Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#1141
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás

Cornel! 10-nél többen nem tudunk menni, mivel csak annyi fegyójuk van, és annyi fõre van kitalálva a pálya..


Ja!!! Értem! Mondjuk attól még mehetünk többen... Legfejjebb váltjuk egymást! Úgy olvastam, hogy 1 hétre elõre kell szólni...

#1142
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Ja és telefonálás közben beszakadt alattam a pálya az elsõ szakaszon, a magas leugrónál-hónaljig beleestem..mert elkorhadtak az ágak...
szóljatok majd elõre ha építés lesz..!!!
Mcclane a DVD-et megrendeltem!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1143
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
MAul a pálya nagyoon jó lett!!! mennék és építenék,igaz a most hétvége egy picit össze-vissza volt, de ez csak most volt ilyen..de azért kint voltunk idõben,mindenki.. és tetszett, a kötél jó ötlet--mert azt akárhogy lehet fûztni-tehát nem csak korlátszerût tudunk csinállni, hanem tényleges leesés-gátlót is.. szerintem nem gáz sem a magasság,sem a vastagság, kurva jó-még aza kanyar sem a lejtõ alján mert bepróbáltam-egy dolog csak, ha a lejtõn fékezel-akkor mivel balra kifele lejt ezért a fékezû gumi bazi könnyen le tud csúszni balra->de ezt megoldja majd egy darab fém-háló!És szerintem az fasza magas még az alatta átbújos-kanyarban aláívelõ szakasz megépítéséhez is.!

Egy fát azért kidöntöttünk, hogy rá lehessen menni a a magas feljárójára-a tetején az én pedálom mindig leakadt, de lehet hogy csak nálam, de az sem zavaró, mert nagy lendülettel már nem akad el..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1144
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás

:offtopic:

http://westpaintball.freeweb.hu/

Szervezem már a csapatot! Eddig mindenkit érdekel a dolog!
Remélem összejön, elég nehéz 10-15 embert összeszervezni! :offtopic:


Bármikor!!!!!! szeretek gyilkolni..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1145
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Maul a délelõtt azé' nem jó, mert 9-kor már indulok dolgozni...
tudod, ez ilyen átfedéses mûszak...
de tervezni kimehetnénk mondjuk holnap este....nah?
Come on! It's on

Korn

#1146
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Htá McClnae, akkor most a héten én egyedül dolgozom, de akkor valamikor kimehetünk tervezni, vagy akár találhatnuk egy délelõttti idõpontot is...


Cornel! 10-nél többen nem tudunk menni, mivel csak annyi fegyójuk van, és annyi fõre van kitalálva a pálya..

#1147
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Maul ezen a héten délutános vagyok, csak este 7 után érek rá...
akkor meg már nincs sok idõ a sötétedésig

pályát mikor tervezzük meg?
hétvégén nem leszek itthon

valamelyik este kimehetnénk tervezni és jelölni, nem?
Come on! It's on

Korn

#1148
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
:offtopic:

http://westpaintball.freeweb.hu/

Szervezem már a csapatot! Eddig mindenkit érdekel a dolog!
Remélem összejön, elég nehéz 10-15 embert összeszervezni! :offtopic:

#1149
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Miért ne lenne jó dirt bicajnak? Csak annyi, hogy nehezebb vele megtanulni a dolgokat....

Nem tudom anno mennyi fát vettünk.. Már régen volt..

#1150
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Majd kölcsönadom a Konát "dörtölni"! :)
És addig lenyúlom a Norcót!:jupi:

#1151
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
A keresztlécekre gondoltam Maul. És hova akarjátok a dirt pályát? Meg akkor veszel egy dirt bicajt? Mert a Norco azért nem egészen arra való.

#1152
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hmmm.....
Bár most ahogy gondolkodok. ( Igen McClane gondolkodok) Lehet nem kell 10 óra.
Mivel szerintem három vagy négy dirt ugrató egymás után bõven elég lenn. És azért egy ugrót egy óra alatt csak megcsinál, és ha még mást is akarunk (leérkezõket, vagy mit tudom én, akkor is 5-re jön ki)

Nah mondjatok sok okosságot...

