Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Redbull Dirtride 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
75 hozzászólás a témában

#61
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
;D ;D LG én is voltam a Spoton csütörtökön gyalog pénteken bicoval! Azonkivûl mien Konad és Dirt jumpered van?

#62
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Berci: jó-jó 29-e még messze van, de nem baj, ha beszélünk róla! A lépcsõknél jó lenne, amit danee is mondott.

De én inkább arra lennék kiváncsi, hogy mennyi lenne a közelítõ létszám.

Kûlsõst hozhatok? ;D

#63
LG

LG

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
A TOPICHOZ HOZZÁSZÓLVA ÉN IS MEGYEK DIRTRIDRA. VOLTAM MAR IDEN EXPO DIRTÖN IS. KONAM VAN MEG EGY DIRT JUMPEREM.

#64
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Ezt még ráérünk tárgyalni hol és mikor találkozzunk....

#65
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
én is bikeal megyek! mitszólnátok a mamut 1 elõtt, tuggyátok ott a lépcsõnél.

#66
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Ja végülis találkozhatunk bár nem tudom ki megy bike-al én tuti azzal megyek!!! mondjuk csak nézõnek, mert nem hiszem, hogy be merek ott vmit ugrani...

#67
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Tali pl Marximban ;)

#68
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Mondom, hogy talizzunk! Mittudomén találkozunk egy megbeszélt helyen, és onnan megyünk a jumpot megnézni. Na akkor ki, mit mond?

#69
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Természetesen mi is megyünk!
(remélem nem az lesz,mint a DHBP-n,h a tömegben a fele társasággal nem találkozunk)
Szóval ott lesz pár budaörsi tutira + szerény személyem + remélem a Lorka + ... +... stb. :)

#70
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
kimegyek, de csak mint nézõ. Bár lehet, hogy a gyakorlásra is. nemtudom, mekkora ugratók vannak. télleg lehetne belõle egy nagyob találk.

#71
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
oké akkor majd oda megyek!! CSak akkor nem ha nem lehet kapni a régi drop offba külön becsuszót, mert ma sajnos eltört :'( :'( :'( de nekem szerencse semmi bajom se lett! Mondjuk csak az egyik becsióuszó így nem ett az, mint a DHbp-n...

#72
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Gyakorlás 12:00-tól aznap... ;)

Yanee írta :)

#73
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Ha minden igaz én is megyek de csak nézõnek nézem a többi havert aki indul aztán szurkolok nekik! Remélem majd érnek el jó eredményeket is!!! Nem tudjátok, hogy elõtte lévõ nap lesz gyakorlás? MErt megnézném az ottani legkisebb ugratot hátha azt még eb tudom ugrani! ;D

#74
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Több érdeklõdõ nincsen? Azt hittem nagyobb vihart fog kavarni egy efféle rendezvény, amibõl akár egy nagyobb tali is lehetne! :o

#75
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Én tuti megyek, de csak mint nézõ. Te nevezni is fogsz, yanee?
És csak emixesek lesznek?

#76
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
hát senki nem nyitott ilyen témát?! tehát 2003. március 29-én 2. kerület fény utca mammut 2 melletti m csarnok. belépõ: ingyenes. nevezni nemtom hol lehet (vki mondja meeg privibe vagy ide) 15:00-kor kezdödik, eddzés lehetõség:12:00-tól. ki fog nevezni?