Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VIII. BMFTeam Találkozó (Sátoraljaújhely)

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
1082 hozzászólás a témában

#61
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D majd aug 20 elõtt... ;)
addig majd kiscsomagban... de ne a cipõbokszot kezd ekl enni! 8)

#62
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

Ne tudd meg...
Lorka mondta mikor átmentem csomagokért,h benne volt egy ilyen szépség,elég intim helyen,vigyorgok nagyban,hazamegyek,forró fürdõ megenged,hát nem egy ilyet látok meg magamon is???Hogy hol,azt nem részletezném... :P


Meg szeretném jegyezni, hogy egy természettudományos lap kullancsokról szóló cikkjében olvastam tavaly azt, hogy a kullancsok szeretik ugyan a lágy részeket, de a legjobban a lágy, büdös részeket szeretik, mert ez az anyaméhre emlékezteti õket.
Tehát legközelebb ott tessék a legjobban - vagy mosakodni, vagy rovarûzõ ficekencét rakni!

Lenver: :'( :'( mikor jelenik már meg egy önálló könyved? ;)
..vagy ne várjak arra, inkább gyûjtsem össze a fórumos "besztoflenszver"-t? :)


Kedves Bruce, lor, egyelõre lusta vagyok, úgyhogy megadom nektek a Bestof... könyv jogát és bevételét is. ;D

Befújom magam OFF-fal, igaz, hogy iszonyat a szaga, meg az íze


Mért Era, te a nyelvedet is befújod/kened vele? ;D


A taliról, hogy mikor lesz ilyen megint:

Sajna ez már csak 1 év múlva, mert az év talija mindig a SAÚH-i szokott lenni!

zsömi: ezt a szivást!

#63
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
hi-hi he-he! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))
mar johettek is!

#64
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D lor: majd ha augusztusban megyünk Lillafüredre, ráveszem, hogy süssön... ;)

#65
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
anyu kuldheti a suti hegyeket!
megfurodtem...

kala: ejjj-ejjj

#66
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.236 hozzászólás
  • LocationSvájc
JAJ!
Úgy alászedtem ,hogy hétfõ este 9 re értem haza ;D
Kicsit hosszura sikeredett nekem ez a tali (csütörtök-hétfõig).
Amúgy eszméletlen jól érseztem magam veletek!
Köszönök mindent,fõleg Jorus mesternek hogy alászedhettem a bicójával ;D
A kaja fincsi volt habár a péntek esti kicsit késõn készült el.
Begbie: A pezsgõs-bombas üveges poént jövõre visszakapod!Ez a szemét péntek este begörgetett a sátram alá egy pezsgõsüveget én meg mászok be spiccesen és nemtom mire térddelek rá. ???Gondoltam kihalyítom de nem tudtam megfogni.Kb 5 perc után jöttem rá hogy a sátram tuloldalán van.Lehet hogy bevoltam iva? ;D
Lor: te kis kujon ;D ;D ;D Más lányával!!??? Ehh...
Amúgy akik nagy benyomást tettek rám: Zolle,Zsömi(nem 1szerü a te súlyoddal ekkorákat figurázni)Tez,Kala,Jorus,Kisvajda(te állat)Palmer,MG stb...
Zolle kihagyta a hétfõ tekerés legnagyobb poénját.A tekerés után gondoltuk iszunk sörikét a délinél mert még várni kellett a buszomra.Megisszuk,indulás hambizni.Zsömi elöre le a lépcsõsoron és elsuhan egy nõ mellett.Asszem a nõ beszolhatott neki valamit mert Zsömi egyik kezével valamit mutatott neki.De utána!!Akkorát esett hogy még nézni is fájt!!!Kb 2 percig csak fekütt a földön és röhögött persze 1000!! ;D ember látta.
Köszönöm a hétfõi túrát!
Ja és Zsöminek a tuti kajálásokat.
Jövõre ugyanott!!!




#67
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Egyébként az OFF és társai is csak 4 órán keresztül védenek. Az oltás pedig csak az agyhártya 1ik típusa ellen véd. Úgyhogy reszkessetek.

#68
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D :-*

#69
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
;D
Te Para vagy.... csak para nincs. ÉRTED???
Te vagy, tudom, hogy vagy, itt vagy, látlak. ;D

#70
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:o mi nincsen??

HÉÉÉ! ITT VAGYOK!

látsz?

hahó!

eeeeera-a-a-a-a!

