Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Budamaraton 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
92 hozzászólás a témában

#1
nyissz

nyissz

    vendég

  • fórumtag
  • 187 hozzászólás
Jaja, a pályabíró csajokat én is csak dícsérhetem! Fõleg, aki a Rekettyésnél adott inni nekem ;)
Én ezt szoktam optikai tuningnak hívni :)

#2
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
bogyó jól mellre kapta a dolgokat!!! ???
szerintem kiri volt a verseny... kivéve a dugót.
én pl mocskosul élveztem a szûk lefeléket... marha jó vólt!
még a rajt utánni gubanc is teccett: 2 percig röhögtem azokon a zálatokon akik nyeregbõl belementek az árokba és pofást nyomtak...
a pályabíró csajok meg királyak voltak (mindig tudtam hogy a magyar nõknél nincs szebb!)

#3
Scele

Scele

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Sziasztok!

A szombati felvonuláson megtudtam, hogy az elveszett srác megkerült.
Rémhír vége...

Scele

#4
Bogyo

Bogyo

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
Hát sztem nem volt egy csúcs ez a verseny aki a 60-on ment és beszívta a rajtot és nem tudott elõre menni hát b...hatta a lefelék felfelék nagyon rosszak voltak mert szerintem túl kevés volt a kétnyomtávos ösvény és a dózerút egy maratonon az erõnek és az evési taktikának kéne az elsõnek lenni nem a bunkóságnak mintpéldául huszonötször anyázott egy ember lefele mert én szarul mentem lendületet vesztett stb. stb. nem lett volna probléma a tereppel mert a mátra maratonon is lehetett rendesen menni de itt a durva egynyomtávos lefelék és a felfelék és fõleg az ,hogy nem, álltak félre a felfelénél az pofátlanság volt mert attól h õ nem bír felfele menni attól én hagy menjek már és még rám haragudtak mert menni akarok és mikor 10-szerre szólok már ordítok hogy arréb tolja õ van felháborodva persze ez nem szervezési hiba.

Ja és a legdurvább mire beértem nem volt cél mert a feliratot leszedték és a második körben sehol senki nem mutatta a helyes útirányt.

Összegezve
pálya :(8) de mivel egynyomtávos ezért fele 4
Szervezés: 7
Rajt: 9,5 a rögtön bal kanyar miatt utánna
Frissítés:9.9999999999999999 tökéletes csak lenne szénszavas ásványvíz
Idõ: kezdés, idõmérés :6
ennyi ja és ha csak edzésnek tervezték a dunamaraton elõtt a team összeszokjon arra jó volt de még van mit finomítani egy szó mint száz

Jó de még mindig lehet jobb az erõ legyen Harangékkal.


Jó tekerést hátszelet és jó erõt

ßogyó

#5
piotrick

piotrick

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Remélem lensver, csak remhir amit irtal, mert ugye ez eleg komoly dolog.
1ebkent a palya szerintem nagyon jo volt, es aki volt mondjuk tavaly a dunan vagy matran az tudja, hogy nem volt ez a palya sem sokkal nehezebb, ilyen egy jo maraton palya, szoval nem a palyaban kell keresni a hibat!

Az idomereshez csak annyit, hogy en balek modjara nem neztem meg az orat mikor beertem es mi meg tekertunk vissza albi-ig. Igy en nem tudom csak azt az idomet amit ok mertek, de ezek szerint az nem igaz.

piot voltam...

#6
B._Szabi

B._Szabi

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
Megettem én is a cuccot!!!
Ezek a buzik nem adtak számlát, így az egyesület nem fizet ki semmit!!!!!!!!!!!!4 >:(

#7
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Nem tecsek!
Ezek a tények!

#8
kahlesz

kahlesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 369 hozzászólás
Hát ezek meg milyen idõ szerint mértek???
A srác aki a lista szerint utánam ért be egy perccel, már a pörküttjét eszegette, és kutyájul fázott a célban. És az én órám is negyed órával kevesebbet mutatott. Nagyon nagy áramszünet lehetett :P
Na mindegy, jövõre meggondolom, hogy elmegyek e ilyen szervezés mellett >:(

#9
Sanya

Sanya

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Néztétek az idõeredményeket!!!!
szerintem nagyon rosszul lettek mérve, mert én nem ennyit mértem, de nagyon nem, mert a menet idõt a pulzus mérõrõl néztem és nagyon nem stimmel

#10
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
Eredmények a www.mountainbikesport.hu lapon.

