Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

VIII. BMFTeam Találkozó (Sátoraljaújhely)

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
1082 replies to this topic

#101
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Ja igen: a kaja, nagyon finom volt. Mármint a leves, mert mi Zed-del ugye csak szombaton reggel jöttünk meg.
Én csak 1 tállal tudtam enni belõle, mert elõtte már jól bekajáltam hagymás-virslis-kenyeres grillel.

A sebesülteknek meg gyógyulást! Fõleg szegény Megyónak és Charonnak. Szörnyû lesz Megyonak, hogy 3 hónapig kell utána nyugton maradnia. Pont a legszebb idõben!(júli, aug.,szept)

Tyitó: és párodnak hogy tetszett az egész? Lehet, hogy nagyon rossz vélemény formálódott benne a sok üvöltözõ, bûzlõ bringásról... ::)

#102
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 posts
Nah!Én is nagyon jól éreztem magam,nagyon mayer volt,sajnos nem tudtam non-stop veletek lenni,de majd jövõre.Tényleg egész más most itt lenni a fórumon.Jövõre ugyanitt!

#103
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
JAJ,ezt mondta Rózsi.Ha ezt még összekombinálom azzal,h nem volt víz,ergo max gumi fogkrémet lehetett használni (rágó) ;D ;) De gonosz vagyok... :)

#104
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
kiralysag! :-)


@kala: en repetaztam is a levesbol!
bar csak le es virsli szinten! ;-)

#105
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,269 posts
EZER jók lettek a képek ;D ;D ;D JAJ ;)

#106
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Lovas_gabi;
az autós felszállításról Tyitoék tudnának beszélni :)
nem tudom,hogy bírták,ahogy randalíroztunk hátul,õk meg keresték nagyban a felvezetõ utat.
Ja,és Fityisz+Manka is Lkavart,péntek éjjel EZERszer felhívták Lorkát h hol-merre kéne menni,de a kilátóból nehéz volt felkalauzolni õket... ("Gyertek felfelé az a lefelé egyirányú utcán,és jó úton vagytok") Nagy LOL volt :)

#107
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
Nekem azért egy kicsit kalandosan indult a tali, mert nem tudtam pontosan, hogy hovaá is kell menni.
9.00 körül felhívtam LOR-t, hogy merre az arra?
Álmos hang beadja az itinert, én fordulok, megyek, de csak nem akartam odaérni.
Telefon ismét, újabb álmos hang, én meg hátra arc, gyerünk vissza le. Kiderült, hogy egy heggyel hamarabb mentem föl.
Beértem, nézem LOR-t, sehol. (azért 11 körül már elõmászott!Dumaparti, majd a Bruce féle túra, ami nekem nagyon tetszett.

A 37-es úton visszafelé kéredzem Orsit:
Menjek elõre egy kicsit
Válasz: Igen
Helycsere, majd egy hang hátulról: De akkor menj gyorsabban. HMmmmm 32-es tempónál gyorsítsak...
Uccu neki, 35-40 körül és nyomtuk Újhelyig. Montival. Elmebeteg csapat. ;)
Azután mászás a kempinghez fölfelé.("a hardcore CC-sek menjenek csak elõre!")
Rövid versengés fölfelé Bruce-val hát mit ne mondjak: Nem semmi volt. :P

Ja: RAVE megvan még a 13-as kulcsom? ;)
A Tisza maratonra elküldhetnéd!

Este a DH szekció ugrálása is jó volt, majd a padról lépcsõre érkezés LOR defektjével volt szuper.
Kaja: Este a Frankfurti(?) leves gulyás ízesítéssel.
Szuper forró és csípõs volt, de nagyon ízlett. Köszönet a szakácsoknak és a konyhaszemélyzetnek! ;D
Hazafelé a kocsimosás és a természet adta traffipax is megvolt, a bicajt csak le kellett törülgetni a víztõl. Szerencsen kapott el a zuhi.

