Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#1181
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Feltöltöttem a képeket, videokat. Elég gyengék lettek. Homályos képek, remegõ videók... Remélem jó helyre ment:)

#1182
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Bocsi srácok,Maul hogy nem írtam, de annyi volt a dolgom, hogy majdnem elhagytam a tököm is.
Zegride nekem nem jó, mert apukámnak 50. szülinapja lesz. Maybe next time...
Az általam készített anyagot mindjárt elkezdem feltölteni.
Maul! Bocsi hogy nem hívtalak, de ugye számot cseréltél. Te is újítottál riasztópisztolyt? Sokkterápiát adtok a lokál cigóknak?:D
Matt! Megcsináltam a képeket. Ha leszel msn-en akkor átdobom.

#1183
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nah, vasárnap nekem sem jó, majd jövõ héten hét közben, bár úgy meg nem az igazi, mert túl sokat nem lehet csinálni, mert már hamar sötétedik.

#1184
Hollywood Macho

Hollywood Macho

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
na gyerekek
akkor jöttök amikor akartok
beszéljétek meg
nekem minden hétvége jo
1 nap, de akár 2ö is
ha hoztok hálozsákot stb akkor nálam elfértek

#1185
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jó hát azért ma talán be tudjuk fejezni McClane!



Cornel!
P 22-höz jövõ hgéten lesz meg az engedély..
Paintball mikor lesz?:)

Hát a hétvége nem rajtam múlik. De hát én egyedül nem szívesen megyek.....
Meg sala sem nyilatkozott...


Zegiek meg hozzák a szokásos formájukat...
Azt mondták, hogy felhívnak, de hát..

#1186
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Holnap kb. 15-ig érek rá! Vasárnap valószín?leg kicsit másnapos leszek! :) Megyek asszonypajtival egy kissebb összejövetelre. De szívesen kimegyek videózni és fotózni, kiváncsi vagyok mit alkottok! :)
Jövô hétvégén valószín?leg Pestre megyek. Maul! Még áll a buli? Valószín?leg jön a családom is, ha csak egyedül jössz, beférsz! Mikor megyünk járôrözni P22-vel? :)
Egyenlôre a 24-25-i hétvége még nekem is jó.

#1187
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
vasárnap nekem nem lesz jó, nem érek rá....
Come on! It's on

Korn

#1188
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Nah, szal én is mennék sopronba, csak hát...sok lesz a meló! De talán meg tom oldani!
NS-ra vasárnap délelött szerintem én is tok menni, de ez sem 100as sajnos, még írok majd!
Zegiekkel mi van?? Nem írnak, anyagot sem küldenek..:(

#1189
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Attól függ, ha itthon lesz a Biczó meg a Roland eljönnek Kõszegre, akkor oda megyünk, és akkor inkább vasárnap délután mennék ki megnézni, hogy mit alkottatok. Sopronba szívesen elmennék, mert ott biztos van egy csomó jó hely, de én csak egy napra.

#1190
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Maul azért kell a pályára még egy két dolog, pl a kakashintához.....

Biczó drága barátom, már szóltam, hogy kell dvd, de akkor most szólok még eccer, hogy KELL DVD, ha tucc, akkor tok is...thx

Zegiek szvsz nem jönnek szombaton, igen hallgatnak

Sopron Ride??
miért nem reagál rá senki?
na jó, Maul és Dávid írt....
a mostani hétvége nekem nem jó, és a következõ sem, de pl utána hétvégén (szeptember 24-25) jó lenne

Dávid úgy mennénk Sopronba, hogy szombat és vasárnap, tehát kellene szállás is...megoldható? Maul és én biztosan megyünk, a többiek nem hajlandóak nyilatkozni

Hulp majd írom a méretet...szombaton kijössz pályát tesztelni?

és a többiek? kijöttök szombaton?
Come on! It's on

Korn

#1191
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Na üdv Mindenkinek!

Hát biczó, segítség az már nem kell, mert holnap ha minden jól megy, akkor kész lesz a pálya( de azért kössz)...


Szóval hétvégén kimehetnénk tesztelni...

#1192
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás

Ha valakinek kellene valami Bp-rõl-pl bike cucc, vagy occsó dvd vagy bármio szóljon!még holnap itt leszek!


