Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VIII. BMFTeam Találkozó (Sátoraljaújhely)

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
1082 hozzászólás a témában

#41
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Ha tudtuk volna, hogy nincs víz nem ide szervezzük...
de most már mindegy...


#42
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
lor, tudod Te milyen nehéz annyi sátor alját telepakolni? ;) ....majd még továbbképzést kell kérnünk a télapótól, hogy minden sátort sorra tudjunk venni.......jövöre meglátjuk :)

#43
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
onvedelmi nyeregcsovel sokkal jobban lehet vedekezni:) jovore lesz viz? mert ezt elore kene jelezni... csomo faradtsagtol kimelnetek meg minket, ha elarulnatok(persze ha ti sem tuttok rola, akkor bocs!) de komolyan:) a zokni meg ingyenboka vedo...
etnikum meg birja a szagat, ok sztem meg minket is legyoztek volna:)

#44
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
;D ;D ;D ;D ;D ;)
Nem is a te ágyad volt,pupák!


#45
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
beg: jo volt! ;-)
jojo: hat ezt nem gonodltam vona!


de egyfelekeppen lehet vedekezni ezek ellen!
bulizni kell sokaig! :-)

nekem nem raktak semmit az agyamba!

azt nem mondtam, hogy senkit! :-)

#46
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Ezt nem kellett volna mondani:)
Amúgy nem baj,ha az ember nem vált zoknit,mert megkövesedik a lábán,és egyfajta furcsa gipszként porral és izzadtsággal keveredve védõ bokamerevítõt alkot (és az etnikum ellen is véd,mert ez szinten túl õk sem bírják a szagát :) )

#47
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Tavaly volt víz? Miért nem szóltatok? ;D

#48
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Tavaly volt meleg viz, mégis beg és kislust akkor sem fürdött, még zoknit se váltott.

#49
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ja, fuggosatorral, es lelakatolt bejarattal... a fenykepezgetes ellen:) amugy telleg jo volt... nem lehetett kiahgyni:) megyo, mi csak annyit lattunk beloled fentrol, h tepsz le EZERrel, es eltunik egy fa. fent vartunk hatha visszateszitek, de nem.. elindulunk lefele, erre meg sehol senki... de most mar tudjuk, h legkozelebb nem kell se ruha, se tisztalkodoszerek, szal kell a bico, alkohol, vmi kaja, es a bico+szerszamok... meg a sator, habar alvas ugysem sok volt...
na cso:

#50
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Palmi, amúgy is örült, hogy talált egy nagy jägeres üveget a sátorban! Legalábbis azt hitte, hogy a sátoron belül van... ;D

#51
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
Mielött Beg nyakába varnátok, hogy a sátoralja új hely különbözõ tréfák megvalósitására,be kell, hogy valljam az 5letgazda én voltam!!! Persze nem kellett sokat könyörögnöm, hogy hû segitõkre leljek......emléxem pl.olyanra h számat elhagyta a "már elég!" kijelentés,mire az egyik fent nevezett személy "még ezt a Palmiéknak!" felkiáltással,és egy jégeres üveggel leintett.....
Lényeg h lesz még SAUH és készülünk.... -függõ sátorral- ;)

#52
zsomi

zsomi

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
Megyo: csak jókat, jobbulást, ilyesmi, azt meg hogy az esésedre az elsõ reakcio a fényképezés volt, azt ne vedd fel mert bárkinél ez lett volna ;) :)
Sala: Jövöre ugyanott ugyanakkor, "de duhlván" ;D

déli p.u.:...bárkivel elõfordul !? ...nem is estem nagyot 8)...

#53
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Kedves Megyo! Mi meg téged. És sok kitartást erre a hosszú, unalmas idõszakra. Nagyon rossz, hogy pont most, pont igy kell nyugalomra térned, de hálistennek ez a szünet nem örök, hanem egy rövidebb idõszak lesz életedbõl (öööö, remélhetõleg ;)), aztán te leszel a hegyek királya!!! Gyógyulást! :-*