Jövõre ugyanitt, ugyanígy, mindenkivel de ígérem, hogy most már két napra maradok!!
Köszi mindenkinek!

#108
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Ugye más sem bírta legyûrni az egész levest?
Elsõnek a hõfokra hivatkozva Lmentem kicsit bicózni,de hülye voltam,mert hidegen még inkább legyûrt az ERÕ,amivel az a folyadék bírt...

#109
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
;D felhívtam Györgyit, hogy hogy bírja ébren.........

épp aludt... ;D ;D ;D

:( csak Én nem bírok aludni a munkahelyemen??

Thommey: utánna járok a pezsgõs ösmerõsnek... ;D


#110
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Majd elfelejtettem: A kaja nagyon nyami volt! ;D
.
.
.
.
.
.
de még ma sem érzem az ízeket, olyan forrón ettem (hidegen is forrón... ;) ;D) a levest.
Hmm? Hámlik a nyelvem? Miaffene? ;)

Makilány és vízivó partnere:
köfke a "jutalomüdülésünket"! :-*

#111
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
;D lor: 8) átadom...

fáklyás dh kiráááááááályság ;D

jehova gyerekek rulez... fõleg amikor 3 csajszi egyszerre ment wcre... ::)

és a végén énekelbni sem énekeltek... hangosan... és sokáig ;D


#112
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,531 posts
NAGGYON JÓ VOLT!!! Jó sokan összejöttünk, a kerékpározás különbözõ fajaiból. Láttunk bemutatókat: sípályán DH-zás, lánc ugrás, asztalokról magasugrás a lépcsõre (brrrrr). Éjszakai fáklyás szlalom a sípályán, vaksötétbõl egy üvöltés: PÁLYA és elsuhan egy száguldó több bringából álló vonat a fáklyát oltogatva a bámészkodó emberek között. Nem volt semmi. Lensver megvilágította a hegyet a fejlámpájával.
Libegõvel fel (amit az idén sem mertem kipróbálni bringástól) és lerongyolás ezerrel a táborba. Nagy fék. Porfelhõ. Mindenki egyhangúlag ordítja: NE POROLJ! NINCS VÍÍÍZ!!!
A sípályát egyébként ki lehetett világítani. Ezt addig meg is tettük a sötétben, míg lámpa nélkül fel nem mentek a nyughatatlan emberkék. Elindultak fentrõl, erre valakinek persze mindig eszébe jutott lekapcsolni a világítást. DH vaksötétben.
Bringák mustrája, nyálcsorgatás, csere (persze csak egy kicsit). Üvöltözés, röhögés hajnalig. Éjszakai meglepetések a sátrakban. Álmos, nyúzott fejek reggel.
Egy kis TÚRA: IMÁDOM A ZEMPLÉNT: Turista utak??? csalánnal szederrel benõve legyekkel és szúnyogokkal. A jelzésen vagyok, vagy már eltévedtem érzés. A jelzés az útelágazásban pont az Y-ban. Most merre is? Olyan Zöld jelzésen jártunk, ahol még ott volt a tavalyi avar – ember nem járt arra. TENGERSZEM: Idén sem kaptam kedvet, hogy hûsítsem felforrósodott testemet abban a gyönyörû tóban.
ZEMPLÉN = érintetlen vad természet.
Baliba gondoskodott a világításról, Lor megoldotta, hogy lehessen zenét is hallgatni a világítás mellett: átszerelte a konnektort.
Vasárnap már a pihenéssel telt. Traccspartik, reggeli, sátorbontás, aztán eszeveszett rohanás, hogy a közeledõ fekete fellegek elõtt leérjünk az állomásra. A csapat végét azért elkapta a zuhé. A hazaúton megtöltöttünk egy vagont: a felét a bringákkal (30-at számoltam), a másik felét mi a személyünkkel.

