Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Budamaraton 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
92 hozzászólás a témában

#21
7omi

7omi

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
Ha ott voltál a Rajtnál, akkor rajta vagy a képeken.
Igaz elég messzirõl ezeken a képeken ;D
http://kep.tar.hu/to...204&beginnum=24
http://kep.tar.hu/to...208&beginnum=24
http://kep.tar.hu/to...069&pid=2324210
http://kep.tar.hu/to...069&pid=2324212
http://kep.tar.hu/to...069&pid=2324217
Sok sikert a kereséshez ;)

#22
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
B_szabi: ne aggódj e miatt ;D Egyébként az aláírásodat nem kéne aktualizálni ? ??? ;D

fish

#23
B._Szabi

B._Szabi

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
Rohadt életbe! Egyik képen sem vagyok rajta!!!
Ha esetleg valaki rendelkezik olyan képpel, amin rajta vagyok, szóljon!!!
19-es rajtszám, fehér Author, zõd gumikkal! ;D

#24
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Egy levlistán olvastam, hogy a hosszabb táv 55,6 km volt 2098 m szinttel 8) Nem éppen a kiírásnak megfelelõ adatok :o

#25
7omi

7omi

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
Felkerült az összes kép,: www.tar.hu/tomifoto :)

#26
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
hát szerintem meg kira volt!!4
valahol a pixel képei közt látható meridás csaj körül értem célba
nekem spec az a híd jött össze de nagyon... máskor az ilyet hejbõl átugrom... mosrmeg csak gurultam és a leszakadt pallón árestem.... na az puffant
nameg csak úgy bekopott egy milit a hátsó fékpofám... pedig nem fogott csak 75kilót
irdatlan emelkedõk voltak (nagy ciki volt mikor a legmeredekebb tolás lábánál elordítottam magam hogy aki nyeregbõl felmegy kap egy rekesz sõrt! felkiáltásomra egy srác megindult felfelé... majdnem felért... de a majdnem az nem az ;D )
szerintem a pálya bizti is jó volt.... de ilyen durva egy marci se volt tavaly! tudja valaki a szintkülit???
kár hogy elkéstem ezért nem tudtam megkeresni senkit, csk beállni a rajthoz!
na következõleg!


#27
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Annyit szeretnék javasolni a képeket netre pakolóknak, hogy futtassanak egy optimalizálást a képeken, mert az egy mega feletti képeket nem sokan tudják letölteni. A tár kapacitása is véges, és ha mindenki egy mega feletti képeket rak fel, hamar jön majd valami korlátozás. Photoshoppal lehet pl. autmatizálni ezt, egy gombnyomással helyre rak minden képet (én 1024x768-at és az eredetinél nagyobb tömörítést használok, így egy kép max. 300k)


#28
B._Szabi

B._Szabi

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
Durván 1:37 volt az idõm.
Egy standardos XTR van fent elõl XT átalakítóval és 170-es tárcsával

#29
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
Szabi, milyen idõ kellett a 9. helyhez? (És milyen fékkel mentél végül?)

#30
B._Szabi

B._Szabi

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
Hát szerintem nem volt genge a pálya! Ez inkább XC volt mint maraton. Egyszer eltévedtem, hogy rohadjon meg. Valaki elszakított egy szalagot és elmentünk többen is rossz irányba. Jó 3 perces kiesés! >:(
Mondjuk így is 9. lettem.
Ha valaki lát valahol képet, ahol a 19-es rajtszámmal figyelek, szóljón!!!!
Köszi!

#31
Scele

Scele

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Sziasztok!

A verseny szerintem minden tekintetben pocsék volt.
Nem fejtem ki, szerintem nem kell. >:(

Lens: Pixelnek nem sikerült képet csinálnia rólad, nekem viszont igen.
7omi: Köszi a fotót rólam. Tisztán kivehetõ a pocakom.

A képeket itt találjátok: kep.tar.hu/scele

Folyamatosan nyomatom fel õket, de a tar nagyon szar mostanában.
A rajt utáni képek nagyon jók szerintem.
Van videó is, csak nem tudom hova rakjam fel?

