam ;D
Végtére is akár mennyi idõ is telt el (kb. 6hét) kövezetek meg, de ez a reális. Én 4-6hétre tippeltem... és amúgy én sem gondoltam volna, hogy lesz ilyen fénykép rólam :) de most már csak a szép és jó dolgokra emlékszeem a maratonból :D és jõvõre is ott leszek a budai várban....

8)Adios 8)

#8
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
jajj már srácok...
Basszus, azért mert nem azonnal, máris morogni kell...
A posta nem késhet, mi?
Ha a héten megkapjátok bocsánatot kértek, hogy nem direkt hagytak le titeket??
És Mr Tökéletesek: ti a saját életetekben hibátlanul éltek?
Minden úgy van, ahogy annak a rendje?
Vagy azért ott is vannak hibák?
Néha annyira úúúúútálom az ilyen hozzáállást..

#9
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Köszike ... aranyos vagy :P

#10
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás


biztos te kapod meg utoljára.

#11
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
De jó neked ... én mikor kapom meg?? :-\ Szerintetek milyen sorrendet állítottak fel a küldésnél??


#12
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
Én ma kaptam meg a célfotóm,meg az oklevelet h gratula a táv teljesítéséhez blabla....nem hittem volna h valaha a kezemben lesz,de most örülök h csalódtam. 8)

#13
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
na én is emiatt a levél miatt nyafizok... meg igértek cd-t is....
nem választásokra mentünk hogy mindent igérjenek?!.........

#14
vendég_Master_*

vendég_Master_*
  • vendég
Ja??? Igen. Erre nekem még várnom kell........... >:(
Egy héttel a verseny után mi???????? Nem egy évvel???? >:( >:(

#15
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Ma megkaptam levélben a HHH SE-tõl a célban készült fotót 8)

kissfish

#16
Buzz

Buzz

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Most voltam elõször a DM-on. Egyben uoljára.

Akárki akármit mond:

Szerintem, a Dunamaraton egy pénzlenyúló lehetõség a Harangéknak. >:( >:( >:( >:( >:(

- Beígérve minden, szolgáltatva nulla. >:( >:(
- Sorbanállás hegyek felfele és lefele szintén. >:( >:(
- Frissítésnél nem adták oda a kaját!!! Pihiztünk 5-6 percet, utána láttuk, hogy már adnak powerbart!!!! >:( >:(
- A biztosítás mint már korábban is írtam kritikán aluli volt. A menyasszonyomnak sikerült belerohanni egy letörésen az ott egymás hegyén-hátán fekvõ emberekbe, és egy iszonyat nagyot firkáznia. A mentõt már odarendelték, mert annyi baleset volt ott. (Visergádról lefele bal 90fok, utána letörés sok kõvel) A pályabiztosító semmit nem tett, hogy a baleseteket megakadályozza. Kivéve a sípot, amit mindenhol fújtak, csak nem tudom miért mert ott kell fújni, ahol tényleg gáz van. >:( >:(
- Ma voltam a Gázló 90 teljesítménytúrán 150 másik nevezõvel. 300ft volt, és sokkal de sokkal jobban éreztük magunkat mint a Nagy És Egyetlen Duna maratonon. >:( >:(
- Akivel eddig beszéltem mindenkinek volt valami ami nem tetszett. A Caprine maraton pl. mindenkinek tetszett, aki rajta ment, király rendezés, jó verseny, szép hely stb.. Ott a lóvét vissza is forgatják a rendezvénybe, nem úgy mint a Dunán. :D :D
- És mindezt egy olyan versenyen, amin a külföldiek lemérik a magar rendezést, mert ugye hivatalosan ez van támogatva. >:( >:(
- Én nem megyek többet Duna Maratonra, és mindenkit le is beszélek róla! >:( >:(

Pozitív:
- A táj szép volt. :D :D
- Pálya technikás. :D :D

Ui. Idézhetitek a bikemagaban..... névvel, emaillel




#17
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Szerintem felejtsd el!! :-\

#18
nyissz

nyissz

    vendég

  • fórumtag
  • 187 hozzászólás
Van valaki, aki megkapta már a fényképes oklevelet? Vagy van róla infótok, h mikor jön? Mer ugye jön >:(

#19
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Megnéztem ezt a videót én is ...
Hááát fél perces az egész!! A méretébõl itélve (22 MB) én legalább 3 percesre saccoltam ... Kb 5 perces munkával összetömörítettem és így csak 6 mega! :) ( de ez csak privátban van meg nekem ;) )

Amúgy tök tetszettek a hangok benne. A köveknek olyan hangja van mintha sörösüvegeket dobálnának! ;D

#20
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Mennyivel 1szerübb innen letölteni ...
Fogom, kijelölöm az egészet majd bedobom flashget-be, aztán majd megnézem a képeket ha lejöttek ;D