Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#1161
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát én Sopronba most hétévégn megyek, mert az azutáni hétvége nekem nem jó. A dáviddal már megbeszéltem. Szóval aki akar, az jöjjön.

#1162
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
jó lenne, ha összejönne, mert akkor egy hétévége alatt meg lehetne csinálni a Dirt jump pályát, meg a leérkezõket...

Hulp, hát szerintem nem kerülne olyan sokba ez a NWD móka, mert ha belegondolsz, ha öten lemegyünk kocsival, akkor kijönnénk fejenként ötbõl.. Bár egyszerûbb vonattal menni, mert az ott ál meg nem messze, ahola vetítés van...

McClane! Akkor mikor megyünk építeni??

#1163
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Cornel ez nagyszerû, szuper lenne, mindenképpen beszélj vele, majd összedobunk neki valami lóvét!

Feltétlenül beszélj vele, remek az ötlet, Maullal mi már beszéltünk ilyenrõl, és már uána is érdeklõdtem, de rohadt drága, ha bérlünk

viszont nagyon sok melót meg lehet vele csinálni, rövid idõ alatt

szuper vagy Cornel!!


Dani képeivel mivan???
Come on! It's on

Korn

#1164
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Ejha! Ti aztán mindent beleadtok;) Ezekrõl képek is készülnek majd?
Matt! Segítettek valamit a képek? Szerintem lehet hogy 2.3 -mal nem a legjobb.

#1165
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Pályaépítésre lehet, hogy van egy használható ötletem...
de még nem biztos...
Szóval: ha földmunkáról van szó, akkor lehet, hogy tudok közvetve segíteni...
Az egyik ismerõsöm most vett valami használt földmunkagépet, elöl tolólap, hátul markoló azt hiszem... még nem láttam.
Annyit tudok róla, hogy egyenlõre nem mûködik, mert az olajnyomásért felelõs szivattyú megrepedt, de ha megjavítják biztos meg tudom vele dumálni, hogy jöjjön ki segíteni, némi költségtérítés fejében persze!
Neki még ezt az ötletemet nem mondtam, de én is szoktam neki szívességet tenni, talán most viszonozná.

#1166
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás

NWD 6-ra visszatérve. Én mindenképpen elmegyek a pesti vetítésre, majd ha lesz.

Szóval ti nem jöttök el?


Én lehet, hogy elmegyek... persze csak ha hétvégére esik.

#1167
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Maul bácsi mehetünk építeni ezerrel :)
meg a Sopron Ride-ot is nyomatni kellene
na meg ne feledkezzünk el a Dachsteinrõl sem októberben, ott is videózhatnánk egy kicsit (bár nem tudok semmi normálisat még produkálni)
Come on! It's on

Korn

#1168
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Én biztos nem megyek, mert az nekem nagyon sokba kerülne sajnos. DVD-n nem lehet valahonnan megszerezni? Kranked következõ része mikor jön? JIB 2 megvan, Maul? Ha igen, akkor rakd rá a vinyóra légyszi.

#1169
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
NWD 6-ra visszatérve. Én mindenképpen elmegyek a pesti vetítésre, majd ha lesz.

Szóval ti nem jöttök el?

#1170
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Na! Ez a Berri ez egy holland faszi... :)

Hát a film meg lesz csinálva, csak még kell felvenni hozzá sok szép jelenetet.

Örülök, hogy tetszik a North Shore. Ha gondoljátok akkor a pálya oldalára ki tudunk feszíteni kötelet, és akkor mindenki végig tudna menni rajta, mert ha gáz van akkor oldalt elkapja, aztán jól van:) Mást nem tudok kitalálni.

A folytatás az úgy lesz, hogy ahol a második szakasz kezdõdik, a feljárónál egyenesen fog továbbmenni, olyan 50 centi magason, vagy még alacsonyabban, és az ilyen vékony szakasz lesz. Lehet akár 30 centi is, vagy olyan vékony, hogy éppen csak a kerék fér el..

