Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pulzusmérõk és egyéb nyalánkságok

* * * * * 1 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
3310 hozzászólás a témában

#801
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
A mezemet csapkodja neki a jeladónak és annak a számát méri.


A sebesség mindent megold.

 


#802
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Nekem is szinte folyamatasan 200 feletti pulzust mér, használhatatlan.

#803
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Izé, lefújta a gravírozott céglogót a szél?

A fényes polar feliratra gondolsz? Az rajta van csak menet közben, erõs szélben nehéz fényképezni. :)


A sebesség mindent megold.

 


#804
Szt Amás

Szt Amás

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás

A polarom és a tegnapi szél edzés közben.
http://kephost.hu/im...EF_4DA055CC.jpg


Izé, lefújta a gravírozott céglogót a szél?

#805
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
A polarom és a tegnapi szél edzés közben.
http://kephost.hu/im...EF_4DA055CC.jpg


A sebesség mindent megold.

 


#806
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.530 hozzászólás

Ez segített, úgy látszik nem teljesen mindegy hogy van betéve az elem:confused:

Szeszélyes ez a digitális világ :) Néha a legegyszerûbb dolgok segítenek.

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.
 


#807
Guardian

Guardian

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Ja igen, köszi, utána is jártam, kiderült, hogy nincs garancia, és mikor jeleztem, hogy ez nekem probléma, le lett ordítva a fejem, hogy akkor vegyem meg a boltban kétszer ennyiért garanciával.
Mondtam rá, hogy köszönöm a jótanácsot, így is teszek majd. :D

#808
Hosi

Hosi

    törzsvendég

  • jóváhagyásra váró
  • 431 hozzászólás
Ez segített, úgy látszik nem teljesen mindegy hogy van betéve az elem:confused:

#809
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.530 hozzászólás

Én. Maga az elemcsere nem bonyolult. Kitekered az alját, kiveszed, beteszed, betekered. Az, hogy mitõl csipog fogalmam sincs. Hát igen lehet elmegyek egy óráshoz csipogós elemért, de az is lehet, hogy a köv. cserénél megint fog. Lehet hogy minden 2-nál csipog csak :)


Próbáltad már kivenni és újra beletenni az elemet? Az lehet megoldaná a problémát....de ez csak vakon tippelés.

Egyébként mi a véleményetek ezekrõl az olcsó Decathlonos órákról? Mennyire pontosak ezek az analóg kódolt jeladók? Mert amikor faggattam az eladót az áruházba, egészen dicsérte (persze ez a dolga). Meg mondott olyat is hogy "az alsóbb kategóriás Polar órákkal megegyezõ minõségû és pontosságú" .

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.
 


#810
Hosi

Hosi

    törzsvendég

  • jóváhagyásra váró
  • 431 hozzászólás

Te csináltad az elemcserét vagy valami szaki?
Ilyen kis lapos csipogó van benne a hátlap alatt mint anno a hétmuzsikás kvarcórákban? Vagy valami más féle?

Lehet az a baj, hogy nem csipogós elemet vettél bele! :)

Én. Maga az elemcsere nem bonyolult. Kitekered az alját, kiveszed, beteszed, betekered. Az, hogy mitõl csipog fogalmam sincs. Hát igen lehet elmegyek egy óráshoz csipogós elemért, de az is lehet, hogy a köv. cserénél megint fog. Lehet hogy minden 2-nál csipog csak :)

#811
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás

Amikor azt írtam, hogy nem leszek könnyû eset, ha valaki segíteni akar nekem, akkor azt nem úgy értettem, hogy akkor ne is segítsetek... :)
Szóval várom továbbra is a magvas véleményeket!


Szerintem zeezoltano linkje neked szólt.

#812
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.530 hozzászólás

Ciclosport HAC 5 elemcsere után elnémult. Se a pulzusmérésnél, se a gombok lenyomásakor, se az ébresztõ beállításánál nem ad ki hangot. Azt tudom, hogy a profilok között a "Beep" funkció ki-be kapcsolható, de ott be van. Van valakinek ötlete?