Nekem kéne egy Specialized demo 8 meg egy Subaru Impreza WRX Sti. :D Nekem kell kifizetni, vagy ajándéknak gondoltad?

#1193
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Tudok hozatni, ha adsz pénzt, meg megmondod, hogy mekkora kell. 19-én költöztetjük ki, akkor tudok hozni akár én is. Viszont utána nem tudom, milyen idõközönként jön majd haza. Ezért jobb lenne, ha 15-ig megmondanád a méretet, és akkor megy ki két napra, akkor tud hozni, mert utána kimegy, aztán majd csak Karácsonykor jön haza. De megvan az egyik boltnak az e-mail címe, meg is kérdezheted, vagy megrendelheted. Nagyon rendesek, ha van raktáron a nagykerben, akkor 3 napon belül meghozzák, ha nincs akkor sokat kell rá várni. De ennek ellenére szinte bármit be tudnak szerezni, nekem is hoztak rugót.

#1194
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Ha valakinek kellene valami Bp-rõl-pl bike cucc, vagy occsó dvd vagy bármio szóljon!még holnap itt leszek!
Mekklény(Mcclane-felhívom az emberek figyelmét hogy az elöbbi megjegyzés csupán jóindulatú, semmi rosszat nem tartalmaz!18éven alúliak is olvashatják) ha kell dvd szólj,ha nem szólsz úgy veszem,hogy nem kell!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1195
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
HI..
Maul én megyek segítek, ha kellek...
szóval építhetünk ezerrel, mert ennyi zagyvaságot amit itt hallottam ezen a héten a suliban olyannyira megártott,hogy totál elvesztettem mindent ami az agyamra emlékeztetett még a halmazelmélet kialakulása,és az analízis tantárgy megalkotóinak kinyírása elött..
kb ennyit a suliról,,,, bár még annyit hogy ha programozó matematikus akar valaki lenni, jöjjön ebbe a suliba, tetszeni fog neki(ELTE) nekem azért muris mert informatika tanár szakon, csak matekom van ezerrel, vagyis ez nem matek ez valami más..az Isten tudja mi...brm-brm-brm
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1196
Hollywood Macho

Hollywood Macho

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Csoki emberek!
mi a pálya!?
leogang otta nem bringáztam :(
még nincs uj váz, de ha jöttök akkor ugrálok a régivel'
szoljatok mikor jöttök és akkor ugy rendezek mindent!
mehetünk 1-2 helyre
skate park,dirt park,bmx cross, erdö, meg 1-2 letörés meg north shorhoz!
ha jöttök akkor hozzátok már el a videokat
üdv
David

#1197
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Hulp tesóddal meg tudnád hozatni nekem a Giro Semi MX bukót ha szépen megkérlek? :)
Come on! It's on

Korn

#1198
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Maul akkor ma négyre ott leszek nálatok, aztán megyünk...
milyen merkeszrõl van-e hír? nem értem....
ha csak elütés, és arról van szó, amit beszéltünk, akkor azt megkérdeztem, és folyamatban van, majd visszaszólnak

szombaton akkor jönnek a Zegiek?
na és Sopron Ride? van kedvetek hozzá?
Come on! It's on

Korn

#1199
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jól van Hulp!

Megértelek téged is...

Egyébként elkerülõket is építünk, szóval jó lesz...

#1200
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ez így van Maul, csak igazából úgy hiszem, hogy építettem már eleget azt a pályát, úgy hogy igazából használni, meg nem használtam. Sajnálom, de nekem egy kicsit durva lett benne egy-két rész, és nem igazán lehet kerülni sehol. Talán nem is a szélességével van gond, hanem hogy fenn van a fák tetején, és én parázok, mert ha egyszer hibázol, akkor iszonyat nagyot lehet esni. Úgy meg nem nagyon lehet nekiindulni, hogy fél az ember. Egyébként a parkosban is épült egy "pálya". Természetesen a szokásos ugratókkal, szóval ha nem vigyázol, akkor simán kimozogja a teló, még a McClane 8 (szigorúan csak a telóra értettem) :D centije is. Meg van egy szép kis NS leugró is, kb hasonló mint a miénk felül, mármint méretét tekintve, ez viszont nem lejtõbõl megy, hanem inkább kidobó szerû. Ez a sípálya melletti részen van, ahol a DH verseny is volt. Ha arra jártok, akkor nézzétek meg.