Megyo a fáklyás szlalomozásnál borult. Kulcscsont törés és szalag szakadás. Tegnap 1-kor összedrótozták, holnap hazaengedik. 3 hónap.
Charon (én mindig mondtam, milyen veszélyes sport a foci), Megyo és a többi balesetesenek JOBBULÁST!

A kaja jó volt, elsõ éjszaka ugyan kicsit késõre sikeredett (Debrecenbõl cikkcakkban haladva késõn érkezett meg a bogrács), de azt hiszem mindenki lelkesen (kopogó szemekkel, összeszûkült gyomorral) megvárta az elkészültét: Milánói makaróni tábortûzön! Másnapi vacsora idõben elkészült a hatalmas adag, jó volt, jó csípõs. Extrém sportok rajongói voltak ott, hát ezzel is megbírkóztunk. Nekem nagyon ízlett, többször is ettem belõle.
Köszönet a fáradtságot és lehetetlent (megoldották a hatalmas üst elhelyezését a tûz fölött) nem ismerõ szakácsoknak és a Maki családnak (Rave Ace és Findli), akik lerendeztek körülöttünk mindent.
Örülök, hogy ott voltam veletek.
:-*Era

#113
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,067 posts
Üdv ITT!

Részemrõl a sajjna, hogy a vízhiány és a higiénikus környezettelenség leszólított egy panzióba! :-\

Legközelebb CSAK EGYEDÜL, vagy okos naptárnézéssel. :-[

Jó, hogy legalább néha láttalak Benneteket és köszönet Sittesnek a túráért, Findlinek és Révinek a szervezésért... Mivel is tartozom ???

Legközelebb az elejétõ a végéig ott leszek reszkessetek! ;)

Jaa! Valakinél esetleg az elosztós hosszabbítóm ???

#114
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
@mud:miert?!!! :-)
nem kelltem olyan keson!
~11. :-/

az ejszakai dh-ban semmi veszelyest nem lattam! :-)))))))))
bar en lattam!
hihi meg rimmelt is!


ja a suti hegyeket kulon koszonom edesanyamnak! ;-)

#115
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Jaj-jaj-jaj!
Még mindig nem pihentem ki magamat! :D
Ezer jó volt,hangulat,fíling,stb.Tengerszemes túrha volt a legkirályosabb (csak ááááááá a lábam! ),igaz,kapott is érte Bruce Parától,h egyes részei nem oldalbordáknak valók voltak.A fagyizós biciklizés is király volt,de a hajnali eséseket sztem egy hét alatt tuti nem heveri ki a combom.Ja,és sorry Mellon,többiek azt mondják,átmentem a gépeden sípályáról lefelé menet.SAUH tetszett,MG jó helyeket mutatott,csak ne lett volna ekkora számarányú,kötekedõ etnikum.
Szombat este végre egy kis alvás is volt,meghitt környezetben :-* :-* :-* (és nem a libegõ alatt,és nem is a kilátónál ;) )
Legközelebb vigyünk kazit,felvenni,ahogy Jorus és Mephi énekel :D

#116
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
;D ;D ;D
nektek sem? ;D
ha ezt tudom, nem fekszem le elõtte pár órával ;D

#117
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 posts
Para: Hát ti tekerhettetek volna felfelé, és akkor nem tart annyi ideig! :P
Charon: Szóval mindenki tanult valami ujjat! ;)


#118
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
;D "...lehetne korábban kellni..." :P ;D

állatok, kik 4kor elkezdenek DHzni, és ráadásul utánan 3/4órát tolják felfele a verdát... ;D

#119
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Rosszul mondod! It was awesome! ;)


#120
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 posts
Hát ez nagyon állat volt!
Teljesen más ezek után itt lenni! 8)
Csak legközelebb korábban kelhetnétek és akkor tudnánk mégtöbbet bicózni! ::)
Lor: te meg olyan õrült elmebeteg vagy, hogy le a kalappal! ;) vagy csak nagyon késõ volt már? ::)
összességében: IT WAS GREAT FUN!