Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Budamaraton 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
92 hozzászólás a témában

#41
Lorka

Lorka

    vendég

  • fórumtag
  • 218 hozzászólás
JrAgeBee: Tegnap azt mondták,h felrakják a
www.sportaktiv.hu és www.xsport.hu -ra az eredményeket ,de úgy látszik még nem készültek el vele... ::) Egy rövid idõn belül biztosan fennt lesz ;)
Figyled az oldalakat! Hajrá! :D

#42
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
mér nem vagyok rajta egyik képen sem?!?
pedig pxel körül voltam a versenyen! az össszes csóka rajta van akivel egymást elõzgetttük! :'( :'(

#43
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
ki tuggya hol van a hall of frames??? szoval az eredmémylista?

#44
Zip

Zip

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás
Hali MINDENKI!

Hát le a kalappal mindenki elõtt aki végigment! Ez tiszta szívbõl mondom mert tudom hogy nem volt piskóta.
Leírom nektek hogy én hogy éltem meg a versenyt (mellesleg szerintem én vagyok az utolsó a 30as távon :) ) A rajt az nagyon nagy élmény volt. Az elsõ árkot a kerón abszolváltam de a traktornyomos úton valakivel összeakadtam és a lábam a hátsó kereke és a váza közé keveredett.Rá egy pár kilcsire volt egy poros S-kanyar egy ház mellett=taknyolás. Majd a rohadt hosszú emelkedõ útán(kb 12.km) felültem a keróra és SSSSZZZZZZZ (tehát tolás közben is lehet defektet kapni :) ) Szerelni nem lehetett mert keskeny volt az út tehát toltam.Végre lehetett.Szívás a CR17essel.Próbált már valaki errõl leszedni külsõt? Hát nem egyszerû. Nincs meg a lyuk->összerak->tolás->itató megkeresése.Szétkapom majd buborékos ásványvíben kerestem a lyujkat :) Hát ez is vicces volt! Na innentõl kezdve tudtam menni...végre. Õszintén szólva az sem tudom hogy mikor értem be, de majd megtudom. :)
Amúgy a pálya tényleg nem olyan volt mint amilyen egy Bükk-maraton vagy ilyesmi. Dúrva emelkedõk amik szerintem nagyon sok százalékosak voltak :D A lejtõk meg dúrvák. Ja, ne menjetek Panaracer FireXC gumival. Annyira nincs oldaltartása hogy szinte féltem. Na jó féltem is ;D
Szerintem sajnálhatja aki nem volt ott mert tök jó muri volt!

Pápá Emberek!

#45
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát, ez igen kemény pálya volt! És most hullafáradtan pihenek itthon.
Néha átkoztuk a Harangot, hogy hogy lehetett ilyen bunkó meredekeket berakni (gondolok itt pl. a pálya 3/4-énél lévô falra, amire csak feltolni lehetett). A lefelék viszont királyak voltak.

Én személy szerint rengeteg ismerôssel és baráttal találkoztam a verseny alatt. Külön köszönet jojobáéknak, hogy aktiv drukkolásukkal melegséget vittek be a versenybe, és jókedvre deritettek.

#46
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Tuti kis maraton volt.
Gratulálok a teljesítõknek és örülök ,hogy sokatokkal találkozhattam.

#47
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Mivel én csak egy kört mentem, volt idõm fényképezgetni az elszánt és kevésbé elszánt arcokat, meg is nézhetitek õket itten: http://kep.tar.hu/ex...ml?aid=27566107

Ha valaki felfedezi magát, tudok adni 5MP-es verziót!

#48
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
honnan lehet tudni hogy hanyadik lettem??
szoval ti voltatok akik tõcsérre öntöttétek a népbe a lelket! hop-hop-hop stb. köszi!
izom király vót a verseny (kivéve a dugót)
az árkot okosember vállon abszolválta, nekem az a rázás nem jöttt be
mégecccer köszi a frankó pályabiztosításér (ismét megbizonyosodhattunk hogy a magyar lányok a legszebbbek!!!)
ha olyn 1 óra körül értem be hanyadik letttem???
mondtam már hogy bazi technikás volt... de izomjó

#49
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Hát igen, én is ott voltam! 8)

Többen meg is lepõdtek az ismerõsök közül! :)

Igyekeztem egy bazinagy keresztezõdésben az egyszerre két irányból érkezõket a helyes irányba terelni! Valszeg sikerrel ugyanis nem lincseltek meg. ;D
Késõbb szerencsére jött Jojoba, Lorka, és Robi (alias XC_Rider) és a tömeg is csappant, így oldottabb lett a hangulat! :D

Gratula minden távot teljesítõnek, én már abba is majd bele döglöttem, hogy a pályán bolyongtunk összevissza! (Igaz a saját gépemmel voltam :P)

A szél zavarta kissé a végén a díjátadást, egyebeket! Most lapátolom ki a szemembõl a port/homokot.




