Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Redbull Dirtride 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
75 hozzászólás a témában

#21
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Mi is kint voltunk és nekem teccett, amíg kint voltam.
Tök jó a helyszín, tágasabb mint tavaly, a dirt-ök is jobbak voltak (nézõ szemmel). Ja és végre jó volt a zene is, változatos volt, végre volt rap is, kurva jó kezû volt a dídzsé. Ja és végre nem a megszokott "kis kedvencünk" volt a fõbeszélõ.

A kiskamaszoknak ;) meg elismerésem!!! Rob, LG, Magelanna, Kancsó... (bocs attól akit kihagytam) ügyesek voltatok komolyan, csak így tovább!
Janika is sokat fejlõdött nagyon.

#22
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
igen o volt..
en indulok!!!! most is mentem volna de hat a kezem:(((

#23
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Akkor õ volt és azért nem volt ismerõs arc nekem. 2001- fekete polarX + piros Mozo és a selejtezõbe egy kicsit borult a k.p. után,... Azért jövõre is kimegyek megéri igaz csak nézõnek...

#24
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
A kormány pöris szerintem Lekka Ferkó volt Debrecenbõl!
Bár nem voltam ott de tudom hogy nevezett és õ szokott kormánypöriket nyomni!Piros Mozo telója van így talán könnyebb!

#25
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Biztos nem vágom kiaz! Az lehet aki a nagyot is ugrotta.. õ neki volt 2001 es polarX-e iaz az tavaly elõtti...

#26
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
tavalyi polarx
videok? talan jovoheten...

#27
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Az jó akkor megvan mind a 8emeber. Nem tudod mien bike-ja volt annak aki a k.p nyomta? Videok mikor lesznek?

#28
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
a Dani is bekerult..
meg vol meg egy srac aki k.p.-t nyomot rotorral:)montin!!!

#29
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
És a másik 5 mien sorrendbe van? Azt tudom benne volt a Kancso, Rob, Zsolt a másik kettõt nem tudom. Ha tudjátok ki volt az a kettõ akkor megírhatnátok. Dani nem került be?

#30
magellana

magellana

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
én is ugrottam, de most ugrottam életemben elõször ilyen jumpot, aztán trick csak2foot 2hand jött össze de tetszett. csak3-at ugorhattam, de nevezni még az ingyenredbullért is megérte. kéne építeni a hegyre egy ilyen nagy íves dirtjumpot és jövõre lenyomom az összes lázárt! kár hogy nem tudtam többet gyakorolni, mert a nagyjump is érdekelt, de nem akartam olyat nyomni mint a kancsó. nem fújt szél és nem volt mi elfújja 1* a jump végéig. kép vidót adjatok ha van rólam!

#31
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
udv!
1,Janika /360, nohand, 1lab table, x-up/
2.Gizmo/superman, nohand, 1lab zaszlo/
3.LG/nofoot can-can,nohand suicide ;D, superman, 1lab table/
hat ez lett a vege...szerintem BUNDA..es aki kint vol az lathatta mi is volt >:( >:(
dehat az a redbull buko...sokat ert a Gizmonak:(
nem vele van bajom, a birokkal...
de Robnak igaza van: ez freeride, es csak elvezni kell es tolni 1000-rel ;D ;D azer jo volt...
ja lesznek fent a CSRT honlapon videok!!!

#32
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
udv!
1.Janika /360, nohand, 1foot table, x-up/
2.Gizmo/superman, nohand, 1foot zaszlo/
3.LG/nohand suicide ;D, nofoot can-can, superman,1foot table/
ez a vege...es hat szerintem BUNDA!!!!
Gizmo fele olyan jol nem ugrott mint a Lenti..dehat a Gizmonak redbull bukoja volt es ez a fontos...
hat mindenki ertekeljen...lesz majd video is a honlapon!!!


#33
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Kancso hát nem tom mert az én tippem: Janika, Gizmo, Lenti, Rob, Zsolti meg még aki ugrott a nagyon csak a nevét nem tudom de ott volt a Sport kiállításon is...

#34
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
Én is utánatok mentem nemsokkal, maradtam még bmx selejtezõre, kb 1orát, csak elezdett nagyon fájni a lábam, sõt, mellesleg elkezdték ezeket a gyökérségeket, hogy ki fujja fel elõbb a bike-ja kerekét, stb >:(... baromi uncsi volt! >:( egyébként az ugrások jok voltak. 8)
azt nem tudom, hogy ki jutott be, de vannak tippjeim:
Kancso, rob, k. jani, ezek biztos.

#35
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Na kin voltunk de csak a selejtõzõt vártuk meg abból is igazán a monti érdekelt utána mentünk streetelni. Aki tovább maradt az majd megírhatná a montisoknál ki került be a legjobb 8ba és a helyezésekre is kiváncsi vagyok. Lg nagyon szépket ugrott gyakorolni se volt ideje de ha jól gondolom õ bekerült a legjobb 8ba... Aki csinált képeket az szóljon...

#36
Deathrider

Deathrider

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
Oké akkor biztos megtalálom! Biztos nagyon sokan lesznek, mint hallom tavaly is sokan voltak...

#37
DANEE

DANEE

    vendég

  • fórumtag
  • 199 hozzászólás
tegnap törtem el a lábujam, ennek ellenére persze kimegyek, de nem bringával. Mikor lesz vége? hányra érdemes kimenni?

#38
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
mindenki jon!!
nezz feljebb irtam infot...ragadj terkepet es odatalalsz
vagy kovesd a tomeget ;D ;D

#39
Deathrider

Deathrider

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
Le tudná nekem írni vki pontosan, hogy hol lesz ez?? Mert az vágom hol van a Millenáris park de, hogy ott hol vagy ki lesz írva meg fogom találni?
És egyébként ki jön?

#40
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
ok. Akkor madj dobj egy privit, hogy mikor mész! Lehet én BortheRékkal megyke csak velük még nem beszéltem , hogy mikor mennek...