Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Budamaraton 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
92 hozzászólás a témában

#81
B._Szabi

B._Szabi

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
Felhívtam (giling galang szól a) Harang urat , azt mondta, hogy 10kor lesz a rajt!
;D

#82
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Egyetértek abban, hogy ez nem maraton lesz hanem egy CC-pálya, csak jobban széthúzva!
1300m 30km-en - ez elég húzós. Azért én megpróbálkozom a két körrel, bár lehet, hogy ki leszek a végére.

#83
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Ohhh ... lehet, hogy magamnak fogok most válaszolni, de találtam egy olyat, hogy 8-10-ig lehet átvenni a rajtszámot, tehát 10-11 felé lesz valszeg a rajt ;D ;D ;D

#84
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Bocs ... lehet, hogy én vagyok láma, de mikor van a rajt ??? A weblapról valahogy ez lemaradt :-\ [szerintem]
Pontosítva: nem a dátumot, hanem az idõpontot kérdezném ;D

#85
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
mér???? technikás?... különben is... a tavalyi egermaraton uránn hordok protectort.. maratonon is (látott valaki, mikor elestem?)

#86
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
én is bejártam - hááát, nem voltam lenyûgözve, ez nem maraton, hanem egy 30-as CC pálya, a kezdõk (is) darabokra fogják törni magukat...

szóval aki csak Duna vagy Bükk Maratonhoz hasonlít, az nagyot fog döbbenni... ;)

#87
Lorka

Lorka

    vendég

  • fórumtag
  • 218 hozzászólás
Erdei út (70%-ban ez van), aztán kavicsos rész ,gyökerek nagy kavics, a rajt környéke nemtudom milyen ,mert arrafelé nem jártunk...

#88
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
na én meg nemigazán tudok bejárásra menni. ugyhogy elmondaná valaki milyen a talaj (homok, murva, kiskavics, nagykavics) szoval hogy milyen gumit tegyek fel...

#89
Lorka

Lorka

    vendég

  • fórumtag
  • 218 hozzászólás
Ma voltam bejáráson, egész jó a pálya csak egy vmit kívánok , h a szántóföld ne legyen benne az útvonlalban. Aki indul az majd megtudja ,h mirõl is beszéltem... Jó hûvös van az erdõben azzal nem lesz gond. 27-30 fokot ígérnek jövõ hétvégére ::)

#90
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Köszi. :D

#91
Lorka

Lorka

    vendég

  • fórumtag
  • 218 hozzászólás
Itt is van
http://www.xsport.hu...php?cikk_id=419
vagy http://www.mountainbikesport.hu

Minden fontos infót itt megtalálsz! ;)

#92
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
No akkor én kérdeznék is.

Van fent a neten valahol pontos info róla ?(útvonal,nevdíj,idõpont..stb.)

#93
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
Na ide lehet írni a budamaratonról... (ki nem találtátok volna)

tudom hogy már sok vésés van a maratonok topic-ban... de így talán átláthatóbbb...