Te csináltad az elemcserét vagy valami szaki?
Ilyen kis lapos csipogó van benne a hátlap alatt mint anno a hétmuzsikás kvarcórákban? Vagy valami más féle?

Lehet az a baj, hogy nem csipogós elemet vettél bele! :)

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.
 


#813
Guardian

Guardian

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Amikor azt írtam, hogy nem leszek könnyû eset, ha valaki segíteni akar nekem, akkor azt nem úgy értettem, hogy akkor ne is segítsetek... :)
Szóval várom továbbra is a magvas véleményeket!

#814
Hosi

Hosi

    törzsvendég

  • jóváhagyásra váró
  • 431 hozzászólás
Ciclosport HAC 5 elemcsere után elnémult. Se a pulzusmérésnél, se a gombok lenyomásakor, se az ébresztõ beállításánál nem ad ki hangot. Azt tudom, hogy a profilok között a "Beep" funkció ki-be kapcsolható, de ott be van. Van valakinek ötlete?

#815
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

csak kíváncsiságból mibe fáj egy ilyen teszt?

12-15 ezer.
soknak tûnik, de a teszt során felhasznált tesztek és az így nyert eredmények alapján megéri

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#816
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.530 hozzászólás

Arra véljed, hogy ha elhatározod az alapozó edzést (a 146-164 kábé ennek a zónának felel meg), akkor legyél fegyelmezett, és maradj abban a zónában. Ezt az óra nem oldja meg helyetted. Síkon, szép lassan. Rohadtul unni fogod, de pár edzés után érdekes fejlemények lesznek: vidáman mész majd magas pedálfordulattal gyorsan ugyanebben a zónában. Aztán fog menni emelkedõn is...

Köszi a tanácsot!
Igyexem megfogadni!
Mondjuk tényleg benne volt a pakliban, hogy az évben elõször mentem kis a szabadba...lehet a fílingtõl a szívem is hevesebben vert :)
Viccet félretéve. A teremben igyekeztem ebben a zónában maradni és ott mûködött is. Csak valódi bringán ülni teljesen más érzés (az edzõtermi bringa alapvetõen rossz), ezért több "fegyelmet" és figyelmet igényel az "edzés".

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.
 


#817
Szt Amás

Szt Amás

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás

Az elõre beállított (több weboldal és könyv átolvasása után "ideálisnak" mondott, az én esetemben 142-164 bpm) pulzuszónában csak 9 percet töltöttem a közel 2 órából amit a bringán töltöttem. Pedig bírtam volna még keményebben is hajtani.
Nem tudom mire véljem ezt...


Arra véljed, hogy ha elhatározod az alapozó edzést (a 146-164 kábé ennek a zónának felel meg), akkor legyél fegyelmezett, és maradj abban a zónában. Ezt az óra nem oldja meg helyetted. Síkon, szép lassan. Rohadtul unni fogod, de pár edzés után érdekes fejlemények lesznek: vidáman mész majd magas pedálfordulattal gyorsan ugyanebben a zónában. Aztán fog menni emelkedõn is...

#818
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

CSC-nél kell csináltatni egy teljesítmény mérést, ahol meghatározzák a zónáidat.


megkaptam a harmadik srac eredmenyet is - erdekes, hogy a pulzus epp forditott aranyban van azzal az edzessegi szinttel, amit tapasztaltunk: akinek gyengebben ment, alacsonyabb. azt hittem ez forditva van... nekem az atlagom volt annyi, mint neki a max.

#819
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
csak kíváncsiságból mibe fáj egy ilyen teszt?

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#820
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

nah jo, de az ember tul tudja magat hajtani. meg tudok xszer ebbe a tartomanyban tekerni egy edzes alatt :) igy gondoltam.

CSC-nél kell csináltatni egy teljesítmény mérést, ahol meghatározzák a zónáidat.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu