Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pulzusmérõk és egyéb nyalánkságok

* * * * * 1 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3310 hozzászólás a témában

#1701
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

a 725Xnek meg karbonmintás mûanyag.


a 725x tour/team edition pedig fémszínû, zöld lcd
és kibírja a 60-al aszfalton csúszást is... mintha nekimentem volna a flex-szel
megtekinthetõ Petinél a Polar szervizben :)

#1702
Timer

Timer

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Rendben, és tudnál egy linket adni, ahol jó áron vannak ezek a termékek? Esetleg konkrét termék ajánlás is jól jönne!

#1703
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Sziasztok!


Egy belépõszintû pulzusmérõt szeretnék venni, de nem igazán tudom, mibe fektethetnék. Túl nagy igényeim nincsenek, pontosabban csak egy van, mindenképpen wireless legyen a mellkasi jeladó.

A Polar, mint márka ismerõsnek hat, de kicsit drágállom. Érdemes másfelé nézelõdni, vagy csak ezt a gyártót ajánljátok?

Hol lehetne a legolcsóbban, online hozzájutni egy ilyen eszközhöz?

Egyébiránt találtam Vaterán egy ilyet, de nem ismerem, és a pulzusmérés.hu-hoz képest féláron van a termék... mit gondoltok?


http://www.vatera.hu...a_50982001.html


Ezek még jók: Sigma, VDO.
Az Oregont inkább ne.


A sebesség mindent megold.

 


#1704
Timer

Timer

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Sziasztok!


Egy belépõszintû pulzusmérõt szeretnék venni, de nem igazán tudom, mibe fektethetnék. Túl nagy igényeim nincsenek, pontosabban csak egy van, mindenképpen wireless legyen a mellkasi jeladó.

A Polar, mint márka ismerõsnek hat, de kicsit drágállom. Érdemes másfelé nézelõdni, vagy csak ezt a gyártót ajánljátok?

Hol lehetne a legolcsóbban, online hozzájutni egy ilyen eszközhöz?

Egyébiránt találtam Vaterán egy ilyet, de nem ismerem, és a pulzusmérés.hu-hoz képest féláron van a termék... mit gondoltok?


http://www.vatera.hu...a_50982001.html

#1705
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Igen, a 625X hez Foot Pad jár, 725Xhez meg Speed Sensor, a különbség még annyi hogy a 625Xnek fém háza van, a 725Xnek meg karbonmintás mûanyag. Legjobb a 625X és SpeedSensor kombó, a fém ház szerintem jobb valamivel.

Jön ki egy új modell az olimpia körül, RS800 funkciói bringás cuccokkal karöltve, ha addig ráér ;) Minden benne lesz...
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#1706
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

A pulzusmérõ óra km óra kombót tervezem lecserélni valamelyik polar multisportos órára. Aki S625X vagy S725X órát használ, légyszi írja le a véleményét, tapasztalatait. A kettõ között vacillálok, és még nem döntöttem.
Köszi!


Ha többet futsz akkor a 625, ha többet bringázol akkor a 725, alapból az óra szinte ua, csak a kiegészítõ opciók mások. 625 esetében bringa, 725 esetében a futó a kiegészítés)

irjál az zerge@zerge.info készséggel válaszol neked
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#1707
Arti

Arti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 376 hozzászólás
A pulzusmérõ óra km óra kombót tervezem lecserélni valamelyik polar multisportos órára. Aki S625X vagy S725X órát használ, légyszi írja le a véleményét, tapasztalatait. A kettõ között vacillálok, és még nem döntöttem.
Köszi!
"Minél messzebbre jutok, annál kisebbek lesznek a problémáim."

#1708
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Kösz, de minden info rajta van a jótállási jegyen.


OKé
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#1709
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Kösz, de minden info rajta van a jótállási jegyen.


A sebesség mindent megold.

 


#1710
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

Hát igen. :) Azért jobban örülnék, ha tovább bírná. Úgy álltam hozzá, hogy pont elég, ha kibírja a 6 hónapot, aztán úgyis vége a szezonnak, jövõre meg szerzek egy jobbat. A használati útmutatóban átlag 2500 órát írnak, nálam 195 órát bírt (napi 1óra edzéssel számolva kicsit több, mint 6 hónap, tudják õk, hogy mennyit bír). Már csak az ügyintézésre vagyok kíváncsi.