#1153
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp! Te most milyen fáról beszélsz?

Ja, hát ez a 4000 Ft nem hangzik rosszul, de szerintem akkor is kell egy olyan 9-10 óra egy értelmes dirt jump pálya felépítéséhez...

Csak akkor ki kellene menni valamikor megnézni, hogy hova építsük, meg megtervezni, hogy akkor mi hogyan legyen....

De akkor ugye az is kérdés, hogy anyagilag be tud-e szállni mindenki... Mert ugye akkor fejenként egy olyan 5-be jönne ki...

#1154
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Itt zegen is volt még ilyenrõl szó. Viszont itt 6000 per óra lenne. De ami nagyobb baj, hogy nincs igazán hova. Mindenhol elbontják...

#1155
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
A bolt neve: Compu Group
http://www.cgcomputer.hu/

NA! Beszéltem a sráccal, azt mondta kb. 1 hét múlva lesz kész a gép, majd szólni fog. Beszéltünk pénzrõl is, kb. 4000 Ft-ot fog kérni óránként, ez baráti ár szerintem. Találjátok ki jól, hogy pontosan mit kell géppel elvégezni, hogy ne ott kelljen kitalálni amikor ketyeg az óra.
A Dirt pálya nagyon izgalamasan hangzik, nekem is régóta dédelgetett álmom egy saját pálya és most úgy néz ki lehetõségünk lenne rá, úgyhogy szívesen segítek majd én is, mind anyagilag, mind munkába persze amennyit tudok. Csinálhatnánk 1-2 szép ugratót, kisebbet és nagyobbat is, és talán jövõre, miután kiszedik a vasakat, már én is ugrálhatnék! :)

#1156
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
A Március 15 téren vettem, nem tudom mi a neve a boltnak, a kártya márkája meg ST Lab PCI Firewire 1394 Controller Card. Két külsõ kimenete van, PCI slotba kell bedugni, meg az volt a jó, hogy volt hozzá kábel is. Olyan 3e Ft körül volt, szóval az ára sem vészes. Ez a markoló dolog nem lenne rossz. Mennyibe került a fa, amit vettetek? És mekkora hosszra elég az mondjuk olyan 40-50 centis szélességben?

#1157
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
EMBEREK!

Cornellal azt tárgyaljuk, hogy valamikor el megyünk paintballozni! Nincs kedve valakinek eljönni?

#1158
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
McClane! Én most mnegyek a hétvégén, ti mehettek nyugodtan a következõn, csak én akkor nem érek rá, aztán ennyi...

Felõlem akár mehetünk hétfõn is építeni...


Hulp!

Neked milyen fire wire kártyád van? és hol vetted?

#1159
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Trueman 10-et megtaláltam....

msn-t nem használok

Maul ne csessz ki velem, a jövõ hétvége nekem nem jó Sopronba...
most mi a fenének megy ez a keverés? gondolsz egyet, aztán benyögsz egy idõpontot, te akkor mész, a többiek meg kapják be?
hogy van ez most szívem? :) csapatszellemrõl hallottál már? nem a te képed szerepel mellette a képes értelmezõ szótárban ;)

mikor fejezzük be az ns hármas számú szakaszának az építését?

Cornel mire tudod megbeszélni a munkagépet? :)
Come on! It's on

Korn

#1160
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
1: http://kep.tar.hu/ga...2370/15623442#2 :)
2: Kis segítségre lenne szükségem. Néha gondol egyet az msn-em, és nem enged fellépni. Ekkor elkezd szerencsétlenkedni valami hibajavítással, de azzal sem megy semmire. Ha letöltöm újra, az sem jó. Próbáltam letöltéskor a repair-t, de ma az sem használ. Mi a francot csináljak? Mindjárt nekiesem a gépnek!