Üdv.: Scele

#32
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Nos ide értem én is ;D .... a verseny az én szemszögembõl:
Sikeres rajtszám átvétel után kis tápolás és pacsizás a fórumtagokkal majd felállás a rajtvonalhoz, ami jó széles volt 8) Külön öröm volt számomra, hogy Simon Emese mellõlem indult, de ennyit is láttam belõle a célig meg a porfelhõt amit maga mögött hagyott ;D ;D Én is nekiveselkedtem, majd mint sokan én is dugóba kerültem ;D Kicsit keskeny ösvényt jelöltek ki a pálya elejére >:( Egy kis toporgás aztán meg lehetett lódulni - már aki tudott, mert tényleg keményre sikeredett a pálya és a végén hálálkodtam magamnak, hogy csak a rövidebbik távra neveztem ;D De ne szaladjunk a végére, mert volt itt még sok érdekes mászás és kemény DH rész is! Amikor az elsõ itatóra értem kicsit néztem, hogy csak szénsavas kristályvíz és citrom a menü :-\ Még szerencse, hogy az erszényemben vot egy banán ;D Ennél az itatónál láttam Lensvert amint megállás nélkül továbbment !!! :o Ezúton is gratula neki a késõbbi 3. helyért 8) Tápolás után lóra pattanás majd lejtés és mászás különbözõ variációkban ... próbáltam Lenst befogni, de nem sikerült ;D Abba a jó kis falba én is beleütköztem, ahol oly sokan tolásra vetemedtek[én is ;D]
A pálya utolsó harmadában egy király DH lejtõn sikerült kipróbálnom, hogy milyen érzés átvetõdni a kormány felett ;D [firka ;D] A térdemrõl elfogyott a bõr valamint a hátsóváltóm behajlott a küllõk irányába -> hátul a két nagy fogaskerék használaton kívülre került , ez némi problémát jelentett a mászásoknál ;D
A végén azért szerencsésen beértem , igaz, hogy a rövidebbik táv teljesítéséhez 2:35 idõre volt szükségem, de a Specialized kivállóra vizsgázott ;D

Gratulálok mindenkinek, aki teljesítette valamelyik távot, minden negatívum ellenére összeségében jó kis móka volt ;D

üdv

fish

#33
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Királyok a képeid 7omi! Az egyiken majdnem rajta vagyok, de a haverom kitakar :(

És pesze én is gratulálok mindenkinek, fõleg azoknak, akik 2 kört mentek!

#34
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Nagyon jo kis maraton volt ez, technikas palyaval (sikerult is egyszer csunyan fejreesnem), kemeny maszasokkal, kellemes dh szakaszokkal.
Jo lett volna valami kaja a viragos-nyergi frissitopontnal is, (Zed, kosz a Powerbart, anelkul nem jutottam volna el a Rekettyesig a masodik korben!), a Rekinel viszont korrekt volt a tap.

Jojobanak es a tobbieknek kosz a biztatast, es gratula mindenkinek, aki vegignyomta.
(Az eredmenyeket allitolag a jovo het kozepen rakjak fel a honlapra)

#35
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Sajnos pont azokról nem sikerült képet csinálnom, akikre lestem. Többször elõfordult, hogy mire felébresztettem a gépet standbyból, meg befókuszáltam, már csak a háta közepét sikerült volna lekapni az illetõnek. Natiról és Asztáról is van egy-egy ilyen kép, de ezeket inkább fel sem raktam :)
Miért van az, hogy a maratonok közben az ember azt sem tudja, mi a francot keres õ ott, aztán meg alig várja a következõt?


#36
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Köszi, Begbie, rá nem jöttem volna! :D

Viszont sajnos engem nem örökített meg egyik kép se...

#37
7omi

7omi

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás

mér nem vagyok rajta egyik képen sem?!?
pedig pxel körül voltam a versenyen! az össszes csóka rajta van akivel egymást elõzgetttük! :'( :'(


Itt is lesz pár kép, ha a szolgáltató is úgy akarja >:(: www.tar.hu/tomifoto

#38
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás

mert azt írta a tár.hu, h a képek még feldolgozás alatt vannak


Azért rákattintani rá lehet, csak a kicsinyített képeken dolgozik a rendszer! ;) Eredeti méretben meg tudod nézni.

#39
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Üdv!

Nekem is ez volt az elsõ maratonom, mint itt még pár emberkének. Kicsit meg is ijesztett a dolog, mert azt hittem, h minden maraton ilyen, és akkor a Duna maraton a maga kb 65 km hosszával elég dúrva lenne... Vagy az különben is ilyen terepen 65 km? Mer akkor megfontolandó az indulás ::)

A pálya nehézsége 4-5ször zavarba hozott 8) Ezekbõl 1 kissebb esést össze is tudtam hozni... Egyébként szerencsés vagyok, mert egy láncleeséssel megúsztam a versenyt.

Pixel úr képeit sajnos nem tudtam megnézni, mert azt írta a tár.hu, h a képek még feldolgozás alatt vannak >:( Ez mindenkit szivat, vagy csak engem?

A szél a végén nekem nagyon betett, így a pólóosztás után el is húztunk haza... Volt még utána vmi érdekes?

Tsá

#40
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Jrage, mi Pix-szel jóbarátok vagyunk, oszt mégse vagyok rajta egy képen se! :D
Hát igy sikerült! ;)