Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VIII. BMFTeam Találkozó (Sátoraljaújhely)

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
1082 hozzászólás a témában

#81
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Ne tudd meg...
Lorka mondta mikor átmentem csomagokért,h benne volt egy ilyen szépség,elég intim helyen,vigyorgok nagyban,hazamegyek,forró fürdõ megenged,hát nem egy ilyet látok meg magamon is???Hogy hol,azt nem részletezném... :P

#82
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
ez copirightes?!
nem


ilyennel nem talalkoztatok?
http://www.freeweb.h...es/DSCF0116.jpg

#83
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Még 1 dolog;
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!


#84
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
elég jó volt. :)

a fékvezetékkel nincs probléma, egy csavar cseréjével megoldható a dolog.

#85
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Mostmár azért sajnálom, hogy nem voltam ott. Amig csak öcsém mesélte, nem tûnt akkora királyságosnak, de ezeket olvasva.... Mikor is lesz a következõ? ;)

#86
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

Lenver: :'( :'( mikor jelenik már meg egy önálló könyved? ;)
..vagy ne várjak arra, inkább gyûjtsem össze a fórumos "besztoflenszver"-t? :)

Tegnap kicsit rövid voltam (ki tudja, miért ::) :)), most "bõvítek":

Tehát: a szombat reggeli vonattal mentem, Lensverékkel egy vonattal, de mégsem együtt... õk a vonat elején én a végén... mind1...

Miután megérkeztünk SAUHra, õk elmentek vásárolni, én a Nagymamámékhoz látogatóba... majd fel a hegyre... azt hittem, hogy addigra már a csapat fele el fog húzni a francba... de nem... páran még akkor keltek fel :)

Ekkor kis beszélgetés, ismerkedés.... majd jöhetett a túra :) Mégegyszer bocsi, aki teljesen másra számított :) :-[ A túra során egyszer-kétszer összefutottunk a Lens-Zed-Thommey-Mellon-Ööönemjuteszembetánnemisvoltaktöbben csapattal, hamar láthattuk, hogy Thommey hogyan is tetovál :) (érdekesen, és talán mondhatjuk, hogy kicsit fájdalmasan.... és a fájdalom mértékével fordított arányú tartósággal :))... A Tengerszemtõl a hegy másik oldalán indultunk lefelé, a "lájtos oldalon" :) Mégegyszer bocs, talán kicsit sok volt a vízmosás :) ::) Aztán ahogy kiért a sor eleje az aszfaltra, elindultak Sárospatak felé... ordítok, hogy tudok egy rövidebb utat :) Erre meg megfordulnak és zúznak SAUHba.... (megvárhattátok volna a csapat végét)...
Szóval itt (legalább) két részre szakadtunk. Visszafelé Tyito és Baliba jól elszórakozott az aszfalt melletti susnyásban :)... Majd Tyito koma addig járt a kútra, míg egy gazzal benõtt padka megtréfálta :)
Aztán jöhetett a mászás... nekem tetszett :)
Megérkeztünk jó fáradtan... nekem ez is tetszett :)

Aztán kicsit pihiztem (beütött a kóma efektus), majd mire magamhoz tértem, eszembe jutott, hogy ki kéne próbálni egy csillagrombolót... merthogy láttam õket délelõtt, hogy mit csinálnak, és az igazán nem tûnt túl nehéznek :P Thommey épp Beg Napalmjábal "játszott", együtt indultunk a sípályának, ám Thommey egy idõ után asszondta, hogy neki ennyi elég (a tolásból), megfordult, legurult. Én meg még toltam....majd megfordultam...nekiindultam... jött a hûbammeg-innen-eltûntek-a-kövek érzés :) aztán olyan furcsa volt, hogy amikor elindultam a lefelé, lent még senki sem volt, mire közeledtem, már egészen sokan voltak :) Olyan sokan, hogy gondoltam produlákol egy majdnem-elesek -et. Kíváncsi vagyok, hogy hogy nézhetett ki kívülrõl, én azt tudom, hogy utána még pár percig remegtek a kezeim-lábaim :)

Mire túlléptem magam az átéltek hatásán, elkészült a vacsi... egy kanál kóstolás után: hú ez nagyon forró... a következõ kanálnyi elõtt jól megfújkálom... még mindig forró!! :)




Folyt.köv.