áááááá...

tényleg nem lennék itt??

akkor most hol vagyok...?!

jaj...

;D nem aludtam ki magam... :-X

#71
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Szerintem egyszerûbb az én módszerem és sokoldalúbb is:
Befújom magam OFF-fal, igaz, hogy iszonyat a szaga, meg az íze is, viszont sem a kullancsok, sem a ragadós legyek, sem a szúnyogok nem szeretik. Tehát, mégcsak meg sem kóstolnak.
Most meg elég volt egyszer fújnom pénteken, hiszen le se mostam magamról és a közelembe sem jöttek az ilyen kellemetlenkedõk. Tehát, nincs szuri, nincs bennem kullancs, nincs para sem.

#72
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Szasz'

az oltás a kullancsok ellen csak az agyhártya-gyulladás ellen véd! a sok másik betegségre nem nyújt védelmet sajnos... úgy hogy marad a sok szag alapján kullancsoknak irritáló hatású kencefice hasnyálata...
és a bízakodás, hogy tényleg hatni fog, és nem bújik beléd a kisdög...

lor: édesanyád azt üzeni hogy fürödjél meg mielõbb, mert lekever egy maflást nevelõ szándékkal... ;D és különben is... büdösen nem ülhetsz asztalhoz, hogy sütizzz.... 8)

egyébként még ilyen sem volt.... tegnap 10percdenként azt hallgattam otthon, hogy miért nem vittem már haza fotókat a taliról, meg miért nem nyomtattam már ki a beszámolókat.... ::) ;D ;D mindezt Györgyitõl... hmm... a végén még hamarabb inul neki, mintÉn a kövinek... ;)

Csõváz és hátszél...
Joghurt legyen bveletek... mint ahogy BRUCE-al is volt vmi, csak valószínû az épp fortuna volt, amikor a monszterrel csinált egy elég lérdekes figurát lefele jövet.... ::) ;D

PéeF

#73
sianis

sianis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 323 hozzászólás
Nem kell tojni kullancsoktól....nagyon egyszerû a védelem ellenük...elmész az orvoshoz, felír egy oltást...elmész kiváltod->megkapod...ezután 2 hétre megint kapsz egyet, majd 1 hónap múlva megint ezután 1 év múlva megint és ezután már csak 3 évente kell menned az emlékeztetõ oltásokra....és akkor bevagy védve a dolog ellen....de mikor az elsõt megkapod már akkor is védve vagy....tudom egy kicsit macerás, de szerintem érdemes ennyit megtanni magunkért, hogy ne pusztuljunk meg...


Üdv: Sianis

#74
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
JAJ 2.0!
MG küldött infot kullancsokról,és most paraaaaaaaaaaaa!!!!!


#75
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
no comment! ;-)

#76
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
JaJ
Ezt most arra érted,amikor hátul találkoztunk,vagy amikor sátorhoz jöttetek? :) ( te Lor,akkor te most az én hálózsákomban aludtál? ;) )
Sátorban semmit,az elõzõ éjszaka semmi percet nem aludtunk,úgyhogy gyorsan horpasztás :)
A kullancsokat viszont sztem vagy ott szedtük össze,ahova ti mentetek,vagy libegõ alatt. ;)



#77
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
kala: mit csinaltal(tatok) ti?!
:-)

#78
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Jaj, eszembe jutott, hogy aki kíván látni párunkat realtime, akkor az trefort.net #cangasok_ide szoba!

#79
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Jaj, elmegyek bringázni egy napot, és megint 3 új oldal? EZER hozzászólás :)
Salát ma elvittük, megmutattuk neki a normafát, janit, ilyesmit. Elsõ körben a kaller (vmi 140 kilós "nõ") meghelyszínibírságolt. Aztán köv kör elõtt ettünk pizzát "frírájder leszek!" felkiáltással. Pistikéhez hasonlatosan bár mi nem a szõlõszemekkel hanem a pizzaszósszal a szánk szélén beszáltunk a fogasba. Megin jöttek a kallerok, de én (hahaha) odaadtam nekik a lukasztott jegyeket - nesze b*zmeg stílusban. Szóval Salával ma elvoltunk.

Aztán délután sala haza, jött Zsömi, vele is elvoltunk, nyomtuk a magyar nyelv megszégyenítését az ezerrel, a dologgal, a jajjal és az alászedéssel.

#80
zsomi

zsomi

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
Kircsi volt nagyon, ezerszer jobb mint amire számítottam, Mikor lesz megint valami giáns tali? :)