Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Duna Maraton v4

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
285 hozzászólás a témában

#21
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Megnéztem, és egy pár perces videó van a Fagyoskatona alatti sziklás, egynyomú ösvényrõl, amelynek a teteje a Kakashegyi út.

Ez eléggé az eleje, mert itt még mindenki teker. Mintha Mikulát és Vajda Mártit láttam volna! Csak túl gyors az egész, és kicsik is az emberek.

De érdemes letölteni, szerintem tök jó.

#22
langferi

langferi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 348 hozzászólás

Ano: :-* :-*

Találtam újabb képeket a versenyrõl, és ahogy látom elég nagyok is. Tehát:

http://videojob.hu/s...05_dunamaraton/


Van ott egy avi (kb. 22mega) is, az mi lehet? Jó tudom hogy video file :) , de mirõl szólhat?

#23
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ano: :-* :-*

Találtam újabb képeket a versenyrõl, és ahogy látom elég nagyok is. Tehát:

http://videojob.hu/s...05_dunamaraton/

#24
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Bapu: lehet hogy ezek a képek már 2 hetesek, de ha nincs lensver, akkor lehet, hogy soha nem kerül ki a netre a nagyközönség elé!!! Úgyhogy innentõl az a minimum, hogy azt mondod (írod :D ) lensvernek hogy kezitcsókolom !!!

Én személyszerint örülök, mert ezek között legalább van olyan amelyiken én is rajta vagyok!!! 8)

#25
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát bocsi, szerintem örülhetsz, hogy egyáltalán fölkerültek. ;)

#26
Bapu

Bapu

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás

Na akkor, fönt vannak a képek a tarponthu-n


Igaz,hogy egy ujszülöttnek minden vicc új,de ezek a képek már lassan két hetesek!! Ebben a rohanó világban.....

#27
megyo

megyo

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Keressünk resizert ! :)
google.co.hu
search: jpg resize download free exe

http://www.mihov.com/eng/ir.html

tuti 5 perc alatt 120 jpg-t méretez, nem rossz ;)

#28
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Nah gyorsan átfutottam a képeket ...
eddig 2 képet találtam magamról!!! ;D de majd ha lesz több idõm akkor jobban megnézem õket ...
Még1szer thx lensver!! ;)

#29
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
És itt van mindannyiunk KEDVENCE!!!

#30
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Na akkor, fönt vannak a képek a tarponthu-n.

Elõfordulhat, hogy a kis képek még nem jöttek elõ és ez áll rajtuk: "feldolgozás alatt". Ettõl nem kell megijedni, mert ha rájuk kattintasz, elõjön a nagy kép.
Még egy kis ideig eltart, mig a program lekicsinyiti õket.

Bocsi, a sorrend nem egészen helyes, és némely kép megelõzi a másikat!

Sajnos csak ezek a képek vannak.
Én eddig Rave-éket láttam, cheesy-t, talán Kex-et, Zedet, magamat ... azt hiszem más fórumost nem- legalábbis az ismerõsök közül. :-\ Ez van, ennyi van.

#31
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Nem számít, hogy melyik kép milyen, majd úgy is kiválogatom amik érdekelnek engem, de szeretném ha meglenne kompletten és jó minõségben ... jah és másoknak is kell majd, úgyhogy gyûjtögetem mindenhonnan amiket találok a neten, aztán majd cd-n megkapják ... :)

Ha készen leszek a feltöltésre, akkor majd hogyan tudlak elérni, hogy megbeszéljük a részleteket a feltöltéshez? Chat? IRC? ICQ? Mit szoktál használni? ::)

#32
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Oké, bár nem mindegyik kép jó, meg nem is értem, mért kell neked egy csomó nagy méretû kép olyan emberekrõl, akiket nem is ismersz, de szivesen feltöltöm neked. :D

#33
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
ÁÁÁÁ de jóóó!!!
Viszont engem érdekelnének az eredeti képek is ;)
Majd nemsokára (1-2 nap) hazaviszem a gépemet, és majd csinálok 1 ftp szervert ... ha oda is feltöltenéd a kedvemért, akkor mégjobban szeretni foglak ... :)

#34
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hamarosan felteszem a képeket (vagyis a felük már fönt is van!) csak sok munka van velük, mert 300 kép felbontását kell megváltoztatnom, ugyanis 2590*1980 a felbontásuk, és ezt nem érdemes igy feltenni a tar-ra!
Legyetek türelemmel, szerintem ma már meglesz!

#35
Hollo

Hollo

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Sziasztok!
Ha valakinek sikerül képeket büvölnie a netre az csuda jo lenne:)
Szerintem a magyar viszonyokat ismerve 2-3hét mire megkapjuk az oklevelet :-\ , remélem helyesen küldik el és tényleg én leszek rajta a fényképen :D
Ja még egy: szerintem elég jó a biciklis medál, és ha nem akarsz hozzá uj bört venni, akkor érdemes szappanos vizben 2-3 alkalommal jol megmosni, az csak kijön belöle a felesleges festék anyag:)

Hátszelet és defektmentes tekerést

#36
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás

Azt nem értem , ha ennyire szarozzátok a Harang rendezvényt(én is) miért neveztek be rá?


mit jelent az (én is)? te is szarozod vagy te is rendezted?

#37
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Oksi Lensver. Én már nagyon várom!!
Ha ezt megcsinálnád akkor nagyon foglak szeretni ;)
Elõre is Thx! :)

#38
Bapu

Bapu

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
Azt nem értem , ha ennyire szarozzátok a Harang rendezvényt(én is) miért neveztek be rá?

#39
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
oksi, várjuk... ;)

#40
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Én nem állok a Haranggal beszélõviszonyban, ha megtudok róla vmt, azt csakis egy haveromon keresztül, aki viszont igen. Igy majd tõle fogom megkérdezni.

Ha érdekel titeket, Anak haverja fotózott a Duna marcin. Mivel sehol egy normális kép, legalább ezeket fölrakom, ok?