#11
Mongoose_16

Mongoose_16

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
uhh.. :-\ most kicsit elgondolkodtam a dolgon... ez azért elég durva... jó kis legendák kapnak majd itt szárnyra. misztikus kis pálya... :o Tényleg volt egy-két rész ahol könnyen le lehetett csúszni a pályáról de ha átfésülték a terepet.... hmhm. Remélem azért e miatt nem fog befejezõdni a Buda maraton pályafutása!

#12
nyissz

nyissz

    vendég

  • fórumtag
  • 187 hozzászólás
Ha ez komoly, akkor az nagyon durva :(

De tényleg volt 1-2 hely, ahol néztem, h ha itt rontok egy nagyobbat, akkor megtanulok repülni... Egyszer kicsit le is csúsztam egy meredek hegyoldalon.

Azért reméljük a legjobbakat!

#13
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Most hallottam egy haveromtól, hogy a Budamaraton ideje alatt egy résztvevô férfi elveszett. A rajtban látták társai utoljára, a célba sosem érkezett meg. Senki se láttam, senki se tudja, hogy mi lett vele. A rendezôk, pályafelügyelô motorosok se tudtak semmirôl.
A verseny után a barátja 50 emberrel fésülte át a környéket, hogy hátha ott fekszik valami szikla alatt, de nem találták meg.

Tud azóta errôl valami fejleményt valaki?

Ha a sráccal történt valami, Harangnak ez sokba fog kerülni!

#14
nyissz

nyissz

    vendég

  • fórumtag
  • 187 hozzászólás
Helló!

Elsõ hozzászólásnak pont jó lesz dícsérni vmit, így ezt a topicot választom :)

Nekem nagyon bejött a pálya, habár elég dúrva volt... Viszont lévén, h ez volt az elsõ maratonom, így pont ilyen pájára számítottam. De olvasgatva hozzászólásaitokat, úgy veszem észre, h lightosabbak szoktak lenni a pályák. Ez bizakodással tölt el 8)

A helyezést keresõknek tudok adni 1 kis támpontot: a km-órám szerint 2:02t mentem, és megkérdeztem a rajtszámokat irogató hölgyeket, a (kapu alatt), és azt mondták, h 78. lettem (Ffi, 1 kör). A frissítõknél viszont nem rohantam, szal nyugodtan adjatok hozzá olyan 10-15 percet!
Ennek ellenére én is várom a hivatalos végeredményt!

Minden jót!

#15
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Serviceman: Jó helyen keresed, de még nincs fennt 8) A szervezõk azt mondták, hogy 2-3 nap után lesz a weblapon megnézhetõ az eredmény :-\ Tehát bármelyik pillanatban ott lehet az eredmény lista - legalábbis bizzunk benne ;D ;D

üdv

fish

#16
Serviceman

Serviceman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Tudja valaki hol lehet a teljes eredményt megnézni? A honlapon nem találom, pedig kíváncsi lennék, hanyadik lettem hátulról (úgy biztos valami elõkelõ helyezés jön ki ;D)
Egyébiránt ez volt életem elsõ maratonja és nagyon élveztem!!! A párom is errõl beszél szombat óta, meg hogy mikor megyünk megint hasonló "rendezvényre"... Szóval gratula a rendezõknek, király volt!



#17
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
http://www.origo.hu/...030505elso.html

#18
piotrick

piotrick

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
A pálya szerintem nagyon tuti volt, az elsõ fele volt a keményebb aztán ha jól néztem a 17. km körül már kevesebb lett a mászás, leszámítva a "falat"! Ami negativum volt számomra, hogy nagyon nehezen találtunk oda és bemelegítésként a tavalyi dunamaraton elejet nyomtuk le, na meg ha nem lett volna a dugó... Nah, de összeségében kircsi volt! ;D ;D ;D

Tényleg nincsenek eredmények még, vagy csak én nem találom õket?! :-\

#19
Sanya

Sanya

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Hellótok!!
Végre én is nethez jutottam!!!
Szerintem a pálya jó volt leszámítva azt hogy kétszer is eltévedtünk rajta.
B.Szabi:te is ott voltál amikor eltévedt egy olyan 8-10 fõs csapat , én egy PCCC-s mezben voltam egy Magellan Crux-al és 1:38-at mentem az órám szerint. Láttam a gépedetazt az Authort és szerintem nagyon állat

#20
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
bazzzzzzzzz...
tegnap találkoztam kissfishel, és máondta milyen votla arajt, de nem gondoltam volna ennyire ilyenre....
asssssssztaaaaaaaaa.... :o

nem semmi.... ;D

GRATULA MIONDEN TELJESÍTÕNEK, és NATI NEKED KÜLÖN IS :-*