#50
Mongoose_16

Mongoose_16

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
Igen,igen Lens nagy voltál , gratula!! ;)
Amikor találkoztam veled akkor már a 2. körödet hajtottad?

#51
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
Persze h fel fogják tenni,el is mondták az eredmény hirdetésen....

#52
Mongoose_16

Mongoose_16

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
Most elsõsorban nem rátok gondoltam, mert az volt az egész versenyben számomra a legjobb hogy láttam egy két ismerõs fejet a pálya szélén üvöltözni ;D mégegyszer köszi a bíztatást! ;) hanem ilyen átlag népre gondolok.. hogy fogja magát az emberke és kijön drukkolni, tudod mire gondolok... a honlapra fel fogják tenni az eredményeket szerintetek??

#53
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás

ami hiányzott.. hm. az a közönség, szinte senki se volt a pályán



Ezt kikérem saját és társaim nevében akikkel kiüvöltöztük a lelkünk,és majdnem meghaltunk szilikózisban...
Lorka mint pályabíró mûködött,mi(Begbie,Xc_Rider,és szerény személyem)voltunk a kísérõi h ne unatkozzon.Sajnos elsõre a pályán való bírók elhelyezésénél,mi hármunkat-Lorkán kívül- is aktív munkaerõnek véltek,és jól be is osztottak különbözõ helyekre,késõbb a körzetünk kétséges útvonalait eltorlaszoltuk különbözõ fadarabokkal,majd lementünk XC_Rider-ékhez egy elághoz,ahol balra le("sodrós bal") ill.kis erdõ kerülés után balra fel("bal 2 szigorú") haladtak a versenyzõk.
Jól szórakoztam,és szerintem a versenyzõk is.Bár volt aki nem értékelte mikor Beg füstõlt kolbászát próbáltuk feladni,mint frissítõ,ill. egy idõ után már a Lorkát kívántuk elcserélni egy XTR hátsóváltóra,esetleg egy kecskére....
A bíztatásunk 90%-ban meghallgattatott,rövid kis sprinteléseket csikarva ki a "fáradt" bringásokból.Már ezért megérte kimenni!
Igazán sokan voltak,és voltak akik igazán meg is haltak.Az egyik motoros felvezetõ úr mesélte h az etetõ-itató pontnál több a fûben fetrengõ egyén mint a kerékpáron ülõ/haladó....
A célba kb. egyxre értünk be azokkal akiket utoljára irányítottunk rá a helyes útra.(mondjuk mi levágtuk)


Lens:Gratula a 3.helyért! ;)

#54
Mongoose_16

Mongoose_16

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
Nem volt piskóta a verseny... az egyszer biztos.
Pálya kijelölés 90 % ban szerintem korrekt volt csak néha egy-két túrista vagy kutya lézengett a pályán. Sík terep NEM VOLT :) vagy kõ kemény emelkedõ vagy DH lejtõ.. legalábbis én így éltem meg ;D ami hiányzott.. hm. az a közönség, szinte senki se volt a pályán. na meg a rajt utáni átkászálódás az árkon.. pfü. Azért nem lehet azt mondani hogy kevesen jöttek el. De nekem ez az egy kör is bõven elég volt.

#55
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
na úgyláccik én értem haza elõször...
tök király volt. habár ennyi hegyet nemtom honnan szedtek. lényegesen komolyabb volt a megszokottnál... de annál nagyobb feeeling mint célba érni!
ui: kösz apunak hogy elvitt és végigvárta míg beérek!

#56
Mongoose_16

Mongoose_16

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
sorry már fáradt vagyok:
mondd azt hogy azért nem 2 fillér volt

#57
Mongoose_16

Mongoose_16

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
ne már... :'( mondd azt hogy azért nem volt 2 fillér a nevezés és hogy akkor most ez kárba vesszen?!

#58
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
módosítva:
megyek ezerrrel! ;D

#59
Mongoose_16

Mongoose_16

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
Engem a legkönnyebb felismerni ;D
Mongoose ezüst-narancs-fekete váz (eredeti mongoose színek) BMFT -s póló és egy szürkés hátitatyó. ha esetleg valaki felismer akkor odajöhet mivel nekem ez a fajta memóriám nem a legfejletebb ugyhogy én úgyse fogom tudni megjegyezni hogy ki milyen bringával és milyen ruhába jön ::) :D sorry.. :) holnap LEHET hogy ESNI FOG AZ ESÕ így készüljön mindenki. és kb. 22 fokot ígértek ami szerintem pont jó.

#60
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Köszi. ;) (a honlapon nem találtam)