#87
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
a leves tuti volt!
igaz ketszer csip de iylen is kell!

nos en egy hetig birom magam!!
(tapasztalat) :-)



lens benned egy vallasi vezeto veszett el!
mar-mar manipulalas hataran tudsz szolni az emberekhez!
egy biztos en kovetlek!!!! :-) :-*

#88
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Hi mindenki!

Szerintem ez volt már megint az év talija, eltekintve a vizhiánytól, ami szag túltengést okozott. Már péntek este egy kicsit elkezdtem aggódni, hogy fékezetthabzású lesz, de a szombati ereszd el a hajam kárpótolt. Reméljük idén télen beindul a hóbigyó szerkezet, mert ha nem akkor jövõretuti építenek fölé egy fedett, zárható garazsat!

A levesért meg bocs.... ;D ;D :-[



#89
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Nati: :'( :-* :-* :-*

most hétvégén ism,ét együtt a banda!!! :D

#90
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Igen, az emlékek...

Én azok közé tartozom, akiben az emlékek olykor keserédesen törnek föl, s úgy árasztanak el engem, akár a tenger a sziklás fövenyt. A tenger - az emlékek zúgó, morajló árja. A sziklák - lelkem nap végére megdermedt, elfáradt idegrostjai.
Az emlékek hûsítõ árja azonban legömbölyiti a kiszögelléseket, kedvesen-édesen simogat belül. És én emlékezem. Újra élem a történéseket, látok, hallok, érzékelek.
Néha nagyon tudok emlékezni, és ez az, ami erõt ad a hétköznapok kõtengerében. Érzem, hogy van tovább. Mert bár újra munkanap van, és mindenki akit szeretek messze van tõlem, tudom, hogy hamarosan megint eljön egy nap, egy hétvége, amikor a barátaimmal, szeretteimmel lehetek, és a biciklikkel.
Mert bárki,bármit mond is, és bár valaha én sem hittem ebben: egyedül nem olyan jó tekerni, mint többedmagunkkal.
Az emlékek felelevenitik bennem azoknak az arcát, akiket szeretek, kedvelek, és akikkel -tudom - újra együtt leszek egyszer.

#91
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Hát igen.... Az esõ szerencsésen idõzített. :-* neki

Ti is így vagytok?: Csak ülök itt a gép elõtt és vigyorgok, mint egy vadkörte, olvasgatok, az emlékek még frissen élnek bennem... :)

#92
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D ;D ;D

azon gondolkodtam itt félálomban már lassan, hogy mit tesz egy kis esõ... szidjátok a fentierket ha esik, de mi történt szombat este?
enyhén lapos volt, picit volt pörgés csak Révibébi személyében a tûzkörül míg el nem kezdetzt cseperegni... aztán az esõ elõl a rakihoz vonulva egy láthatalan erõ által, ami valszeg a rakiból áradhat emlékezve a tavaly történtekre is, hirtelen mindenki megõrül, tombol a raki tetején, vagy a platóján, és mellesleg éret gyümölcsként lógva a tetõszerkezeten.... 8)

szal vivat esti esõ... ;D

#93
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Lor;
...de most már azért sem mosaxol meg :)
Amúgy én is kaptam az arcZOMBA hasonló dolgok miatt ;)


#94
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Sikerült nekem is gép elé kerülni! ;D
Ja, jó volt! ;D

Én is köszi mindenkinek aki ott, volt és segített tovagördülni a nehézségeken.

Tyitó:
Elosztó nálam.
L.Gabi:
13 kulcs is tuti megvan, bár nem néztem meg.
Mindkettõ a Tiszára megy . ;)

#95
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D ;D ;D
lor: drága a víz... hát még a tusfürdõ! ;D
ez egy teszt... meddig bírja a fórum lor szagát...? ;D

#96
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D jó logika... ;D



#97
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
akkor tovabb buntizek!!!
szokajtok csak a szagomat! :-)

mar gondolkoztam rajta, de...

#98
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Most már én is értem. Mert a szél keletrõl fúj... és mi van keleten? Miskolc... Na, és ott van ugye lor is.

#99
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
lor: ;D hát ha még azóta sem, akkor tényleg itt lenne az ideje, mert már értem honnan jön ez a szag.... ::) ;D

#100
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
ha azt nezem, hoyg vittem meg tizsta ruhat meg tusfurdot +fogkefet es meg torulkozot is!
es ebbol semmit nem hasznaltam!!!
akkor elmondhatom, hoyg megint jo minimal bulit csinaltam. :-)

@kala: khmm! :-)


arrol nem is beszelve, hogy lassan furdenem kene! :-/