Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#121
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
a Nicolai az nagyon dúúúrva, már nézegettem régebben, szvsz Biczónak az való!!

Maul jössz velünk akkor deszkázni?
Come on! It's on

Korn

#122
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Na. Tök jó! És Ti kerestétek meg õket, vagy fordítva? Én is megnézném, de itt zegen nem valószínû hogy találok ilyen újságot. Esetleg be tudjátok scannelni vagy valami?:)

#123
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts

Matt! Te nagyon beleszerettél ebbe a weylesbe:) Beszélj Conorral vagy PTommal, nekik is ilyen van:)
Különben szerintem sem lenne rossz bolt Rob bringája(így látatlanban:) )
De persze nézegess körbe.
Publikus az ár amennyiért elmegy a kona?


Matt tegnap belinkelte-de az apróban is megtalálod: bullit csak ez van..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#124
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts

És van valami apropója?Vagy csak úgy?
Bringabemutató, ride, tagok, minden kompletten?

még aleogangi sztori jelent meg.. de még én se láttam--de a téma ez
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#125
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Matt! Te nagyon beleszerettél ebbe a weylesbe:) Beszélj Conorral vagy PTommal, nekik is ilyen van:)
Különben szerintem sem lenne rossz bolt Rob bringája(így látatlanban:) )
De persze nézegess körbe.
Publikus az ár amennyiért elmegy a kona?

#126
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
:)
másrészt a weyless ~ugyanolyan. igaz bonyolultabb beszerezni + még venni kel hozzá tagot, de sztem még úgy is olcsóbb lenne. és az új is ) van rá 5év gari.

#127
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Hi,, én is ezen vagyok.. és szolnoki.. még levelezek egyet-mert nem olyan idõs a bike-és elsõ tulaj-és azt mondja hogy nagyítóval lehetne rajt karcot keresni,, meggondolandó.. még nézegetem, fontolgatom-175ért jó ár..!!
Most még megnézem amit hulp linkelt-de drága lesz az.. mert németben a bullit 1439 euro mínusz Maul 10%-ja akkor is átszámítva 320-és az bazi sok 2X rob bicaja.. márpedig rob nem járt vele versenyre!! nézzétek meg az apróban a bicajt!-látjátok majd..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#128
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
hahó
én azért nem tennék le a használtról csak azért mert használt.
gege is használtan vette a bighitet, akkor az már mindjárt nem jó?
evvel nem azt akarom mondani hogy mindenképp azt a bullitot, de egy esélyt én adnék neki. megnézed és ha nem tetszik max nem veszed meg. rob-ot igaz csak fórumról ismerem de mintha ugy emlékeznék hogy ilyen vitrinarcnak lenne csúfolva ;) ((nem bántásból :) mielõtt még ban lenne belõle :D ))
szóval én megnézném.
thez pike-ját meg kerekét se bántam meg...
persze az uj cuccnak meg van a maga varázsa, a tudat ogy uj, ez egyfajta biztonságérzetet ad. de ÉN, ismétlem én ) a magam esze szerint, nem adnék több mint százezer forintot ezért az érzésért.

van hó! jeah ))

#129
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Találtam neked bicajt Biczó. Nicolai UFO ST 1500 EUR, igaz csak X-Fusion rugóstaggal, ha Fox kell, az már 200 EUR felár, viszont kifejezetten durva freeride-ra, és slopestyle-ra ajánlják. Nézd meg, www.nicolai.net

#130
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
McClane, folyamatban van az e-mailed intézése, majd szólok, ha van annyi, hogy elgyere, mert mondjuk már nem tudom hova tenni õket. Koczkáéknál van már a 3ride újság, Maul? Te láttad már?
Biczó, szerintem vedd meg azt a SC-t Fox rugóstaggal.

#131
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
És van valami apropója?Vagy csak úgy?
Bringabemutató, ride, tagok, minden kompletten?

#132
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Ezt már meg is beszéltük Mcclane ...!-köszi a lehetõséget!

Maul te is válaszolj! Vagyis megyünk-és jössz te is! és kész! a 7végén megyünk!

