Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Redbull Dirtride 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
75 hozzászólás a témában

#41
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
hat szerintem kimegyek egyre...3 lesz a verseny de nezem az edzest ;D de meg LG vel egyeztetek...

#42
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Akkor majd dumálunk, mert én is csak nézõnek megyek igaz én bicóval! Te hányra mész, mert én még azt nem tudom hányra menjek!

#43
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
ja megyek ;D

#44
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Kérdezd meg/hívd föl a Procross azt õk biztos meg tudják mondani...

#45
LG

LG

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Kösz az infót! Nagyon rendes vagy de még mindig nem tudom, hogy mikor lehet menni pályát építeni mert mint már mondtam szivesen megyek oda lapátolni meg persze utána kipróbálni is!

#46
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Kisvajda sérülésed ellenére nézõnek/kamerázni eljössz?

#47
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
tom lassu vagy szal:

Helyszín: Budapest, II.ker., Fény utca "M" csarnok, (Kisrókus u.2) Mammut II. mellett

Idõpont: 2003.március 29. Szombat, 15.00 órától, edzési lehetõség 12.00 órától




Programok:
BMX Dirt Jump verseny

Mountainbike Dirt Jump verseny

Hip-Hop koncert - Connection

DJ Zero (Racsi)

Break Dance bemutató

Videó premierek

Szponzorok:
RedBull

Renault Clio

Fox

Spy

Circa

Mammut Üzletház

Offline Magazine

Viva +

Roxy Rádió

Belépés ingyenes

Pálya leírás: Fedett pálya, gyorsító rámpával, melyrõl két felé lehet nekifutni:
1. szimpla dirt jump ív, föld érkezõvel
2. dupla, egymást követõ ívek, föld érkezõkkel





#48
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
csa Lenti...
www.procross.hu
info ;D

#49
LG

LG

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Hogy felújítsam ezt a témát is, írok egy kicsit, mivel mindjárt itt a Dirt verseny és össz-vissz 2 oldal telt meg ezzel a témával kapcsolatban. Szóval mivel hallottam, hogy pénteken pályaépítés, én szivesen mennék ki pályát építeni. Csak nem nagyon tudom, hogy hol van az M pavilon vagy csarnok vagy mi a szösz. Szóval jó lenne ha valaki tájékoztatna ezekrõl.

#50
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
MAjd arra kiváncsi leszek. Neked mien bikeod volt, mert akkor gondolom téges is láttalak.. Hegyre nemigen jártok mi! DE ezt az offolást abba hagyom majd válaszolj privibe !!

#51
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
ismerem en is a tobbieket...en is indultam dirton csak amatorbe..2.lettem ;D ;D amator dualba meg 1 ;D 8)

lesznek majd videok is a honlapunkon!!

#52
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
kek bukos gyerek neve: ROB õt mindenki ismeri majdnem a Kelenföldi gyerek meg DANI!!! Lg indult a montis dirton, mert nem voltam kinn a hétvégen csak csütörtökön meg pénteken azt nem tudom... De jók a képek remélem lesz más is egy másik gyerek által...

#53
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
tbertalan: nezd meg ezt!! ;D
kep.tar.hu/csepelridersteam

zold fullface, expon ezust bukos---õ az LG

#54
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
LG ha minden igaz akkor tudom ki vagy ha ugráltál csütörtöjön is meg pénteken is a Sporton! ELég jól megy neked a dirt én ahhoz nem igen értek-... BortheR indulsz 29.én?

#55
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Mindenképpen több jump lesz...
Milán azt mondta, beszélt az Orcyval (Procross igazgatõ, szervezõ), és azt mondta, hogy lesz egy kib@szottnagy indító, és 3 irányba lehet menni... lesz egy olyan jump, aminek a kidobója a Rodeo dirtpálya kidobója lesz... elég, ha csak annyit mondok róla, hogy azt a Milán tervezte? (Szal az kellõképpen nagy lesz.... ) Aztán lesz egy görzidört nagyságú, mint a tavalyi kb., és abból kettõ, és lesz egy kisebb trails... szal, ha ez igaz, akkor király lesz...

#56
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Én is megyek a haverokkal, mint nézõk...
kiváncsi vagyok milyen lesz??
dirtboy

#57
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
jovanna..te is fejre estel:))) akkor iden is marad az egy jump....azt kesz az agyamat meg hagyd beken

#58
LG

LG

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Egy kicsit hiányos az agyi kapacitásod, lehet hogy a tegnapi fával való tálálkozásod miatt!!! Na mindegy tavaly csak 1 jump volt, bár én azt hallottam hogy már tavaly is kettõt akartak, csak nem tom hol férne el kettõ ott. Tavaly is szûkösen volt az indító+ jump!

#59
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
en is megyek...aztan letolok mindenkit ;) teged is LG ;D ;D szerintem meg 2 jump lesz mint tavaly nem?! ja Lenti nezd meg a Mountainbike Ski topicot... hat nem tom...

#60
LG

LG

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Zöld CHUTE-om és egy D.J. III.-asom van. KÉt vagy egy jump lesz a redbullon?