MEg akkor lesz még a dirt jumo ugrató, meg a wallride, na meg persz a nagy leugró, csak azt még nem tudom hova kell építeni. És akkor lesz egy meseszép pályánk, ami magyar viszonyokhoz képest szerintem színvonalas lesz.

Na meg, akinek van még jó ötlete, akkor azt is megvalósítjuk. De ez az alattaátbújós, ez kivitelezhetõ, és ötletes is.

Ja meg az erdõnek a másik felén, van egy vízmosás, amin lemenni körülbel 3 percbe tellik, vagy még többe. Szóval ha az is ki van pucolva, akkor ott is lehet egy szép technikás szakasz.

Hát az ottani ugratók, azok még nincsenek felreparálva, de azért örülök, hogy így is tudtátok használni..

Szóval McClane papa majd mehetünk még sokat építeni:P

#1171
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Megnéztem a NWD trailerét, amit belinkeltél Maul, nagyon durva. Ezek alapján rohadt jó lesz a film.

#1172
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Mi már voltunk ma (illetve szombaton), és szerintem nagyon jól néz ki a NS, csak én nem mernék rajta végigmenni semmi pénzért. Talán a felhajtónak kéne kb. kétszer ennyire hosszúnak lenni, és akkor nem lenne ilyen meredek. Egyébként minden elismerésem Maulnak, meg McClannek, nagyon szép lett az a szakasz, amit a héten csináltak. Nagyon profin néz ki. Ha lesz ugyanilyen profi szakasz mondjuk max 1 m magasan, akkor abban nagyon szívesen segítek, és azon talán én is mennék. Próbálgattuk a két kis ugratót is, és nagyon kellemesek, jókat lehet rajta menni, fõleg a második tetszett. Biczónak volt egy jó ötlete, hogy ahol a legmagasabb, ott lehetne egy olyan részt csinálni, hogy visszafordul a pálya a felsõ rész alá, ahogy Saalbachban is volt. Egyébként most néztem a Saalbach-i pályát, és basszus volt egy másik útvonal is, amit talán még élveztünk is volna, mert az nem ennyire durva, és sokkal hosszabb is. Csak az pont a másik irányban volt. A honlapon be van jelölve a nyomvonal. Maul, jövõre mikor mentek Whistlerbe? Csak mert én nagyon szeretnék kétszer 1 hétre elmenni, mondjuk júliusban Leogang, után augusztusban pedig Saalbach, vagy fordítva. Esetleg beszélhetnél a Berrie-vel, hogy mindegyik adjon ingyen felvonóbérletet. :D Ez a Berrie valami holland csávó lehet a neve alapján. Légyszi csinálj nagyon király filmet, mert jövõre is jól jönne, ha ilyen olcsón meg tudnánk úszni a dolgot.

#1173
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Mentek holnap (vasárnap) NS-t próbálni? Szóljatok ám, megyek videjóznyi!!!! :)))

#1174
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
http://video3.rip.tv...riptvstream.wmv



Aki még nem látta...

#1175
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah aztán jó Pesten Matt?

Hol vannak ezek a képek?

#1176
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hi!
thx Trueman a képeT!
bocsi hogy nem irtam semmit csak épp benyomtam a gépet aztán, rányomtam h elfogad, aztán mentem is. Köszi!

#1177
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Én is szedem, nemsokára az oldalra is felkerülnek! :)
Köszi Trueman!

#1178
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát jól van, akkor nem megyek Pestre.. Nah mind1..

Hát ezt a Tokod dolgot még meg kellene beszélni...

#1179
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
Bocsi nagyember Maul, de elfeledkeztem rólad ....
Most 7 vége nem jó mert mátrába utazok viszont.
Tokodra feltétlen el kell jönnötök versenyezni!!!
asszem 22.én lesz
nahh puszz
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1180
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Én meg már le is töltöttem a képeket!
Most jönnek a videók!