Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Redbull Dirtride 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
75 hozzászólás a témában

#1
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Ha megfelelõ helyen keresel találsz dh-st és ezt a kérdést, hofy csak teleszkpos cangával lehet dh-zni ezt hpogy érted? Mármint full merev bicoval lehet-e? Lehet csak nem biztso, hogy kényelmese és tartos! Logannel és 21colos vázzal is ugronak Kápolna 2 est akkor nem a bicon múlik ;)

#2
RobScabRóka

RobScabRóka

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
LG és a töbiek!Szarjátok le a tv-t!A szezon még csak most kezdõdik!!! ;D ;D ;D
RODEO TRAILS!


#3
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
red bullon nem az Ádám volt a szpíker....ez 100%... ;D jó fej ez az arc...

#4
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Lor,írd be a keresõbe azt,h "Bíró Ádám" oszt' megtudod a frankót ;) Jómagam ugyan max. 2-3 versenyen hallottam,de annyira nem volt kaksi,mint ahogy azt a többiek mondják mindig,és az tény,h lelkes egy csávó.Bár az is igaz,h pl. a 24 hson csak az uccsó 1 órában hallgattam,és ezért más lehetett ugyanaz egy egész napon át.
De hallgatok,mert ha megint olyan fight lesz,mint a Mecsek topikban,az az én lelkemen fog száradni. :-X

#5
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás

"kis kedvenc bemondónkat"


ö ki lenne?

#6
DANi

DANi

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás
Lenti téged láttalak a Fixen, nyomtad a kánkánt, ott viszont én nem voltan... :(

#7
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Ja robé szép volt, styleosan kilassították...

#8
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Pedig te se rosszakat adtál be ez látszik is az eredményen.Robnak szép volt a heelclickere?

#9
LG

LG

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Én láttam! :( Végül is tök jó volt: Volt sok Beni-jump, hátraszaltók, vázpörik... stb. Montinál is mutattak kb. mindenkit: Janikát, Gizmót, Rob-ot kilassítva heelklickernél, a danit is egy nofoot x-up-al... Szóval tök jó volt. Azért egyet nem értek! Én miért nem voltam benne még egy fél másodpercre se? Tényleg azért jó érzés lett volna...

#10
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
lessz ism nem????? ha igen mikor??

#11
ppüsi

ppüsi

    vendég

  • fórumtag
  • 222 hozzászólás
Sajna én sem vettem fel, nekem pl a barátnõm szólt, hogy nézzem!! ;D Rendes csajszi!!

De tényleg inkább bmx volt!!!

#12
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
nem... azért szoltam, mert nem volt már idõm bekésziteni a videot..
nem maradtál le sokrol. csak bmx volt, meg 1kis triál

#13
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Hát sajna lekéstem nem vette fel vki?

#14
ppüsi

ppüsi

    vendég

  • fórumtag
  • 222 hozzászólás
Vazzeg, ez a mûsorvezetõ gyerek totál hülye volt a témához!! >:( Én dolgoztam egy évet a tv-nél és egyszerûen nem értem, hogy "profi" mûsorvezetõk miért nem veszik a fáradtságot és tájékozódnak az adott témában, mielõtt mûsort csinálnak!! >:( Röhej volt ez a Tinyó vagy hogy hívják!! ;D

#15
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
nézzétek ma 8 kor a vivát, nagy kaland és benn lesz a dirtride! Ha késõn szóltam bocsi!

ha a moderátoroknak nemteccik a nagybetü.. hát javitsátok ki.

#16
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Mikor lesz legközelebb ilyen hasonló dirt jump verseny?

#17
LG

LG

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Szerintem is király volt az a rámpa, nagy volt de mégis lehetett rajta nyomni a trükköket! A második jump is jó volt szerintem, ötletes kis transfer szerû dirt. remélem nem csak ezen az egy versenyen használják az ilyen nagy kidobót. Jó lenne ha más dirt versenyeken is ilyen kidobók lennének. Szerintem ez egy kicsit növeli a szinvonalat is.

#18
RobScabRóka

RobScabRóka

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Szerintem k. jó volt a nagy jump,ilyen kéne még, meg nagyobbak!!!! ;D ;D
Kár hogy a milo nem tudja megépitteni a Rodeo trailst,tudniillik az a rámpa az õ kidobója volt...ehe. ;D ;D ;D
A többi jump nudli volt. ;) ;D

#19
lyeti

lyeti

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
A Bikkmakkban vagy a helyi kerékpárboltban úgyis megtudod! Tényleg mikor lesz? :D
A "kis kedvenc bemondónkat" meg nem lehetne úgy 7-8 lábban elrugdosni a tuggya hova?

<<<lyeti>>>

#20
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Azétz Gizno sztem már nem fejlõdik nem tanul ujakat de azért amit tud az még mindig elegendõ volt a 2. helyre. Kancsonak láttátok a No control ugrálását a gyakorláson a nagy ugraton?Elég komoly volt de jól meguszta. LEgközelebb mikor lesz hasonló verseny?