Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#101
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nem tudsz egy kicsit jobban vigyázni magadra? Olyan vagy mint a Sebezhetetlen c. filmben a Samuel L. Jackson. Tök mindegy mit csinálsz, mindig lesz valami bajod. Egyébként én is jobbulást kívánok.
Maul, akkor pénteken délután, olyan 1 körül kinézhetnénk a szánkópályához, hogy mi a helyzet. Esetleg jönne még valaki? Megvan már a 3ride, Maul?

#102
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.236 hozzászólás
  • LocationSvájc
hehe :D
most már megint mit csináltál?
amugy jobbulást
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#103
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás

Szombat akkor paintball? Jó neked is Cornel!


Én tegnap szétcs*sztem a bal kezemet, ma bemegyek a kórházba egy röntgenre...

#104
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp! Én benne vagyok!

Pénteken mehetnénk!

Használt cuccot én sem vennék...

Szombat akkor paintball? Jó neked is Cornel!

McClane! Én jövõ hétvégén pesten leszek, szóval nem megyek...

#105
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás

Esetleg megvan valakinek a Nero 7? Csak azért kérdezem, mert nálam nem jól mûködik az audio CD írás, nem tudom, hogy miért. Minden CD ugrik gyakorlatilag folyamatosan. Akkor is, ha nrg file-ban írom, szóval a dolog független a CD-írótól, meg a lemeztõl. Sõt, ha hangerõ beállítást is akarok, akkor meg a felénél lefagy. A 6-os Neronál semmi ilyen probléma nincsen.


Nekem megvan, de óránként új kódot kell generáltatnom hozzá, mert megáll. Amúgy jó.

#106
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás

értve vagyok, thx )
akarok pénzt! :D

néró7 nincs meg.. ilyenkor én azt szoktam h "...ssza meg az uj verzio! jo volt nekem a régi is" ;)



Pénzt azt én is akarok, majd szóljál, hogy hol lehet eredményesen akarni. :D
Nálam is ez lett a megoldás, jó a régi is.
Pénteken, szombaton nem megyünk el egyet tekerni a városba? Egyet ökörködni a hóban.

#107
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
akkor a most hétvégi deszkázás lefújva, átraktuk jövõ hétvégén szombatra
Come on! It's on

Korn

#108
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
értve vagyok, thx )
akarok pénzt! :D

néró7 nincs meg.. ilyenkor én azt szoktam h "...ssza meg az uj verzio! jo volt nekem a régi is" ;)

#109
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Esetleg megvan valakinek a Nero 7? Csak azért kérdezem, mert nálam nem jól mûködik az audio CD írás, nem tudom, hogy miért. Minden CD ugrik gyakorlatilag folyamatosan. Akkor is, ha nrg file-ban írom, szóval a dolog független a CD-írótól, meg a lemeztõl. Sõt, ha hangerõ beállítást is akarok, akkor meg a felénél lefagy. A 6-os Neronál semmi ilyen probléma nincsen.

#110
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
De ha egyszer használtat akar venni, akkor had vegyen. Én tuti nem vennék. Pont az alu olyan anyag, hogy egy idõ után kifárad, aztán akkor reccs, lehet akármilyen kicsi az ugrás, illetve megkímélt a váz. Azért a Jenny sem egy álom felfelé, annak ellenére, hogy azért lehet tekerni is. Azért a 4 forgáspontos bicajok (olyan mint a Jenny, meg a Coiler) korlátozottan alkalmassak a felfelé tekerésre, de persze nem árt egy jobbfajta rugóstag sem. Azért a Norco az már tényleg más katerória.

#111
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jenny 13 centi, Norco 20 centi... ez a különbség...

Az meg ne legyen mérvadó, hogy super t utatugrott 100 milis vázal, mert lehet utána eldobta....


Ja és a 5th element elég lófos, azt ki kellene cserélni...

Meg ha kirakatbiciklis, ha nem két és fél év, az két és fél év....

#112
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
jaja, énisénis! :D
és akkor kiprobálom és veszek egy weylesst :D

akkor coiler jobb felfele ? vagy mitõl függ ez a kevésbé pogózás téma? Maulé pl kifejezetten fárasztó tud lenni felfele :D de mondjuk egy jenny sztem bõven elviselhetõ kategória.

#113
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Egy korábbi hozzászólásomban már akartam írni a Bullittal történõ felfele tekerésrõl, csak aztán abból kiindulva, hogy tavaly hogy mentünk Kõszegre, inkább lemondtam róla. Szóval felfelé legkevésbé sem alkalmas elsõsorban az egy lengõkaros kialakítása miatt. De teljesen mindegy, mert a durvább felfeléken úgyis toljuk, a nem durvákon meg miattam úgyis lassan megyünk, szóval tök mindegy, hogy mozog-e a bicaja, vagy nem. Vedd meg Biczó, mert ki szeretném próbálni, hogy milyen a SC.

#114
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
ha számít valamit biczó akkor szerintem jól döntesz ;)
mivel legtöbbször hazai körülmények között fogod használni, azaz nincsenek többezer magas hegyek, nincs felvonó, szóval valahogy fel is kell szenvedni a biciklit a hegyre, no meg a lefelék általában némi megszakításokkal vannak, hú hogy fogok kikeveredni ebbõl amondatbol :) szóval egy ilyen bico okos megoldás szerintem ilyen körülményekre.
asszem drop in-ban volt egyszer t klassen. kapott egy hecklert hogy tesztelje. elõl dirt jumper 130mm hátul meg fox 100mm. akkora útátugrást adott be hogy csak lestem. ugyse benderezni akarsz. jó döntés. irigykedem :)

weyless meg tényleg nagyon tetszik de pénzhiány miatt hiába beszélek bárkivel is :( álom marad egyelõre.

kicsit kusza lett ez a hozzászolás. az a lényege ha tehetném én megvenném a bullitot és használnám szépen háromtányérral fel s alá a kõszegi hegyekben )



a nagy irigykedésben el is felejtem hogy ma is tök jót ökörködtem a hóban utcán ) szóval örülök hogy van a px és tök jó érzés hogy hidegben is mozog a teló. és szeretem a biciklim, meg a biciklizést )

#115
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.236 hozzászólás
  • LocationSvájc
tudom, hogy nem az apro de biczaj

Ha esetleg kellene Mo egyik legjobb Boxxere neked olcsobban odaadom.
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#116
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ez végül is szép kis bicaj, ha jó állapotban van, akkor szerintem vedd meg Biczó. Meg ajánlom figyelmedbe errõl a géprõl a hátsó váltó, váltókar párost, meg a féktárcsát próbáld meg valahogy megszerezni. Hope tárcsa, rohadt jól néz ki, meg talán nem is megy bele olyan könnyen nyolcas, nem fog ciccegni. Láthattam én ezt a bicajt a tavalyi Kona találkozón Kõszegen? Vagy õ nem az a rob?

#117
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
a mostani ugyan ekkora 17"os nem kell nagyobb-kicsi kezelhetõ paripa kell-M-st vettem volna én is a technikai adatok alapján- a coiler is 17" os az hogy m, l tök mindegy -néététek meg Maul M-es gépszörnyét! oriási-és M-es, ez pici M-es..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#118
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Jah. Marad zseton új villára:)
Nem lesz ez kicsi neked?

#119
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Már beszéltem Rob -al azt hiszem eldöntöttem-nem akarok annyit költeni rá.. és ez egy 2 éves kis bullit-ami nagyoon pöpec állapotban van! szóval ez lesz a nyerõ-itt a használltság ról azt kell tudni hogy az én szememmel mérve nem használlt!! és nézzétek meg ti is: http://apro.bikemag....hp?siteid=69008
És kényelmesen ki is tudom fizetni.. szóval megveszem!!! már tuti..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#120
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Maul!!! merre vagy?! gyere deszkázni..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!