#54
megyo

megyo

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Halihó,

Mi péntek este mentünk le erával. A vizhiány már akkor is rosszul esett, ha akkor tudom, hogy legközelebb
pesten a balesetiben fürdôk, hétfôn este, miután az összes csôvet kihúzták belôlem .. hát
Na szóval csendesen folydogáltak az események, péntek esti aggódás a kajáért, szombat de. túra a tengerszemhez, este
bámulni a srácokat ahogy ugrálnak, s a fáklyás szlalom...
Kétszer lejöttem, úgy hogy az utolsó 2 fáklyához olyan sebessäggel érkeztem, hogy nem mertem behúzni a
kormányt közéjük, nem úgy harmadszorra...
Mintha egy kicsit fájna a vállam, tapogassuk csak meg, hmmm ez biza eltôrt 14 éve tekerek rendszeresen de eddig ilyen nem volt :-(
Sajna pont a vége tört el, így egy fémhurok tartja a helyén amit 3 hónap múlva szednek ki.
Minden kihivást szeretettel fogadok a jövô évi maratonokra, nem lesz esélyetek ! :-)

Mindenkit csókol,
megyo

#55
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
Jaj.
Akkor te voltál.......
Nem baj lesz jövõre is SAUH ;)

#56
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás

Nem én voltam! Én csak adogattam! Az igazi tettesek lapítanak!


Valóban Beg csak segédkezett, az 5letgazda nem ö volt.......kik is lehettek??? ::) ::) ::)

JAJ.
Akkor tudom már,h miért volt az,h bemásztam a sátorba,és keresztbe X alakba két EZER méter nagy fa támasztott alulról,nem beszélve az EZER sok kicsirõl.


kala, máskor nézzetek körül és ne farakásra verjetek sátrat ;)

#57
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

Szia Beg! Várlak a sitten! Érezd itthon magad! :)


Tegnap vmi olyat írtam, hogy folyt.köv. Hát most akkor érkezik egy kis folyt.köv., bár fogalmam sincs, kit érdekel :)

És most már kicsit szûkszavúbban. Szóval kajálás után kezdõdött az igazi pörgõs party (ty, mint tyúkszem), amit szavakkal nem lehet visszaadni, meg kell nézni a videókat, a képeket, aztán vmire csak rájössz :) Tábortûz körüli pezsgõbomba, menekülés az esõ elõl a fedett helyen levõ raktrakhoz, ahol páran bebizonyítottuk(ták), hogy az ember tényleg a majomtól származik, ösztönös ügyességgel-bátorsággal ugráltak a tetõt merevítõ rácsozaton :) Meg aztán voltunk háztûznézõben is :) Nem értem, miért nem vártak minket szívélyesen és miért nem örültek nekünk ::) ....Shaunék:).... Majdnem az egész sátrát lebontotta miattunk... vissza kellett volna menni bocsánatot kérni :)

Ezután nemtom mennyi idõvel jött a zZZZZzzzZZzzzz, reggel pedig a kelés (nekem) 11 körül. Sajnáltam, hogy mindenki ilyen korán haza akar menni..... Én végül akkor indultam el, amikor már vagy 15en elmentek, viszont másik 15 fõ meg épp akkor kezdte elpakolni a sátrát :) (kisvajda team). Az a betonút lefelé vmi ááááááállllat. Imádom. Elõbb utolértem tamaskaa-t és MG-t, majd MG elõzte tamaskaa-t (akit a kormányán fityegõ hálózsák igencsak zavarhatott), én meg MG után nyomultam. Ekkor kezdõdött az igazán lejtõs, jó minõségû aszfaltos rész. MG mellé érek, kérdezem mekkora tányérjai vannak. Elkezdi mondani, hogy 38.... Mondom: oké, köszi, szia :D És elkezdtem nagytányér-kónuszon nyomatni :D 70 körüli top-speed jött ki, ami a lehetõségekhez képest nem sok (viszont pont a leglejtõsebb résznél találkoztam Rasékkal).

Még nem akartam hazamenni, Nagymamámékhoz beraktam a cuccomat, és bicajoztam még a környéken. Tök (ezer) jó volt :)

Na ennyi volt a mûsor mára, zárul sittes tára mára.
Én.

#58
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
JAJ.
Akkor tudom már,h miért volt az,h bemásztam a sátorba,és keresztbe X alakba két EZER méter nagy fa támasztott alulról,nem beszélve az EZER sok kicsirõl.


#59
sianis

sianis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 323 hozzászólás
Kullancshoz teszem hozzá, hogy a kis dögök elvileg alulról másznak rád....szóval sztem amikor 70-el döngetsz lefelé a hegyoldalban akkor nem igazán fognak veszélyeztetni, a szúnyogok sem, viszont ellenük tényleg kell a riasztó felfelé...


Üdv...Sianis

#60
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Sala:
Nem én voltam! Én csak adogattam! ;D Az igazi tettesek lapítanak! :)
A bombásüveg foci viszont én voltam, beismerem. Majd leülöm! :-[ :P