Mcclane mivel csak péntek este érek haza-nem bérelnél cuccot--nadrág- meg szemcsi-meg cipó- meg deska-meg kötés kéne... te is mész nem?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#133
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Biczó jössz velünk csúszkálni? :)
Come on! It's on

Korn

#134
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Trueman -->freeride magazin!!!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#135
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Köszönöm a segítséget-és a javaslatokat!!
Hulp ne hari de egy napot voltam otthon karácsonykor-(1,5-öt) pontosan Szent-este nem akartalak ezzel zargatni.. sms-ben küld el a számlaszámod és utalom!!ok?! az a leggyorsabb!
Köszönöm amiért bevitted!
Mcclane tankot már régóta szeretnék-gyerekkori álmom egy 40 tonnás dûnebugi..
Tegnap kitárgyaltuk Maullal a témát.. és arra jutottam hogy újjat veszek.. Hulp a 2006-os modell 306e-5th elementhel)és +9e felár a fox 5... és ez a legújjabb- a hibike.de -n is néztük de ott még drágább-még Maul 10% os engedményével is drágább-de ha tudtok olcsóbban akkor szóljatok áhm!

Mcclane a 150/75 =3 ezért még kapsz!:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#136
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Maul! Mi ez a 3 Ride? Az a fr magazin?

#137
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Sziasztok pajtik!

Megjelent az új 3ride! Vegyétek, mint a cukrot, mert most vagyunk benne!!


Biczó! Új gépet vegyél!!

McClane! Mikor megyünk boardozni..??

#138
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
akkor én iiiis

Biczó drágakis barátom látom nem bírsz nyugton ülni a valagadon, neked mindig kell valamit csinálni :D
na de nem baj, ezért szeretünk
na meg a 150/75-ért ;)


szal az én véleményem szvsz már ismert: használt cuccot soha!
persze a gyári vadiúj is lehet hibás.....

de neked Biczó drága kis barátom valami iszonyat megabrutál felsõkategóriás rombolót javaslok, mivel ismerlek :)
szal szvsz ha veszel egy tankot, az pont jó lesz :)

nem ezzel a SantaCruzzal tekert az a csaj Leogangban? (tudom, hogy nem ott, hanem a másik pályán, de annak nem jut eszembe a neve)

egy kis síelés - snowboardozás valamikor?

Hulp mail?
Come on! It's on

Korn

#139
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Na, akkor én is beleugatok egy kicsit a témába. Szerintem vegyél Bullitot, és újan. Ha jól tudom most azért ennyi mert kifutó modell, szóval ha nem használtat akarsz, akkor már nem sokáig lehet ilyet kapni. Szerintem még gyûjtsél két-három hónapig aztán vegyél egyet újan. Most nem azért, de én tuti nem vennék egy freeride gépet használtan. Fõleg nem Bullitot, mert azért azok között vannak korosabb példányok is, mert már viszonylag régóta gyártják. ennél olcsóbban szerintem külföldön sem kapod meg, vagy nem éri meg a különbséget. Az idei Bullitot már használhatod 200mm-es villával is, bár szerintem a 888 200mm-vel kicsit sok bele. Inkább egy 18 centis Boxxer, vagy Slider (mondjuk ezt meg nem venném). Egyáltalán mennyit szánsz rá? Mert mondjuk a VPfree, meg a Demo8 azért jobb bicajok, csak itthon nem nagyon hasnálnád ki.
Más. A hátsó agyat bevittem a Koczkáékhoz, várom az ellenértékét.
Lassan elkezdem az igényfelmérést a nyaralással kapcsolatban. Leogangba mennénk az ideihez hasonlóan augusztus közepén. Csak azért lenne ez fontos, mert januárban le kellene adnom, hogy mikor szeretnék szabadságra menni. Gondolom ezt Biczónak, meg McClannek is le kell jelenteni nemsokára.
Aztán ezen kívül én még szeretnék elmenni egy hétre július közepén is, ha elengednek. Arra meg jó lenne mondjuk Pila, vagy a Garda-tó környékén valahova. Ezek csak ötletek egyelõre, szóval várom a hozzászólásokat, hogy kit érdekel egyáltalán, és melyik.

#140
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts

Itt nézegettem: még hulp adta.. de nincs rózsaszín?...:)


PIMP ride lesz?:)
Én is azt mondanám mint LL. Rob ha jól tudom alföldi. Szóval megkíméltnek mondanám egy ilyenhez képest. De tényleg kérdezz utána.
Hosszú útban gondolkodsz?