Míg el nem hagytam a telefonom megvolt a Polárszerviz mobilszáma, de íme egy infó

A szerviz elérhetõsége:

Hibabejelentés:

Történhet ûrlap segítségével e-mailben (szerviz@fitness-trade.hu) vagy tefonon a 06-1-297-1519-es közvetlen számon vagy a 06-1-297-1510-es központi telefonunkon.

Szervízünk pontos címe:

Központi szervíz: FITNESS TRADE, 1183 Budapest, XVIII. kerület, Gyömrõi út 91. Tel.: 06-1-297-1510
POLAR szervíz: POLAR terméket szervizelésre illetve elemcserére Budai Fitnesz Szaküzletben ( 1037 Budapest, Bécsi út 77-79. ) leadhatja.
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#1711
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Akkor még idõben! :)


Hát igen. :) Azért jobban örülnék, ha tovább bírná. Úgy álltam hozzá, hogy pont elég, ha kibírja a 6 hónapot, aztán úgyis vége a szezonnak, jövõre meg szerzek egy jobbat. A használati útmutatóban átlag 2500 órát írnak, nálam 195 órát bírt (napi 1óra edzéssel számolva kicsit több, mint 6 hónap, tudják õk, hogy mennyit bír). Már csak az ügyintézésre vagyok kíváncsi.


A sebesség mindent megold.

 


#1712
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás

Nem cserélhetõ elemes jeladóm van, még csak 3 hónapos és van rá még 3 hónap gari.

A jeladó a rossz.

Akkor még idõben! :)

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#1713
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

A WIND jeladót kellett volna neked adnom a normált meg nekem felvenni, akkor most totál készen lennél:mybad:

Csak akkor mutatta volna a pulzusodat(mármint az enyémet a te órád), mikor melletted vagyok és techalott lett volna mikor ma elhagytál ... :cool:


Az érdekes lett volna :) .
Sikerült kinyitnom a wearlinket, nagyon egyszerû, nem kellett volna azt várnom, hogy magától kinyiljon. :)


A sebesség mindent megold.

 


#1714
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás

A jeladó a rossz.


A WIND jeladót kellett volna neked adnom a normált meg nekem felvenni, akkor most totál készen lennél:mybad:

Csak akkor mutatta volna a pulzusodat(mármint az enyémet a te órád), mikor melletted vagyok és techalott lett volna mikor ma elhagytál ... :cool:
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#1715
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Úgy néz ki elromlott a polar f6-om. Remélem csak a jeladó. Tegnap edzés közben megszûnt a jel kb. 10mp-re aztán visszajött néhány mp-re, utána meg végleg eltûnt. Haza értem levettem 10p-re majd felvettem és újra mûködött kb 5p-ig. Aztán este mûködött még 20p-et. Ma edzésen megint mûködött 20p-et, majd megint megszûnt a jel.


A jeladó a rossz.


A sebesség mindent megold.

 


#1716
balu75

balu75

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.854 hozzászólás
A plárszíjat pucolni kell, ha patentos jeladód van, csak így kapsz jó jelet. Ha naponta használod akkor cserélni az elemet kb.8 havonta
... a mai napon rájöttem miért szeretem valójában is a Lókolbászt ... mert így kevesebb sz@rja össze az erdõt ...
Balu X-man . . . . . A legjobb amit eddig ettem: Gélbõl X

#1717
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Ha 'garis akkor nincs nagy baj.

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#1718
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Az elemet nézted?


Nem cserélhetõ elemes jeladóm van, még csak 3 hónapos és van rá még 3 hónap gari. Holnap kipróbálom egy másik jeladóval, aztán talán okosabb leszek.


A sebesség mindent megold.

 


#1719
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Az elemet nézted?

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#1720
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Úgy néz ki elromlott a polar f6-om. Remélem csak a jeladó. Tegnap edzés közben megszûnt a jel kb. 10mp-re aztán visszajött néhány mp-re, utána meg végleg eltûnt. Haza értem levettem 10p-re majd felvettem és újra mûködött kb 5p-ig. Aztán este mûködött még 20p-et. Ma edzésen megint mûködött 20p-et, majd megint megszûnt a jel.


A sebesség mindent megold.